'علاءالدین' یک روز پس از بازگشایی به دلیل هک های COVID بسته شد

‘علاءالدین’ یک روز پس از بازگشایی به دلیل هک های COVID بسته شد


یک روز پس از بازگشایی تولیدات برادوی علاءالدین پس از وجود موارد متعدد هک COVID-19 در شرکت ، مجبور شد مجدداً تعطیل شود.

“از طریق پروتکل های آزمایش دقیق ما ، موارد نقض COVID-19 در یک شرکت شناسایی شده است علاءالدین در تئاتر آمستردام جدید ، “شرکت تولید کننده دیزنی ، در بیانیه ای گفت.

اجرای چهارشنبه شب حدود نیم ساعت قبل از پرده لغو شد. یکی از تماشاگران که عازم تئاتر بود به Gothamist گفت که هفت دقیقه قبل از باز شدن درها پیامکی از یکی از دوستانش دریافت کرد که او را از لغو خبر می دهد.

هنوز هیچ نشانه ای مبنی بر لغو تعداد نمایش ها یا زمان شروع مجدد نمایش ها وجود ندارد. این شرکت گفته است که به طرفداران تحت تاثیر این لغو بازپرداخت داده می شود.

این اولین تولید برادوی است که به دلیل بیماری کووید از زمان بازگشایی نمایشها در هفته های اخیر تعطیل شده است ، هرچند بدون هیچ گونه وقفه ای نبوده است. بسیاری از تولیدات خارج از برادوی لمس شدم نیویورک تایمز به موارد نفوذ اشاره می کند پیشخدمت او قبل از اجرای ابتدایی آزمایش مثبت روی گروه بازیگری داشت ، اما “توانست با استفاده از این آزمایش بقیه بازیگران را خوب تشخیص دهد و سپس با یک نفر دیگر ادامه دهد.”

سه شنبه محترم علاءالدین اولین نمایش در 18 ماه از زمان شروع همه گیری ، چراغ های برادوی را خاموش کرد. این نمایش از هر نظر یک موقعیت شاد بود ، اگرچه شایان ذکر است که در آن سه دانش آموز جایگزین حضور داشتند.

تئاتر آمستردام جدید همه تماشاگران 12 سال به بالا را واکسینه می کند. کسانی که 4 تا 12 سال سن دارند باید یا آزمایش PCR منفی را در 72 ساعت قبل از ارائه انجام دهند و یا آنتی ژن سریع منفی را در مدت 6 ساعت پس از ارائه نشان دهند (کودکان زیر 4 سال مجاز نیستند).دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *