علائم ، پیشگیری ، درمان و واکسن فعلی

علائم ، پیشگیری ، درمان و واکسن فعلیویروس چیست؟


ممکن است یک ویروس یک میکروب بسیار بسیار کوچک باشد ، بدون یک میکروسکوپ قوی ، شما نمی توانید آن را ببینید ، ویروس ها می توانند ما را بیمار کنند ، اما نمی توانند به تنهایی این کار را انجام دهند. آنها باید در بدن موجودی (میزبان) دلخواه دیگر زنده باشند. آنها فقط به دنبال خانه خود به سلولهای ما وارد می شوند.ویروس کرونا چیست؟


امروزه می بینید ، مردم در مورد “ویروس کروناویروس کرونا در همه جا وجود دارد ، راههای جدیدی برای زنده ماندن در حال شروع است. علائم جدیدی گفته می شود و ادعا می شود که این ویروس جدید است. در هر زمان در سراسر جهان گسترش می یابد. ویروس کرونا، شکل دیادم (یا تاج) است.در لاتین ، تاج را کرونا می نامیدند ، این ویروس به نظر می رسد که تاجی بر سر دارد. عفونت معمولاً علائمی مانند سرفه ، خستگی ، مشکلات تنفسی و تب را ایجاد می کند. اما بیشتر قربانیان آن افراد مسن یا افرادی هستند که درگیر بیماری های جدی هستند. بیماری ناشی از ویروس کرونا با نام COVID-19 شناخته می شود.


علائم عفونت ویروس کرونا چیست؟

ویروس کرونا همانطور که در سرماخوردگی شایع است باعث عفونت خفیف در داخل دستگاه می شود. اگرچه علائم این بیماری بسیار رایج است و هیچ کس به ویروس کرونا آلوده نمی شود ، اما اغلب این علائم در آن ظاهر می شود. پسندیدن

  • آبریزش بینی
  • سردرد قوی ،
  • سرفه و بلغم
  • تب شدید
  • احساس خستگی و حالت تهوع


آیا این اساساً ویروسی جایگزین است که ادعا شده است؟


خیر این ویروس اغلب جانشین نیست ، اما بله ، یک کیت جایگزین برای تشخیص ویروس های کرونا ایجاد شده است. بدن ما از 90 درصد ویروس ها و باکتری ها تشکیل شده است. او حتی قبل از به دنیا آمدن ما بود و هنوز هم همینطور است و برای مرگ ما برنامه ریزی می کرد. ما این باکتری ها و ویروس ها را می پذیریم.پس از مرگ ما ، آنها به موجود زنده دیگری می روند. در حال حاضر ، اکثر این ویروس ها/باکتری ها خوب هستند و برخی مضر هستند. وقتی میزان ویروس ها/باکتری های بد افزایش می یابد ، شروع به بیماری می کنیم. ما در همه جا توسط باکتری ها/ویروس ها احاطه شده ایم ، چه پذیرایی ، چه در خارج و چه در گوشه ای از کره زمین. ما نمی توانیم آنها را با چشم غیر مسلح ببینیم ، برای اطمینان از یک میکروسکوپ قوی.

بیایید یک مثال ساده بزنیم – همانطور که در کشور ما ، افراد خوب بیشتر هستند و افراد بد کمتر ، مانند ویروس ها/باکتری ها. وقتی این شرور شروع به رشد می کنند ، خطر در کشور ما افزایش می یابد. سپس تعداد نیروهای ما مانند سیستم بدن ما افزایش می یابد. برای مبارزه با این که آیا این دشمنان از بیرون آمده اند یا از درون.


این ویروس از کجا آمده است؟


این ویروس اولین بار در ماه دسامبر در ووهان چین شناسایی شد. اما تصور می شود که این ویروس در واقع برای اولین بار در خفاش ها تکامل یافته است. از آنجا حیوان دیگری وارد شد ، و سپس از آن به انسانها ، آیا کسی می داند آیا حیوانی وجود دارد که انسان را بیمار کند؟ اما اگر برخی تصور می کردند این مورچه خوار ترسناک است که مورچه می خورد.اغلب این فقط داستان یک فیلم هالیوودی است که چین واقعاً آن را ساخته است. همه چیز نمی تواند معادل باشد. این فیلم یک اپیدمی پیدا کرد که نامی نداشت و در دنیای واقعی. مجموعه ای برای تشخیص همه گیری ها پیدا شد و به همین دلیل این ویروس را کرونا نامیدند. هالیوود – سرایت در 9 سپتامبر 2011 (ایالات متحده آمریکا) منتشر شد. این فیلم را به طور کامل تا انتها تماشا کنید ، داستان این هاله را می دانید. “


چگونه ویروس به سلول های انسان می رسد؟


این ویروس از طریق “در” مخصوصی که خارج از سلول های انسان قرار دارد نفوذ می کند. کروناویروس جدید همچنین برای ورود به سلول ها به “کلید” نیاز دارد. در این شرایط ، خارهایی که در خارج از کروناویروس رشد می کنند به باز شدن درب کمک می کنند.هنگامی که ویروس وارد سلول می شود ، ویروس خیلی سریع هزاران نسخه را آماده می کند. این الگوها از سلول فرار کرده و خارج شده و وارد سلول های دیگر می شوند. وقتی به نقطه خاصی رسیدیم ، میزان ویروسهای داخل سلولها آنقدر زیاد می شود که سلولها آماده انجام کارهای عادی خود نیستند و سپس بیمار می شویم.


آیا این درست است که واکسنی برای درمان COVID-19 پیدا شده است؟


خیر واکسنی که تاکنون پیدا شده است ، در صورت مشاهده واکسن های کرونا (COVID-19) ، همه اینها جعلی و شایعه هستند. از همه آنها دوری کنید. دانشمندان در حال حاضر شروع به اجرا کرده اند. اما ایجاد واکسنی که ممکن است برای شهروندان بی خطر و م effectiveثر باشد ، چندین ماه به طول می انجامد.

تحقیق در مورد واکسن ویروس کرونا


تعداد مرگ و میرهای ناشی از ویروس کرونا در سراسر جهان در حال افزایش است. بسیاری از بیماران مبتلا به این ویروس هستند. هشدار در سراسر جهان ادامه دارد. در چنین حالتی ، ما جزئیات کاملی در مورد علائم ، درمان و پیشگیری از بیماری در اختیار شما قرار می دهیم.


شیوع ویروس کرونا از مار به انسان چگونه است؟

ویروس کرونا ممکن است خانواده بزرگی از ویروس ها باشد که با شروع سرماخوردگی باعث ایجاد مشکل تنفسی استاندارد در انسان می شود. علاوه بر این ، ویروس کرونا همچنین می تواند باعث بیماریهای مهلکی مانند SARS و MERS شود. این ویروس با شکل آن شناخته می شود. تحقیقات نشان می دهد که این ویروس از مار به انسان منتقل شده است. گفته می شود این ویروس مربوط به حیوانات است و به کل بازار سلولی گوشت ، مرغ ، مار ، خفاش یا حیوانات مستقر وارد شده است.


درمان ویروس کرونا چیست؟

اگرچه هنوز واکسنی برای مقابله با این بیماری تهیه نشده است ، مقامات موسسه ملی بهداشت و موسسه ملی بهداشت ایالات متحده می گویند که این واکسن برای مبارزه با این بیماری از عفونت ویروسی ناشی از ویروس کرونا است.


واکسنی برای این امر ساخته می شود و به زودی آزمایش های انسانی روی آن آغاز می شود. به غیر از این ، نوعی بیماری سرماخوردگی را درمان می کند که طی آن توصیه می شود تعداد زیادی مقاله روانشناسی سفارش دهید ، مایعات بیشتری مصرف کنید و درمان تب و فارنژیت را القا کنید.


این ویروس چقدر خطرناک است؟

مقامات بهداشتی در سراسر جهان مراقب این ویروس هستند و به مردم توصیه می کنند هوشیار باشند. اما هنوز اطلاعات دقیقی در مورد میزان خطرناک بودن این ویروس یافت نشده است.

نوع کامل COVID-19 چیست؟
بیماری کروناویروس 2019 (CO rona VI rus D isease-2019)
بهدیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *