علیرغم بایدن اسپرینت به زنجیره تأمین بدون نظارت ، کمبودها ، افزایش قیمت هنوز برای تعطیلات وجود دارد

علیرغم بایدن اسپرینت به زنجیره تأمین بدون نظارت ، کمبودها ، افزایش قیمت هنوز برای تعطیلات وجود دارد


خبر-با وجود اینکه رئیس جمهور بایدن عملیات شبانه روزی را در بنادر اصلی ساحل غربی اعلام کرد و عملیات گسترده ای مانند Walmart و UPS-و همچنین تلاش بیشتر فدرال-برای کاهش حجم عقب مانده زنجیره تامین ایالات متحده ، زنجیره تامین مریلند را اعلام کرد. اسمیت می گوید مارتین درسنر مشارکت دولت فدرال در طولانی مدت موثرتر خواهد بود – از طریق هزینه های زیرساختی.

درسنر ، استاد و رئیس گروه لجستیک ، تجارت و سیاست عمومی در دانشگاه رابرت اچ می گوید: “رئیس جمهور پیشنهاد می کند از زیرساخت های موجود ما با افزایش ساعات کار و گسترش کار به طور یکنواخت در طول روز استفاده بیشتری کنیم.” مدرسه بازرگانی اسمیت.

او می افزاید: “اگرچه این ممکن است به حاشیه ها کمک کند ، ظرفیت انبارها ، راه آهن و کامیون ها محدود است.” “گسترش این ظرفیت در کوتاه مدت دشوار است. اگرچه عقب ماندگی در نهایت از سیستم خارج می شود ، اما ممکن است مدتی طول بکشد. بعید است که در فصل تعطیلات عقب ماندگی کاهش یابد.”

درسنر ، که همچنین سردبیر مجله Logistics Business است ، به پیچیدگی مشکلات فعلی زنجیره تامین اشاره می کند. به طور قابل توجهی ، این همه گیری “تقاضا برای محصولات حمل شده از آسیا و رسیدن از طریق کانتینر به بنادر اصلی ایالات متحده را افزایش داده است ، و بر محموله ، بندر ، کامیون و ظرفیت ریلی فشار وارد می کند.”

در همین حال ، وی گفت قوانین تجاری که برای مهار شیوع ویروس کرونا طراحی شده است و برخی از بسته شدن بندرها ، بهره وری صنعت کشتیرانی – به ویژه در آسیا – را کاهش داده است. این امر با کاهش نیروی کار همزمان با بازنشستگی و ترک مشاغل کم درآمد از جمله مشاغل حمل و نقل و انبارداری همراه شد. سرانجام ، سیاست های دولت نقدینگی زیادی به اقتصاد تزریق کرده است که منجر به افزایش هزینه های مصرف کننده و در نتیجه افزایش تقاضای مصرف کننده شده است. “

بایدن در خصوص نقش دولت فدرال در حل بحران ، این هفته گفت: “در صورت نیاز به حمایت فدرال ، همه اقدامات مناسب را انجام می دهم و اگر بخش خصوصی پیش نیاید ، ما آنها را صدا کرده و به آنها خواهیم گفت. عمل کند. “

اما درزنر در پاسخ می گوید که چنین حمایت فدرال از طریق هزینه های زیرساختی به بهترین نحو انجام می شود: “دولت بایدن برنامه هایی برای زیرساخت ها هزینه کرده است. در بلند مدت ، زیرساخت های بهتر باید مشاغل زنجیره تامین را بهبود بخشد.”

وی در کوتاه مدت می افزاید: “مدیریت باید کارها را به عهده شرکت ها بگذارد تا عقب ماندگی را به پایان برسانند. قیمت ها در حال تعدیل هستند و این قیمت ها منجر به تعدیل تقاضای مصرف کننده می شود. در صورت وقوع نرخ بهره بالاتر ، تقاضای مصرف کننده را نیز محدود می کند. ”

با این حال ، درسنر هشدار می دهد که دولت بایدن و فدرال رزرو “باید از خط خوبی عبور کنند”.

او می گوید: “اگر نرخ بهره بسیار پایین باشد و پول زیادی به اقتصاد تزریق شود ، تقاضای مصرف کننده ممکن است تورم را افزایش دهد.” اگر نرخ بهره به سرعت افزایش یابد و هزینه های دولت کاهش یابد ، ممکن است ما را به رکود برساند. “دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *