عکسها ، فیلمها: استاتن آیلند “هفته بازگشت” را با کریستال واترز ، پزشکان قدرتی و اعضای وو تانگ جشن می گیرد.


جشنواره یک هفته ای رایگان هیپ هاپ نیویورک سه شنبه شب در استاتن آیلند برگزار شد و هزاران نفر را به یک کنسرت در فضای باز کاملاً واکسینه شده در میدلند پارک برد. کنسرت دیشب که شامل مجموعه ای از EPMD ، Force MD ، Pharoahe Monch و حدود 30 درصد از قبیله Wu-Tang (بسته به تعداد افرادی است) بود ، آنچه را که می خواستند به حاضران داد: یک شب وحشی از هیپ هاپ کلاسیک عملاً هیچ نگرانی ای برای آن نداشت. کووید -19.

مانند کنسرت افتتاحیه دوشنبه شب در برانکس ، جشنهای سه شنبه شامل حضور شهردار بیل دو بلاسیو و سناتور چاک شومر بود (و بله ، شومر روال “کیل چاک” خود را بارها و بارها تکرار کرد روی صحنه “رپ” ارائه کرد) هر دو سیاستمدار با لذت بردن از وقت صحنه خود ، به احترام هیپ هاپ و میراث آن در استاتن آیلند اعلامیه هایی را قبل از پذیرش اعضای Wu-Tang Raekwon و Cappadonna برگزار کردند.

اما افسر منتخب که بیشترین لذت را در این نمایش داشت ، به وضوح مدافع عمومیت جومن ویلیامز بود. پس از به پایان رساندن یک سخنرانی کوتاه از روی صحنه با چند ضرب بیت باکس ، ویلیامز در حال رقصیدن در EPMD دیده می شود.

“هیپ هاپ فرهنگ نیویورک است. هیپ هاپ مرا بزرگ کرد. ویلیامز گفت: “من آن را دوست دارم ، بنابراین من از بودن در اینجا هیجان زده ام.” اما ما هنوز باید واکسن بزنیم ، ما هنوز باید خودمان را ماساژ دهیم ، مخصوصا در داخل. “مکالمه ای که این دو سه شنبه داشتند ، ویلیامز لبخند زد.

“از جایی که ما بودیم ، شما فقط می توانید بالا بروید. گفتگوی بسیار خوبی داشتیم. خوشحالم که او دیدگاه متفاوتی نسبت به نحوه فرمانداری پیش از این دارد. “

رجی وایت 49 ساله ، اولین تجربه کنسرت زنده خود را از زمان شروع همه گیری COVID-19 جشن می گرفت. “تا زمانی که واکسینه شده است ، اینجا فضا وجود دارد ، آشفته نیست ، همه مهمان نواز هستند.” وایت دید که آزمایش واکسیناسیون الزامات ورود را به عنوان یک انگیزه مثبت برای طرفداران موسیقی نشان می دهد. او گفت: “آنچه را که باید بدست آورید بدست آورید تا بتوانید از این کار لذت ببرید.”

“ما بخشی از نجات جامعه و نجات فرهنگ هستیم ، [COVID-19] وایت در مورد ادامه تلاش برای واکسیناسیون آمریکایی ها گفت: “این امر به جامعه هیپ هاپ و شهرها آسیب می رساند.” بسیاری از ما ترسیده ایم ، اما خوب ، من رفتم ، برویم! “

جمعیت و هنرمندان کنسرت هیپ هاپ هفته استاتن آیلند در هفته بازگشت به خانه

فلش

اولین نکات برجسته مرحله شامل راب بیس بود. و کریستال واترز ، که در سال 1991 آهنگ “Gypsy Woman” آنها ظاهراً توسط همه کلمه به کلمه خوانده شد ، عمق خاطرات دوران کلاسیک را برای شرکت کنندگان روشن کرد.

شدت شب به لطف مجموعه های قدرتمند (اگر مختصر) از افراد بومی منطقه Force MD ، و پس از آن Queens MC Pharoahe Monch ، دو نفره مدرسه قدیمی EPMD و در نهایت ستاره های Wu-Tang Raekwon ، Ghostface Killah و Cappadonna افزایش یافت. هنگامی که میله های آغازین “CREAM” سقوط کرد ، واضح بود که موسیقی در فضای باز (کاملاً واکسینه شده) در شهر نیویورک زنده شده است.

https://www.youtube.com/watch؟v=6InVoQwKUw0

https://www.youtube.com/watch؟v=b3I7qddBBOw

https://www.youtube.com/watch؟v=xDdsqGfacLo

https://www.youtube.com/watch؟v=PMUxigFs1Hkدیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *