عکسها: بهترین cosplays از Comic Con 2021 در روز افتتاح آرام

عکسها: بهترین cosplays از Comic Con 2021 در روز افتتاح آرام


مانند همه چیزهای سرگرم کننده ، سرپوشیده و شلوغ ، Comic Con جشنواره سالانه چهار روزه خود را سال گذشته به دلیل همه گیری لغو کرد. با این حال ، دیروز ، مرکز Javits دوباره با Spideys ، Thors ، Marios ، Peaches ، Venoms ، Wonder Women و هزاران شخصیت انیمه/انیمیشن/بازی ویدیویی/فرهنگ پاپ شگفت انگیز که من آن را به عنوان پانزدهمین کنون NYC نمی شناسم ، می خزید. در نهایت با … خوب ، با چیزی بین چتری ها و ناله ها بازگشت.

محدودیت های ظرفیت باعث می شد که گذرگاهها و دهلیزها معمولاً گاهی خالی شوند. برای ورود افراد زیر 12 سال ، اثبات واکسیناسیون یا آزمایش منفی COVID لازم است و ماسک در داخل اجباری است. اما پس از یک سال از دست رفته ، بازیکنان فداکار و قهرمانان آنها به پروتکل های همه گیر اجازه نمی دهند که حزب مهمانی را خراب کند.

“دوستش داشته باش!” میشل فورد ، که از میرا آمده بود ، گفت آکوامن در لباس شگفت انگیز چتر دریایی که ساخت آن دو ماه به طول انجامید. “من هر سال به کامیک کان می آیم ، این به معنای واقعی کلمه داغ ترین رویداد سال من است و من عاشق ضربه زدن به آن هستم. سال گذشته ، من لباس 2019 خود را برداشته و از خانه یک فیلم تبدیل کاسپلی انجام دادم ، اما این بهترین راه است. من عاشق مردم و تعامل هستم ، بی قیمت. “

الکس چنین زن فوق العاده ای می سازد

فلش

منهتنیت Alex Is Crafting ، که همیشه لباس بافتنی یا قلاب بافی می پوشد ، موافقت کرد. او گفت: “برگشتن احساس خوبی دارد.” “این که مردم اینجا بفهمند من کیستم و با لباس دیگر با دیگران اینجا بسیار سرگرم کننده است.” روز پنجشنبه ، الکس لباس بافتنی زن شگفت انگیز خود را پوشیده بود ، که در ده روز شلاق زد – پیچیده ترین طراحی او ، زلدا از سال 2019 ، 700 ساعت طول کشید – اما او قصد دارد هر روز به عنوان یک شخصیت متفاوت ظاهر شود.

Comic Con علاوه بر همه بازی های رایانه ای ، در زمینه تجارت نیز فعالیت می کند و فضای وسیع آن با فروشندگانی که اسباب بازی ، کالکتیو ، هنرهای اصلی ، لباس و لوازم جانبی می فروشند پر شده است. همچنین می توانید عکس ها یا امضاء افراد مشهور و تولیدکنندگان محتوا را از تمام رسانه های موجود برای تبلیغات آینده خود خریداری کنید.

Comic Con تا یکشنبه در مرکز Javits خواهد بود و نشان ها هنوز در دسترس هستند.دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *