عکس ها: آخر هفته وحشی آخر هفته در Jam-Packed Gov Ball ، شامل Phoebe Bridgers ، Megan Thee Stallion و موارد دیگر

عکس ها: آخر هفته وحشی آخر هفته در Jam-Packed Gov Ball ، شامل Phoebe Bridgers ، Megan Thee Stallion و موارد دیگر


دهمین دوره جشنواره موسیقی توپ فرمانداران پارکینگ سیتی فیلد را به یک مهمانی بزرگ در تمام تعطیلات آخر هفته تبدیل کرد و ده ها هزار نفر مانند A $ AP Rocky ، Phoebe Bridgers ، Megan Thee Stallion ، J Balvin ، Jamie xx ، Carly بازی کردند. Rae Jepsen و Ellie Golding ، Post Malone و هزاران نفر دیگر.

فرماندار کتی هوخول (نامربوط ؛ جشنواره موسیقی به نام جزیره فرمانداران بومی خود نامگذاری شده است) شنبه شب قبل از تیتر A $ AP Rocky روی صحنه رفت و بر وسعت وسیع افراد واکسینه شده (یا آزمایش منفی) فریاد زد: “این ثابت می کند که نیویورک برگشت! “

به هیچ وجه نمی توانید همه را در Gov Ball بازی کنید (به غیر از عناوین هر شب ، همیشه دو نمایش همزمان اجرا می شود) ، اما برخی از نکات برجسته موسیقی این جشنواره سه روزه شامل پاره شدن EarthGang در اوایل جمعه بود ، یک نمایش لذت بخش که در Kehlani ، گروه های غاز گروهی Phoebe Bridgers و جزایر آینده Samuel T Herring ، حضور بی نظیری در صحنه دارند.

همچنین شایان ذکر است: A-Trak & Dave 1 روز شنبه پرش می کند ، طرفداران شاه شاهزاده را می ستایند ، کرم های گوش خوشمزه توسط مایکل ویک ، رقص پاپ به سبک Rufus du Sol و رقص در Megan Thee Stallion ، همه آن آهنگ های دیوانه وار از قبل سس اردک ، اشتیاق شامپاین Carly Rae Jepsen و طرح های عجیب و غریب جیمی xx.

یکی از چیزهای خوب در مورد این نوع جشنواره ها نیز این است که می توانید کاری را انجام دهید که هرگز نشنیده اید ، و تعداد زیادی از طرفداران فوق العاده همراه با هر کلمه می خوانند. به اندازه کافی به میله ها نزدیک شوید و هوس این بچه ها مسری است.

https://www.youtube.com/watch؟v=Nqe1Eu8290E

https://www.youtube.com/watch؟v=IMb2MHpvXC8

البته وقتی افراد زیادی وجود دارد (یکی از مبلغان می گوید که روزانه حدود 50 هزار نفر حضور داشتند) ، رسیدن به هر نقطه در نزدیکی جبهه یا نیاز به فشار قهرمانانه دارد یا آماده شدن برای رسیدن به دروازه های جلو و ایستادگی هشت ساعت منتظر تیتر خبر

در حقیقت ، در اوایل عصر شنبه و یکشنبه ، حتی پیاده روی از مرحله ای به مرحله بعدی می تواند تجربه ای خیره کننده باشد. این اصلاً مربوط به حضور در Gov Ball نبود ، اما بعضی اوقات آخر هفته بود که من واقعاً آن چمنزار وسیع در جزیره رندال را از دست دادم ، گوشه و کنارهایی که می توانید یک دقیقه بدون پایمال شدن بنشینید و استراحت کنید.

با این حال ، آب و هوا شگفت انگیز بوده است و تولید کلی به طور مطلوب انجام می شود ، به ویژه با توجه به اینکه آنها پس از دو سال وقفه در طول یک بیماری همه گیر جهانی از کار خارج شده اند ، Gov Ball 2021 بدون شک موفقیت آمیز بوده است. همانطور که جوردن هیل از کلینتون به من گفت: “راستش من آن را دوست دارم. این سرگرم کننده ترین من بود ، مانند در حالی که، و من سپاسگزارم که اینجا با افراد بزرگ ، با موسیقی عالی محاصره شده ام … اینجا بودن برای من لذت بخش است. من او را کاملاً دوست دارم. “دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *