غذای عالی ، وعده های بزرگ و فضای دوستانه در Dulce Cultura در Astoria

غذای عالی ، وعده های بزرگ و فضای دوستانه در Dulce Cultura در Astoria


همه چیز با churro شروع شد. کالی پاپاس ، “نانوایی آموزش دیده در خانه” که در فلاشینگ بزرگ شده و قبل از مهاجرت به دخترانش در ایستورث پورت در آستوریا زندگی کرده است ، مدتها در آرزوی افتتاح یک رستوران بوده است. اما تا زمانی که فرزندانش بزرگتر نبودند (کوچکترین آنها اکنون 17 ساله است) و مهمتر از همه ، دوستش خوان کورتز یکی از قلاب بافی های تازه ساخته شده خود را به او داد و برنامه ریزی را سرعت بخشید.

پاپاس آخر هفته گذشته به Gothamist گفت: “خوان چورو مرا ساخت و من عاشق او شدم.” “و من می گفتم:” باید در جایی فروخته شود زیرا بسیار خوب است! “این یک شروع بود … اما بعد من در فکر افزودن بستنی بودم – من دوست دارم خودم درست کنم – و سپس فکر کردم ، بیایید اضافه کنیم مقداری غذا هم …. “

سپس این بیماری همه گیر ظاهر شد ، که تا حدی بر خلاف آن ، عزم او را تقویت کرد. پاپاس گفت: “من فقط می خواستم رویای خود را زندگی کنم ، ببینم آیا می توانم آن را محقق کنم و در زندگی شانس داشته باشم.” “بعد از ضربه کووید و همه چیزهایی که از آن زمان به بعد اتفاق افتاده است ، احساس کردم – زندگی کوتاه است ، هیچ زمانی مانند زمان حال وجود ندارد ، بگذارید آن را امتحان کنیم.”

منوی Dulce Cultura مملو از گزینه های جذاب است. ده ها قصادیلا ، بسیاری از تورتیلا ها و چند بوریتو ، به علاوه ناچوهای شکم پر ، پاندریلا (یا “سگ های خیابانی مکزیکی”) ، تامال ، اسکیته پیریا (که زیاد به نظر می رسد) ، و سیب زمینی سرخ کرده مخلوط پنیری ، این گیاه گیاهی با ذرت شیرین بود. و کباب بروکلی ؛

سیب زمینی سرخ کرده فوق العاده بود ، یک وعده بزرگ سیب زمینی سرخ کرده ترد در زیر مقدار مسخره ای از سس پنیر پرتقال روشن. پاپاس با این غذا دو نوع سس داغ خانگی به سفره من آورد ، یکی با هانابرو ، دیگری از فلفل شبح ، و بهشت ​​خوبی برای غذا بود.

Birria Taco (دو تا 10 دلار) ، ماهی تاکو (دو نفر 10 دلار) و تاکو شکم خوک (دو نفر 13 دلار)

فلش

تاکو مرکز اصلی چیزهای خوشمزه در اینجا است و سه موردی که من داشتم عالی بودند. کورتز با مواد اولیه خود نیز خسیس نبود و گوشت خوک در تخته بزرگی از خوک ها ، چرب و پودر شده و با انبوهی از تکه های چیپوتل به خوبی متعادل شده بود ، بازی کرد. تاکو ماهی پر از فیله های سرخ شده مخلوط با چند تخته سبک ، مقدار زیادی از کلم ، به علاوه یک سالسای انبه و آناناس خوش دست ساخته شده است. و بریا چاق یک جانور بود ، ثروتمند ، آبدار و کثیف برای خودش ، و وقتی در یک کنسول غوطه ور می شد ، بیشتر از آن می ساخت.

سایر گزینه های تاکو شامل Chorizo ​​با پنیر ، Chicken Fajita با سس ذرت بوداده ، Carne Asada ، Al Pastor ، میگو با آووکادو و قارچ با Oaxaca است. همه تاکوها در دو سفارش ، معمولاً در حدود 9 دلار عرضه می شوند ، اما می توانید اقلام را با هم ترکیب کرده و یا با یک نفر سه نفره ترکیب کنید.

در صورت امکان فضا را برای دسر ذخیره کنید. یا زمان دیگری را صرف صرف دسرها کنید ، که شامل مجموعه ای کامل از بستنی های خانگی در طعم هایی مانند میوه های شور ، نوتلا کنچا ، شکلات ، انبه و کره بیسکوف است. می توانید طیف وسیعی از شربت های شیرین و مواد مختلف را برای تهیه آفتابگردان اضافه کنید ، یا برای تهیه ساندویچ بستنی ، قاشق های خود را با کنچای تازه جفت کنید. من این کار را با دارچین چورو پاپاس انجام دادم و بسیار خوشمزه بود ، لذت بردن همه امتیاز بود ، پشیمان نیستم.

و البته ، churros cortes وجود دارد که شما آنها را مانند “چوب” های معمولی سفارش می دهید ، پر از چیزهایی مانند Nutella یا dulce de leche ، یا “lob churros” در طعم هایی مانند Pebbles Fruity، S’mores و Almond Joy. پاپاها هنوز منتظر مجوز برای آبجو و شراب هستند ، اما در این بین قهوه ، گاریتو و مقداری هورچاتای مناسب وجود دارد.

Dulce Cultura یک کار خانگی است. شنبه بعدازظهر ، پاپاس مشغول پختن ، لمینت کردن و ارائه مهمان نوازی صمیمانه به ظاهر بی حد و حصر برای همه کسانی بود که آمدند. دختر میانی او در حالی که غذا می چرخاند و میزها را حرکت می داد ، در پیشخوان کار می کرد. و کورتز او را به آشپزخانه می برد.

اساساً توسط خود پاپاس و کورتز طراحی شده و ساخته شده است – “قبل از کار ، بعد از کار ، شش ماه خون ، عرق و اشک به طول انجامید” – که دارای یک فضای نشیمن زیبا در کنار پیاده رو است ، به علاوه میزهای داخل مجموعه قبل از یک ضیافت رنگارنگ یا صندلی پنجره ای پر شده به تزئینات شبح وار هم اکنون در حال اجراست.

داخل Dolce Cultura

پاپاس می گوید خوشحال است که هر روز به آستوریا باز می گردد. “آیا می دانید وقتی وارد مکانی می شوید و احساس می کنید خوب است؟ این درست است. این یک محله عالی است. همه و بنابراین مهربان. من همه افراد جامعه را دوست دارم ، عالی است. “با توجه به تعداد رهگذرانی که برای استقبال از پاپاس توقف کردند در حالی که من آنجا نشسته بودم و غذایم را می خوردم ، می گویم این احساس متقابل بود.

Dulce Cultura در خیابان 42-20 31 ، نبش خیابان 43rtd واقع شده است و در حال حاضر سه شنبه تا پنجشنبه 5 بعد از ظهر تا 10 شب باز است و جمعه تا یکشنبه ظهر تا 10 شب دوشنبه ها بسته است. (914-829-8801 ؛ جاسازی توییت)دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *