غول های ایرانی در انتخابی کشتی آزاد و چالشی به نام جوانان برای ورزش اسلامی به رقابت می پردازند


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کشتی آزاد برای مسابقات قهرمانی جهان و اوزان مختلف کشورهای اسلامی 28 تیرماه برگزار می شود. البته کادر فنی در نظر دارد کشتی گیران منتخب خود را در مسابقات اوزان 57 و 61 کیلوگرم تونس انتخاب کند که علیرضا سیرلک و محمد جوان و رضا در وزن 57 کیلوگرم به مصاف هم می روند. عطر و داریوش اچ.زرتوگلیزادہ او در وزن 61 کیلوگرم برای رسیدن به مسابقات جهانی صربستان تلاش می کند.

اما آنچه اخیرا گفته شده مربوط به اسامی تیم های ملی است که در مردادماه به بازی های کشورهای اسلامی در قونیه اعزام می شوند و هنوز مشخص نیست که آیا تیمی مستقل و خارجی به این بازی ها اعزام می شود یا خیر. با اينكه برخی از تکالیف در وزن فریلنسرها صربستان به مسابقات جهانی اعزام شده است، اما نکته مهم در مورد بازی های کشورهای اسلامی این است که به دلیل فاصله نزدیک بین مسابقات کشتی فرنگی جوانان جهان با ورزش کشورهای اسلامی، کادر فنی هنوز تصمیم نهایی را نگرفته است. برسد یک تیم برای بازی های کشورهای اسلامی اعزام می شود.

با پایان مسابقات رده بندی در 28 تیرماه و پایان مسابقات رده بندی تونس، کادر فنی ترکیب دو تیم را مشخص می کند که احتمالا تا پایان تیرماه اعزام می شوند، هرچند کادر فنی لیست کشتی گیران احتمالی را اعلام کرده است. به کمیته ارائه شد.تیم المپیک اعلام شد اما ترکیب واقعی تا پایان تیرماه مشخص خواهد شد.

دیدار نهایی انتخابی تیم ملی کشتی آزاد با دیدارهای حسن یزدانی، کامران قاسم پور، مجتبی در ورزشگاه آزادی برگزار می شود. گلیج، محمدحسین محمدیان و … مدال آوران جهان و المپیک برای کسب مقام دوم تلاش خواهند کرد.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.