غول ها بعد از جراحات جونز و بارکلی به دست کابوی می افتند

غول ها بعد از جراحات جونز و بارکلی به دست کابوی می افتند


آرلینگتون ، تگزاس – ضربه زدن و زدن راهی برای گذراندن یک بعد از ظهر آخر هفته نیست ، اما غول های بدشانس ناتوان بودند که از ضربه و ضربه در روز یکشنبه جلوگیری کنند.

آنها با وحشت به نظر می رسیدند که ساکون بارکلی ، مدافع دانیل جونز ، و گیرنده گل کنی ، در نیمه اول طاقت فرسا ، ناک اوت شدند ، در ورزشگاه AT&T. آنها با حمله ناپایدار خود در یک شکست 44-20 عقب ماندند که بار دیگر فصل آنها را در آستانه بی ربطی قرار داد.

این یک چرخش بسیار مضر برای غول ها است که از 1-4 سقوط کرده اند و از بازیکنان بزرگ خود در حمله بسیار جلوتر هستند.

غول ها بارکلی را در نیمه اول یک چهارم با آسیب مچ پا از دست دادند و جونز در اواخر کوارتر دوم به دلیل ضربه مغزی مغلوب شد و پس از توقف بدون تلاشی در خط یک متری دالاس آشفته به نظر رسید. غولها کل نیمه دوم را بدون گلادایی که از ناحیه زانو آسیب دیده بود ، بازی کردند.

از آنجایی که جونز به پاهایش نگاه کرد و برای بلند شدن و بلند شدن روی واگن برای کمک به خارج از زمین به کمک نیاز داشت ، هیچ تضمینی وجود ندارد که بازیکن 24 ساله در هفته ششم آماده بازی باشد. پروتکل ضربه مغزی تا زمانی که مجوز پزشکی برای بازگشت دریافت نکند. به نظر می رسد مصدومیت بارکلی از ناحیه مچ پای چپ ، پیچ خوردگی مچ پای پایینی است ، ضربه ای شدید به بازیکنی که بعد از جراحی ترمیمی زانو در حال شکل گیری بود.

دنیل جونز یکی از سه سوپراستار بود که در شکست در بازی کابوی ها روز یکشنبه به دلیل مصدومیت شکست خورد.
گتی ایماژ

لحظاتی بعد از اجبار جونز ، دفونتین بوکر از مایک گلنون تحویل گرفت و به منطقه آخر پرید و غولها را 10 بر 10 کشاند. به نحوی. آنها نتوانستند پیش بروند ، اگرچه نتوانستند از حمله قدرتمند دالاس جلوگیری کنند و نتوانستند با تهدید بسیاری از مایک گلنون در وسط و چندین سلاح تهاجمی خارج از وظیفه پشتیبانی کنند.

داک پرسکوت سه پاس تاچ داون برای کابوی ها (4-1) داد و ازکیل الیوت بیش از 100 یارد دوید تا به لذت 93،476 نفر برسد.

دیدن بازیکنان مهاجم آنها که از زمین خارج شده بودند برای غولها یک صحنه منزجر کننده بود. تعلیق آنها برای مدت طولانی قابل ستایش بود ، اما در نهایت یک سفر بی نتیجه دیگر به مکانی که هنوز آنها را آزار می داد.

تروی ایکمن ، تحلیلگر فاکس و بازیکن سابق کابوی ، با گفتن اینکه غولها “طرف دالاس نیستند” غولها را عصبانی کرد. اما حقیقت درد دارد. و اینطور نیست که آیکمن چیزی بگوید که طرفداران از قبل در مورد این دو حق رای نمی دانند یا حداقل به آن مشکوک هستند.

این پنجمین شکست پیاپی غول ها در برابر جری جونز بزرگ فوتبال قصر بود و تفاوت های این دو رقیب را در NFC East نشان داد. گاوچران ها در حال حاضر یک کلاس تقسیم بندی هستند. غول ها؟ آنها در آخرین گروهی که با تیم های با کیفیت بالا همراه نیست تنها هستند.

بارکلی پس از پرش برای پاس قایقرانی به پایین و پایین رفت ، با گلادادی برخورد کرد و با شرمندگی در پای کرنر دالاس جردن لوئیس افتاد و از ناحیه مچ پای چپ بارکلی زخمی شد. بلافاصله متورم شد و به سرعت دور ریخته شد.

در اواخر کوارتر دوم ، جونز ، از دور 1 دالاس دالاس ، سعی کرد گابریل کاکس ، مدافع خط دفاع و چانسی گولستون ، خط دفاعی را به گوشه سمت چپ جلو منتهی کند. اما جونز دستگیر شد و از طرف کاکس از کلاه به کلاه حمله کرد. جونز هنگام تلاش برای ایستادن روی زمین پایین آمد و تقریباً زمین خورد. او تعادل خود را بازیافت و کالسکه برای آوردن او بیرون رفت.

یک نقطه روشن برای غولها در حمله: گیرنده تازه کار کاداریوس تونی ، که 10 پاس برای 189 یارد داشت اما در کوارتر چهارم به دلیل پرتاب مشت اخراج شد.

حتی با وجود سلامتی جونز ، این امر به روزهای بد گذشته باز می گردد ، جایی که جونز وقت نداشت کارهای زیادی را در جیب سریع فرو ریختن انجام دهد. او شش پاس اول خود را از دست داد – کنتراست شدیدی با شیوه بریدن و برش قدیسین یک هفته پیش. اولین تماس جونز پس از آن صورت گرفت که او از تمام توانایی های ورزشی خود برای فرار از فشار شدید استفاده کرد و به عمق زمین شلیک کرد ، در حالی که تونی برای پذیرایی 43 حیاط از آنتونی براون ، مدافع کرنر بازی کرد. این منجر به گل زمینی گراهام گانو شد تا غولها را در فاصله 10-3 کنار بکشد.

لورنزو کارتر ، مهاجم خارج از زمین ، فصل گذشته تاندون آشیل خود را در آن ساختمان پاره کرد و با بازگشتی بزرگ به میدان رفت و پاس پرسکات را در اولین سری کابوی ها منحرف کرد و سپس برای جلوگیری از ضربه زدن ، شیرجه زد. دفاع غول ها ضرب و شتم بود اما محکم بود ، تا زمانی که CeeDee Lamb توسط مدافع خط میانی جیمز بردبری در یک پاس تاچ تاون 49 حیاجی اداره شد تا اوایل کوارتر دوم 10 بر صفر کابوی ها را پیش ببرد.

پس از تساوی غول ها ، کابوی ها پاس عماری کوپر را دریافت کردند تا در نیمه اول 17 بر 10 پیش بیفتند. آنها بازی را با دویدن 98 حیاط به رختخواب گذاشتند که با لمس 13 متری الیوت با 7:34 دقیقه دیگر به پایان رسید. کابوی ها دو دقیقه بعد از اینکه بوکر 3 گل از پاس گلنون به ثمر رساند ، یک گل زمینی و 6 گل اضافه کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *