غول ها گرفتار جنایت جیسون جارت می شوند ، خواه او آنجا باشد یا نباشد

غول ها گرفتار جنایت جیسون جارت می شوند ، خواه او آنجا باشد یا نباشداینجا ثبت نام کنید برای دریافت Inside the Giants هر چهارشنبه صبح به صندوق ورودی خود تحویل دهید.

در اینجا نکاتی برای کسانی که در مورد آنچه در شروع فصل 0-3 برای غولها اتفاق افتاده است وحشت زده اند و پس از یک هفته سوم متعفن – باخت 17-14 ثانیه ای نهایی به هاوکس – با خودتان فکر کردید (یا به کسی در آن فریاد زدید) دید) “کسی باید به این دلیل اخراج شود.”

راه دیگری برای تخلیه پیدا کنید. اخراج سه تن از هماهنگ کنندگان در یک فصل بی معنی است.

هنگامی که شکست می آید ، مردم می خواهند یک چهره را با آن مرتبط کنند ، یک نام را سرزنش کنند ، توده ها می توانند از شهر خارج شوند – نمادی از حماقت که نابودی آنها باعث می شود پاسخگویی ظاهر شود ، حتی اگر مشکل برطرف نشود. اشتباه. امروزه با غول ها ، این شخص هماهنگ کننده تهاجمی جیسون جارت است. میانگین “حمله” او 17.5 امتیاز در هر بازی در سال 2020 بود. فقط دو هواپیما که امتیاز کمتری کسب کردند. چیزی که قرار بود بازیگران جدید و بهبود یافته ای باشد ، با اضافه شدن گیرنده کنی گلادی و کایل رودولف در نمایندگی آزاد ، کاداریوس تونی در پیش نویس NFL و بازگشت ساکون بارکلی از جراحی ACL ، هنوز متولد نشده است. ضربه زدن معنی دار در سه باخت غول ها به طور متوسط ​​18.7 امتیاز کسب کردند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *