فاتح پور به نیمه نهایی جام ریاست جمهوری تاجیکستان راه یافت.


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، رقابت های جودو جام ریاست جمهوری تاجیکستان از صبح روز دوشنبه 7 شهریورماه در شهر «خجند» آغاز شده است و تیم ملی جودو کشورمان با حضور در این رقابت ها حضور یافته است. سه ورزشکار نمایندگان

حمیدرضا پاپی نماینده وزن 66 کیلوگرم تیم ملی جودو کشورمان در اولین روز این رقابت ها در دور نخست حریفی از تاجیکستان را شکست داد و راهی دور دوم شد.

در ادامه این رقابت ها در دور نخست این رقابت ها مهدی فاتح پور نماینده وزن 81 کیلوگرم به مصاف نجم الدین محمد شریف از تاجیکستان رفت و با شکست این جودوکار راهی دور دوم شد. حریف فاتی پور در دور دوم از رقابت با وی امتناع کرد. فتح پور در دور هجدهم به مصاف نماینده ازبکستان رفت و با شکست تاجایف راهی نیمه نهایی شد و در این مرحله به مصاف حریفان تاجیکستانی خواهد رفت.

آرش میراسمیلی رئیس فدراسیون جودو پس از ورود به تاجیکستان در ترکیب تیم ملی قرار گرفت.

جدای از این، حسین قمی به عنوان مربی در کنار تیم ملی است. بابک مهاجیری رئیس کمیته داوران نیز به همراه ملی پوشان در این ماموریت حضور دارد.

ایران پس از این رقابت ها در روز اول جودو در روزهای 8 و 9 شهریور ماه دو نماینده خواهد داشت و فردا سه شنبه قاسم باغچقی نماینده دسته منهای 91 کیلوگرم در اولین دوره به مصاف جودوکار میزبان می رود. جنگیدن

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.