فارس اول | فیلم های ضد ملی سلبریتی ها را تحریم کنید.


خبرگزاری فارس – گروه سینما: بعد از جشنواره کن رسوایی در سیستم فارسی من به راه افتاد آب می ریزم. شاید. در ایران آسیب های ناشی از خیانت به سلبریتی ها در ابعاد مختلف فرهنگی، اخلاقی، ارزشی، ملی و مذهبی سال هاست که گسترده بوده است. دشمنی که با استفاده از شهرت و بی سوادی و صلاحیت علمی و اخلاقی و سیاسی فضای مجازی و جامعه را ناامن و بد اخلاق کرده است. لذا برای اثبات خواست مردم و رای مردم از خود مردم می خواهم فیلم های مروج فحاشی را در جامعه تحریم کنند.

* تاثیر نهادهای ذیربط در جلوگیری از ظهور سلبریتی ها

در ابتدا مهم ترین پاسخ به این روند باید از سوی نهادهایی مانند وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، رسانه ملی و نهادهای ذیربط باشد که می توانند بیشترین تاثیر را در کانال های فیلمسازی سلبریتی های ضد ملی داشته باشند.

متأسفانه برخی از سلبریتی های ما و نه همه آنها، مخصوصاً در سال های اخیر، به محض اینکه برای شرکت در مراسمی از ایران خارج می شوند، در مقابل رسانه های غربی شروع به انتقاد و بحث سیاسی می کنند و علیه کشور خود احزاب تشکیل می دهند. .

شکی نیست که در حال حاضر در جامعه هنری ما افرادی هستند که آرزوی سلبریتی شدن دارند و در حال حاضر با طنز و شوخ طبعی در پروژه های داخلی تجربه و کار می کنند، امیدوارم دیر یا زود او به یک فرد مشهور و مشهور تبدیل شود. و موسیقی. رویایی که شاید در دل اکثریت جوانان باشد.

مشکل سلبریتی شدن به دلیل شرایط بسیار خاص و صرف بودجه های کلان برای پروژه های سینمایی و تلویزیونی فقط برای تعداد محدودی پیش می آید و بعد با تماشا و شنیدن تبدیل به سلبریتی های آینده می شوند یعنی سلبریتی های فعلی چیزی ندارند. عمل به این صفت اشکالی ندارد و آنگاه به عنوان یک شهرت فواید بی شماری به دست آورد و زمانی که مدتی شهرت یافت و به آن موقعیت عادت کرد، اما مصیبت ها پیش می آید.

سلبریتی شدن به دلیل شرایط بسیار خاص و صرف بودجه هنگفت برای پروژه های سینمایی و تلویزیونی فقط با تعداد محدودی انجام می شود و در نتیجه با تماشا و گوش دادن به سلبریتی آینده تبدیل می شوند.

* سلبریتی ها گذشته خود را فراموش می کنند.

متأسفانه در جامعه امروز ما این روند به گونه ای است که افراد مشهور به زودی فراموش می کنند که او کی بوده و از کجا آمده است. و اینکه تحت هیچ شرایطی امور کشورش را برای بیگانگان فاش نکند و مثل یک خانواده یا هر کشور دیگری که از آمریکا گرفته شده است اگر امروز قیمت بنزین در ایران بالا رفته بود همین سلبریتی ها. خونریزی خواهد شد، اما سلبریتی های آنها حداقل متوجه شده اند که بسیاری از اعتبار و اعتبار آنها به وطنشان گره خورده است، و هر چه بیشتر در مورد مشکلات کشورشان راست و دروغ بگویند، به همان اندازه بی خانمان و نیازمند به نظر می رسند. برای این غریبه ها به همان اندازه به کشورشان احترام می گذارند.

* صادرات فیلم سیاه از ایران به بهانه گرفتن جایگاه سلبریتی ها

متأسفانه برخی از سلبریتی های ما و نه همه آنها، به خصوص در سال های اخیر، به محض اینکه برای شرکت در مراسمی از ایران خارج می شوند، در مقابل رسانه های غربی شروع به انتقاد و مناظره سیاسی می کنند و بر خلاف خود احزاب تشکیل می دهند. کشور خود. موقعیت آن زمانی جدی تر می شود که این گروه ها صاحب فیلم هایی شوند که حاوی مطالب ضد ملی یا سیاه درباره کشور ما هستند. و به همین دلیل است که سلبریتی ها طعمه مخالفان و دشمنان واقعی کشورمان ایران می شوند.

* کشور باید از ساخت فیلم سیاه دست بردارد.

بنابراین مهم ترین قدمی که باید برداشته شود این است که حالا وقتی برخی از سلبریتی ها در هر شرایطی بدون حفظ آبرو و حیثیت خود و میهنشان علیه کشورشان موضع می گیرند، مهم این است که ابتدا از آنها جلوگیری شود. ساخت فیلم هایی با مضامین و محتوای ضد ملی در داخل کشور. که این روند باید با حساسیت پروانه ساخت فیلمنامه شروع شود تا این خاموشی خفه شود که متاسفانه گاهی و در مواردی حتی می تواند به جامعه ما آسیب برساند.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.