فرانسیس کنترراس ، دانشجوی حقوق صاحبان دانش ، رئیس دانشکده آموزش UCI نامیده شده است


خبر – ایرواین ، کالیفرنیا ، 18 آگوست 2021 – فرانسیس کنترراس ، که به دلیل تحقیقات خود در زمینه تنوع دانشگاهی و دسترسی از مهد کودک تا دکترا بسیار تحسین شده است ، پس از جستجوی سراسری ، رئیس دانشکده آموزش دانشگاه کالیفرنیا ، ایروین ، نامیده شد. او در 1 ژانویه 2022 نقش جدید خود را بر عهده می گیرد.

کنترراس در حال حاضر معاون حقوق ، تنوع و شمول و همچنین استاد مطالعات آموزشی در دانشگاه کالیفرنیا ، سن دیگو است. در این موقعیت ، رهبری را برای حمایت از فضای مثبت در محوطه دانشگاه ، از جمله استخدام و حفظ معلمان ، فراهم می کند. Contreras دارای بیش از 15 سال تجربه اداری در UCSD و مدرسه آموزشی دانشگاه واشنگتن است ، جایی که وی برنامه آموزش عالی را رهبری کرد.

او که دانشجوی نسل اول کالج بود ، اولین رئیس Chicana / Latina خواهد بود که یک مدرسه آموزشی در سیستم دانشگاه کالیفرنیا اداره می کند.

هاوارد گیلمن ، صدراعظم UCI گفت: “تنها در نهمین سال فعالیت خود ، مدرسه آموزشی ما به یکی از بهترین در کشور تبدیل شده است و فرانسیس کنترراس رهبر مناسب برای ادامه حرکت است.” “دستاوردهای تحصیلی و اداری آنها کاملاً با نقاط قوت ، دستاوردها و تأثیرات طولانی مدت مدرسه مطابقت دارد.”

مدرسه آموزشی UCI به عنوان دفتر تربیت معلم در سال 1967 با سه دانش آموز در کلاس افتتاحیه آغاز شد. این دانشگاه در سال 1991 به وزارت آموزش و پرورش تبدیل شد و در سال 2012 به مدرسه آموزش و پرورش تبدیل شد. این دانشگاه به عنوان پانزدهمین مدرسه عالی آموزش و پرورش کشور (هفتم در بین موسسات دولتی) توسط اخبار و گزارش جهان آمریکابه در حال حاضر ، بیش از 1000 دانشجو در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری ثبت نام کرده اند. برنامه ها. این مدرسه بیش از 10 هزار فارغ التحصیل دارد و سالانه صدها نفر دیگر به آن گروه می پیوندند.

هال استرن ، معاون بخش و بخشدار اجرایی ICU گفت: “فرانسیس کنترراس یک مدیر مجرب و دارای سابقه حقوق و تنوع حرکتی است.” “من مشتاقانه منتظر مشارکتهای شما در هدایت مدرسه آموزش و پرورش هستم ، زیرا بر اساس تحقیقات بین رشته ای چشمگیر شما در علوم آموزشی و مشارکتهای قوی جامعه استوار است.”

Contreras یک دانشجوی UC است که لیسانس خود را از UC Berkeley و فوق لیسانس را از دانشگاه هاروارد و دکترا گرفته است. در آموزش از دانشگاه استنفورد تحقیقات وی بر تنوع و دسترسی دانشجویان کم نماینده و نقش سیاست های عمومی در تأمین برابری دانش آموزان متمرکز است. آثار وی در مجلات معتبر آموزشی به چاپ رسیده است و کتابهای او شامل این موارد است دستیابی به حقوق صاحبان سهام برای دانشجویان لاتین، بحران آموزش لاتین ه دانشجویان آمریکایی آفریقایی تبار و فرایند انتخاب کالج بسیار موفقبه

او در حال حاضر یک پژوهشگر اصلی در سه کمک مالی پیشرفته برای تنوع اساتید است که توسط دفتر رئیس UC تأمین می شود و رئیس هیئت مشورتی UC Chicano / Latino و هیئت مشاوره ابتکار موسسات خدمات اسپانیایی UC است. دستور کار تحقیقاتی آن در مورد دانشجویان لاتین و HSI کمک مهمی به ICU ارائه می دهد ، که به عنوان یک موسسه خدمات اسپانیایی زبان و جزیره اقیانوس آرام و موسسه خدمات بومی آمریکا طبقه بندی می شود.

Contreras به عنوان یک محقق نوظهور و در میان 25 دانشگاهی برتر آمریکایی که باید شرکت کنند ، شناخته شد. ناهمسان مجله او توسط بنیاد راکفلر به عنوان محقق ساکن در مرکز بلاجیو در ایتالیا انتخاب شد. در سال 2013 ، کنترراس جایزه ای را برای دستاورد مادام العمر کمیسیون دولتی در امور اسپانیایی به دلیل فعالیت خود در زمینه حقوق دانشجویان لاتین دریافت کرد. در بهار امسال ، UCSD او را با جایزه Cesar E. Chavez ، که از مشارکت های برجسته ای در جامعه پردیس قدردانی می کند ، تقدیر کرد.

کنترراس گفت: “من خوشحالم که به عنوان رئیس دانشکده آموزش و پرورش به UCI ملحق شدم.” “چشم انداز من این است که مدرسه را با قرار دادن برابری ، تنوع و عدالت نژادی در مرکز اولویت های آن و ایجاد سابقه قابل توجهی که مدرسه آموزش در محوطه دانشگاه و با شرکای خود و مدارس محلی دارد ، هدایت کنم. من قصد دارم با همسالان من برای افزایش تنوع معلمان ، حمایت از نوآوری های آموزشی ، توسعه برنامه های تحصیلی در آموزش عالی و تشویق تحقیقات جمعی ما به نفع منطقه ، ایالت و کشور اورنج کانتی. “

ریچارد آروم ، استاد جامعه شناسی و آموزش و پرورش ، رئیس فعلی مدرسه آموزش و پرورش ، تا پایان سال تقویم به خدمت خود ادامه می دهد.

درباره دانشگاه کالیفرنیا ، ایروین: UCI که در سال 1965 تأسیس شد ، جوانترین عضو انجمن معتبر دانشگاههای آمریکا است و در بین 10 دانشگاه مهم دولتی در کشور رتبه بندی شده است. اخبار و گزارش جهان آمریکابه این دانشگاه سه جایزه نوبل را تولید کرده است و به خاطر دستاوردهای دانشگاهی ، پیشرفته ترین تحقیقات ، نوآوری و مورچه خوار معروف است. UCI به رهبری صدراعظم هاوارد گیلمن ، بیش از 36000 دانشجو دارد و 224 برنامه درجه ارائه می دهد. این منطقه در یکی از امن ترین و اقتصادی ترین جوامع جهان قرار دارد و دومین کارفرمای بزرگ در شهرستان اورنج است که سالانه 7 میلیارد دلار به اقتصاد محلی و 8 میلیارد دلار در سراسر کشور کمک می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ICU ، به www.uci.edu مراجعه کنید.

دسترسی چند رسانه ای: برنامه های رادیویی / پخش کننده ها می توانند با پرداخت هزینه ، از یک خط ISDN در محوطه دانشگاه برای مصاحبه با اساتید و متخصصان ICU استفاده کنند ، البته این امر به شرط در دسترس بودن و تأیید دانشگاه است. برای اخبار بیشتر در مورد UCI ، از news.uci.edu دیدن کنید. شما می توانید منابع اضافی برای روزنامه نگاران را در Communications.uci.edu/for-journalists پیدا کنید.

توجه به ویراستاران: عکس در دسترس است
https://news.uci.edu/2021/08/18/student-equity-scholar-frances-contreras-named-dean-of-uci-school-of-education/دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *