فرماندار هوچول برایان بنیامین را به عنوان معاون فرماندار در مراسم جشن هارلم اعلام می کند


فرماندار کتی هوچول با تنظیم آهنگ “جی زی” و آلیشیا کیز “Empire State of Mind” و تشویق مداوم ، رسماً اعلام کرد که سناتور برایان بنیامین به عنوان ستوان فرماندار خدمت می کند.

هوچول این خبر را بیرون ساختمان اداری آدام کلایتون پاول جونیور اعلام کرد. در هارلم ، محله ای که در ناحیه 30 مجلس سنا قرار دارد و بنیامین از سال 2017 نمایندگی آن را بر عهده داشته است. وی در طول سخنرانی خود تاکید کرد که برخلاف دوران فرمانداری سابقش در زمان فرمانداری سابق اندرو کومو ، بنیامین را روی میز خواهد گذاشت.

هوچول گفت: “کلمه همراه برای من معنی دارد” ، و افزود که بنیامین فردی است که در پاسخ به نیازهای منطقه خود “سنگر کار کرد”.

بنیامین ، متولد و بزرگ شده در هارلمیت ، روی صحنه رفت و گفت: “هرگز در یک میلیون سال تصور نمی کردم که به عنوان فرماندار ستاد نیویورک اینجا باشم.”

همراه با مقامات منتخب ، رهبران برجسته جامعه سیاه پوست ، از جمله رهبران حقوق مدنی ، کشیش آل شارپتون از شبکه اقدام ملی و هازل دوکس ، رئیس بخش نیویورک NAACP ، حضور داشتند. جی جیکوبز ، رئیس کمیته دموکراتیک ایالت نیویورک و متحد اصلی کوئومو نیز در این مراسم حضور داشت.

فرماندار کتی هوچول کمی بعد از آنکه هوچول اعلام کرد بنیامین دومین فرمانده او خواهد بود ، در کنار فرماندار جدید برایان بنیامین فرماندار جدید احاطه شده است.

فرماندار کتی هوچول ، که در کنار برایان بنیامین فرماندار ستوان ایستاده است ، بلافاصله پس از اعلام بنیامین به عنوان دومین فرمانده خود ، با خبرنگاران صحبت می کند.

فلش

فرماندار کتی هوچول ، که در کنار برایان بنیامین فرماندار ستوان ایستاده است ، بلافاصله پس از اعلام بنیامین به عنوان دومین فرمانده خود ، با خبرنگاران صحبت می کند.

دیوید کروز / Gothamist

این اعلامیه دو روز پس از سوگند هوچول به عنوان پنجاه و هفتمین فرماندار نیویورک انجام شد.

در نیویورک ، موقعیت فرماندار ستوان تا حد زیادی ناتوان بوده و اغلب شامل عبور از ایالت برای دفاع از دستور کار فرماندار و در عین حال به عنوان رئیس سنای ایالت است.

بیشتر بخوانید: ستوان فرماندار نیویورک چه می کند؟

هوچول ، که در این مراسم گردنبند “کشیده” بر تن داشت ، گفت که در حالی که بنیامین مسائل مربوط به کل ایالت را برجسته می کند ، بر موضوعاتی که بر نیویورک تأثیر می گذارد تأکید ویژه ای خواهد داشت. برای بنیامین ، این مسائل شامل افزایش نوع دلتا ، افزایش تعداد افراد بی خانمان و نیاز به مسکن مقرون به صرفه است.

بنیامین می گوید: “من کفش های بسیار بزرگی دارم که باید پر کنم زیرا هیچ فرماندار دیگری که به این ایالت سفر کرده بود ، در 62 شهرستان ، سخت کوش بود. در حال حاضر هیچ کس بیشتر از فرماندار کتی هوچول آماده فرمانداری نیست.” به اما من آماده انجام این کار هستم. من هارلم را در کنار خود دارم. “

دوک های NAACP ، بنیامین را وفادار خواندند و گفتند او در موفقیت هوچول نقش مهمی خواهد داشت.

“لازم نیست به شانه خود نگاه کنید. هنگامی که شما و برایان بنشینید و برنامه خود را مشخص کنید ، برنامه را اجرا خواهید کرد. “

هوچول ، بنیامین ، شارپتون و دوکس.

هوچول ، بنیامین ، شارپتون و دوکس.

فلش

بنیامین در لیست جانشینان احتمالی هوچول قرار داشت که قول داده بود جایگزینی از نیویورک خواهد آمد. نامهای دیگر مورد بررسی عبارت بودند از روبن دیاز جونیور ، رئیس منطقه برانکس ، رودنیسی بیچوت هرملین ، عضو مجمع بروکلین و جمال بیلی ، سناتور ایالت برانکس.

ناظران سیاسی خاطرنشان می کنند که هوچول با انتخاب یک معاون فرماندار شهر نیویورک ، بلیط دموکرات ها را متعادل می کند زیرا سال آینده خود را برای دولت معرفی می کند. دست زدن به بنیامین ، که سیاه پوست است ، به عنوان ستوان فرماندار ، راه دیگری را برای یک حوزه انتخابیه سیاهپوست باز می کند که می تواند آرای سایر نامزدهای احتمالی را به حاشیه ببرد. از جمله آنها می توان جومان ویلیامز ، حسابرس فعلی نیویورک و لتیتیا جیمز دادستان کل ایالت را نام برد.

با این حال ، اوبراین موری ، استراتژیست سیاسی ، در مورد اینکه آیا بنیامین انتخاب درستی برای جذب رای دهندگان سیاه پوست است ، با استناد به نامزدی ناچیز خود برای کنترل در اوایل سال جاری ، تردید دارد. بنیامین در رأی های انتخابی چهارم ، حتی در ناحیه زادگاهش نیز کوتاهی کرده بود. موری احساس می کند هوچول “توصیه وحشتناک” دریافت کرده و فکر می کند “با شهر ارتباط ندارد”.

با این وجود ، روابط بنیامین با هارلم ، جامعه و گروه های حقوق مدنی بارها در طول رویداد پنجشنبه مورد تاکید قرار گرفت. هوچول همچنین به خبرنگاران گفت که در انتخاب بنیامین “دقت لازم” را انجام داده است.

درک پرکینسون ، مدیر میدانی شبکه ملی اقدام ، ظهور بنیامین را نشانه دیگری از قدرت فزاینده قانونگذاران سیاه پوست در شهر و ایالت می داند.

پرکینسون گفت: “این دوره جدیدی در سیاست در شهر نیویورک است.”

پرکینسون می گوید: “ما انتظارات زیادی از او داریم.” “تشریفاتی یا نه.”

در طول مراسم ، هوچول خاطرنشان کرد که بنیامین پس از روز کارگر سرمایه گذاری می شود. هوچول گفت که انتخابات ویژه برای کرسی وی احتمالاً با انتخابات عمومی نوامبر مصادف است ، به عنوان راهی برای “صرفه جویی در دلار مالیات دهندگان”.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *