فرماندار هوچول کاترین گارسیا را به عنوان مدیر عملیات ایالت انتخاب می کند


فرماندار کتی هوچول به عنوان مدیر عملیات ایالت ، مقام دوم را در اختیار شهردار دموکرات نیویورک ، کاترین گارسیا قرار داد.

انتصاب گارسیا ، نامزدی برای اولین بار که مبارزات انتخاباتی موفق عقل سیاسی سنتی او را به چالش کشیده است ، یک مقام خانوادگی و مورد اعتماد دولت شهر را به عنوان یکی از دستیاران ارشد فرماندار اضافه می کند. هوچول ، که می گوید سال آینده برای یک دوره کامل نامزد می شود ، قبلاً شخص محلی دیگری به نام برایان بنیامین ، سناتور ایالت هارلم را به عنوان معاون فرماندار خود انتخاب کرده است.

گارسیا قبلاً ریاست بخش بهداشت شهر را بر عهده داشت ، آژانس متشکل از 10 هزار کارمند ، تحت فرمان شهردار بیل دی بلاسیو. در طول همه گیری ، دو بلاسیو از او خواست که “تزار غذا” شهر باشد ، جایی که او مسئول نظارت بر عملیاتی بود که بیش از 200 میلیون غذا ارائه می داد.

او نامزدی خود را برای شهرداری معرفی کرد و خود را به عنوان “حل کننده مشکلات” با سابقه ارائه خدمات به ساکنان شهر نیویورک معرفی کرد. مسابقه اصلی یک نیش زدن بین او و اریک آدامز ، رئیس شهرستان بروکلین بود. آدامز پس از شمارش تقریباً 118،000 آرای غایب ، گارسیا را با اختلاف 1 درصد شکست داد.

اگرچه آدامز در خارج پیروز شد ، اما گارسیا با رای دهندگان منهتن از او پیشی گرفت.

هنک شینکوف ، مشاور سیاسی باسابقه ، گفت که گارسیا به فرماندار اجازه می دهد تا فردی را با شایستگی تصدیق کند و در عین حال نیاز سیاسی برای جلب نظر طبقه کارگر شهر را برآورده کند.

پس از انتخابات ، بسیاری در مورد آینده سیاسی گارسیا تعجب کردند. در هفته های اخیر صحبت هایی درمورد بروکلین به عنوان کاندیدای احتمالی دموکرات ها برای فرمانداری ، به همراه شهردار بلاسیو ، لتیتیا جیمز ، دادستان کل و جومان ویلیامز ، مدافع عمومی شهر ، انجام شده است.

نمی توان فوراً برای اظهار نظر با گارسیا تماس گرفت. اما در توییتر از فرماندار برای این فرصت تشکر کرد و از نقش جدید خود ابراز هیجان کرد.

مدیر عملیات ایالتی ، علاوه بر اینکه بعنوان یک رابط اجرایی با اداره بندر نیویورک و نیوجرسی فعالیت می کند ، بر همه 73 نهاد ، مقامات و کمیسیون های دولتی نظارت می کند. اخیراً ، این نقش توسط کلی کامینگز ، یکی از مقامات ارشد جمهوری خواه انتخاب شده توسط فرماندار سابق اندرو کومو ، انجام شده است.

میچل ماس ، استاد سیاست و برنامه ریزی شهری در دانشگاه نیویورک ، گفت که انتصاب یک گزینه “عالی” است. وی گفت: “گارسیا مهارت های لازم برای تقویت مدیریت نهادهای عمومی را دارد و نحوه همکاری با اتحادیه ها و مدیران را درک می کند و چشم انداز جدیدی را برای دولت ایالت به ارمغان می آورد.”

هوچول چهارشنبه گذشته علاوه بر انتصاب گارسیا ، از انتخاب نیسا آلسینا به عنوان مشاور ویژه در مبارزه با همه گیری خبر داد. آلسینا پیش از این وکیل اصلی کنترل کننده شهر نیویورک ، اسکات استرینگر بود.

هوچول در بیانیه ای گفت: “هنگامی که هفته گذشته به طور رسمی سوگند یاد کردم ، اولویت های اصلی خود را برای مبارزه با نوع دلتا ، کمک گرفتن از نیویورکی ها در اسرع وقت و تغییر فرهنگ در آلبانی اعلام کردم.”به “کاترین گارسیا و نیسا آلسینا کارکنان عمومی فوق العاده ای هستند و متعهد هستند. آنها می دانند چگونه عملیات م effectiveثر و حرفه ای را انجام دهند و برای دولت ایالتی ما که در نیویورکی ها بهتر عمل می کند و اعتماد به دولت را بازیابی می کند بسیار مهم خواهد بود.”

نسخه قبلی این داستان به اشتباه تعداد نیویورکی هایی را که برنامه غذایی که گارسیا نظارت می کرد به دست آورد. این توزیع 200 میلیون غذا بود.دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *