فروریختن دیوارها در درام روانشناسی ویکفیلد

فروریختن دیوارها در درام روانشناسی ویکفیلد


شما احتمالاً ستاره های “ویکفیلد” را نمی شناسید – اما ، باور کنید ، بعد از تماشای این درام روانشناختی ، که دوشنبه (18 اکتبر) وارد می شود ، نمی توانید یک آهنگ پاپ خاص از اوایل دهه 80 را از سر خود بیرون کنید. ) در زمان پخش

آن آهنگ یا “کرم گوش” ، همانطور که یکی از شخصیت های برنامه به آن اشاره کرد ، موضوعی ثابت در طول مجموعه هشت قسمتی است که در استرالیا تولید و فیلمبرداری شده و اوایل امسال از تلویزیون ABC پخش شد. این تنها یکی از جنبه های جذاب ویکفیلد است که داستان کارکنان و بیماران ساکن بیمارستان روانی افتخاری واقع در کوههای آبی نیو ساوت ولز را روایت می کند.

قهرمان داستان نیک (رودی دارمالینگام) است ، یک پرستار دلسوز که عاشق رقص روی شیر است (موضوعی دیگر) و توانایی برقراری ارتباط با بیماران ویکفیلد را در سطحی دارد که از هر کس دیگری در خارج پیشی می گیرد – از جمله کارینا ولز (جرالدین هکول) ، مدیر ارشد پزشکی ، که همچنین دوست نیک است. نیک قبل از اینکه بتواند مدرک پزشکی خود را دریافت کند ، متوقف شد. او احساس کرد که این همان کاری است که او باید انجام دهد ، و در نحوه مراقبت از اتهامات خود و برقراری ارتباط با او مشخص است که او درست گفته است. در میان این بیماران یک تاجر (دن وایلی) است که پس از مصرف بیش از حد دارو در آنجا حضور دارد و سعی می کند یک معامله تجاری بزرگ را انجام دهد. مادری جوان (مگان اسمارت) از افسردگی پس از زایمان رنج می برد و همچنین از دخترش در ویکفیلد مراقبت می کند. باغبان منظره افسردگی و افسردگی (هریت دایر) که نمی تواند میل جنسی خود را کنترل کند. و یک احتکار کننده اضافه وزن (بس هلند) با مشکلات مادر در پشت عینک آفتابی تیره دائمی پنهان شده است.

عکسی که رودی دارمالینگام را در نقش نیک نشان می دهد ، متفکر به نظر می رسد.
رودی دارمالینگام نقش نیک ، پرستار مهربان کار در بیمارستان روانی ، در ویکفیلد را بازی می کند.
لیزا توماستی / سرگرمی جنگل

داستانهای آنها از طریق ترکیبی از فلاش بک ها و زمان بندی خطی زندگی آنها در ویکفیلد و همچنین داستانهای پشتی نیک و همکارانش روایت می شود. صحنه های متعددی با شخصیت های مختلف بازبینی می شوند ، اما از دیدگاه های مختلف آشکار می شوند و همه چیز را جالب نگه می دارند – و بینندگان بر روی پای خود. شما باید توجه کنید.

البته نیک شیاطین خاص خود را دارد که با پیشرفت سریال ، هنگامی که وارد پیله شخصی او می شویم و با خانواده اش ، کارینا (که با مشکلات خود برخورد می کند) ، همکارانش و وضعیت سلامت روان (او “قربانی” آهنگ کرم گوش است که قبلاً ذکر شد). خدمه ویکفیلد گروهی از شخصیت های دوست داشتنی و کمتر شناخته شده هستند ، از جمله سرپرست سرپرست پرستاری لیندا (مندی مک الهینی) ، که می ترسد نیک کار خود را انجام دهد. پیت (سام سیمونز) ، که بیشتر از اینکه بیمار باشد با سگ من بیچون فریز هماهنگ است. و Colette (Felicity Ward) ، پرستار عصر جدید که برای آزاد کردن انرژی مثبت به پیشانی خود ضربه می زند. مک الهینی ، سیمونز و وارد ، هر کدام دارای رزومه طولانی در استرالیا ، به شیوه خود سرگرم کننده و جالب هستند.

تصویری که مندی مک کلینی و فلیسیتی وارد را در نقش لیندا و کولت در صحنه ای نشان می دهد "ویکفیلد"
مندی مک الهنی (چپ) و فلیسیتی وارد در نقش لیندا و کولت.
لیزا توماستی / سرگرمی جنگل

این سریال توسط کریستن دانفی-که با همکاری سام مکلی ، جوآن ساورز و کتی استریکلند نوشته شده است-ساخته شده است-این مجموعه درام ، کمدی و حتی سکانس های فانتزی (با چندین شماره موزیکال) را ترکیب می کند تا نگاه قانع کننده ای به زندگی مقطعی از همه داشته باشد. با مشکلات عاطفی و جسمی – و همه آنها – که به دنبال راهی برای مقابله با زندگی در داخل و خارج از دیوارهای ویکفیلد هستند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *