فصل دوم "آسمان بزرگ" قسمت 2 خلاصه: "هاکلبری"

فصل دوم “آسمان بزرگ” قسمت 2 خلاصه: “هاکلبری”


آیا ولفگانگ لگارسکی شخصیت مورد علاقه جدید تلویزیونی من است؟ می دانید ، ولفگانگ ، دوقلوی ریک لگارسکی ، همچنین به عنوان گرگ شناخته می شود. “مانند موتزارت. ون هالن. پلتزر.”

در جریان پخش فصل گذشته هفته گذشته ، با نگاهی گذرا به نقش جدید جان کارول لینچ نگاهی انداختیم آسمان بزرگ است فصل 2 ، اما این هفته ، ما در حال درک این هستیم که دوقلوی ریک لگارسکی واقعاً کیست. در حالی که رونالد برگمن در حیاط خلوت خود به دام افتاده است ، ولف توضیح می دهد که ریک دوقلوی درگذشته اش یک بازنده بی کفایت بود زیرا از رونالد به عنوان یک پیاده در کارهای سوء استفاده می کرد. وظیفه ولف ، اکنون که رونالد کاملاً زنجیر شده است ، این است که رونالد را از شرارت کمین شده در او پاک کند. گرگ به وضوح می گوید که او ، نه رونالد ، مسئول اینجا است. او هست آلفا است او همچنین اسکارلت ، دوست دختر رونالد را نیز در اسارت دارد و در حالی که رونالد نیم نگاهی به او از دور می اندازد ، هنوز اجازه نداده است که آنها صحبت کنند.

شهردار جنی هویت ، که در کار جدید خود به دور از PI سخت کار می کند ، هنوز در محل تصادف کامیون هفته گذشته است ، جایی که این بچه های مزاحم با انبار عظیمی از مواد مخدر و پول نقد فرار کردند و راننده مورد اصابت گلوله قرار گرفت. راز ناشناس ، سوت زده. جنی خون تازه ای را کشف می کند (خون یک فروشنده مواد مخدر تازه که سعی داشت با راننده کامیونی که به او شلیک کرده بود بجنگد ، آیا او را به یاد می آورید ، درست است؟) ، بنابراین جنی درخواست پزشکی قانونی می کند.

در خانه نوجوانان بریدگر و مدیسون – اینها نام برادر و خواهری هستند که در سرقت کیسه های مواد مخدر و پول شریک بودند ، والدین آنها نیز مانند آنها بودند – چگونه می توانیم فرزندان خود را به نام کلینت ایستوود مورد علاقه خود – مریل نامگذاری کنیم. عاشقانه استریپی؟ می دانم ، پل …آیه از جانب مدیسون تحریم کردن! خواهر و برادرها بر سر اینکه آیا باید به صحنه جنایت بازگردند یا خیر دعوا می کنند. مدیسون همه چیز راجع به “خوش رفتار باش ، بریجر ، هیچ کس ما را ندیده است” است ، اما بی خبر از هریک از آنها ، غریبه ای از جنگل که آنها را دیدم خارج از خانه خود بعداً ، بریجر وظیفه خود را برعهده گرفت تا آنچه را دیده به کلانتر گزارش دهد ، اما در آنجا ، متوجه یک افسر به نام معاون هاروی شد که با صدای “اوه ، سوزانا” دست می زد ، همان لحنی که شخص راننده کامیون را در تصادف کشته است. نیز سوت می زد بریدر وحشت زده بدون صحبت با کسی رفت.

معاون هاروی ، مرد سوت می کند

وقتی بریدر به مدیسون ، هارپر و مکس اعتراف کرد که او قاتل سوت زن را در ایستگاه کلانتری دیده است ، مکس همچنین اعتراف کرد که او از برخی از پولهایی که از تصادف مخفی کرده بود برای کمک به مادرش برای پرداخت هزینه درمان دندان استفاده کرد. ناظری که در جنگل است هنوز نظاره گر همه دوستان است که در این مورد بحث می کنند و این بار او خود را معرفی می کند و ماکس و هارپر را که در راه خانه هستند دنبال می کند و فریاد می زند “من تو را دیدم!” او تنها پس از سم پاشی توسط Max Pepper عقب نشینی می کند.

در دفاتر Dewell & Hoyt ، Cassie بعد از اینکه متوجه شد عکسهای پسرش Kai در خانه جنازه سرباز ایالت Dewey در هنگام پیدا شدن جسد Dewey در هفته گذشته بود ، حالش به هم می خورد. شوکه شده از این واقعیت که پسرش را با تحقیق در مورد برگمان در معرض خطر قرار داده است ، به دوست قدیمی خود مارک لیندور می گوید که او باید تحقیقات برگمان را بدون کمک وی به پایان برساند ، او احساس امنیت نمی کند.

برای همه خوش شانس است ، جری PI خود را گذرانده است و اکنون به طور رسمی مجوز کار به عنوان بازپرس را دارد تا بتواند کارهای بیشتری در دفتر انجام دهد. جری و کاسی مشغول کار روی پرونده ای برای مشتری جدید خود ، میدو سوپرانو (خوب نام او تونیا است ، ظاهراً توسط جیمی لین سیگلر بازی می شود) هستند ، که دوست پسرش بیگ سام ناپدید شده است. هنگامی که مکس در دفتر کاسی توقف می کند ، متوجه تصویری از بیگ سام می شود که او را به عنوان راننده کامیون می شناسد که شاهد تیراندازی او بوده است. او به کاسی می گوید که او را نمی شناسد ، اما آزمایش دروغ سنج لازم نیست تا کاسی متوجه شود که مکس چیزی را پنهان می کند.

در همین حال ، مکس توسط تأثیرات بد احاطه شده است. ابتدا دوستش هارپر او را متقاعد کرد که فروش کیسه های مواد مخدر که آنها سرقت کرده اند ایده خوبی است. سپس موضوع T-Lock ، دوست افتضاح مادرش وجود دارد. وقتی تی لاک می فهمد که مکس هزینه کار دندانپزشکی مادرش را پرداخته است ، شک می کند که چیزی به او ربطی دارد. وقتی مکس یک نمونه کوچک از مخدر را از مخفیگاه مخفی خود می گیرد تا آن را برای فروش به هارپر بیاورد ، T-Lock او را می گیرد. مشکل در اینجا این است که T-Lock یک پسر سایه دار است و ما حدس می زنیم که او فروش این داروها را خودش شروع می کند.

و در حال حاضر سوال از دختر جدید در شهر وجود دارد. رین (جانینا گوانکار) با یک هواپیمای شخصی وارد مونتانا می شود و به همه نشان می دهد که او کمی دیوانه است. او مانند زن اصلی فیلم بیلی جوئل او همیشه زن است ، همان کسی که قطعاً شما را قطع می کند و هنگام خونریزی می خندد. راستش را بخواهید ، زن توصیف شده در این آهنگ یک کابوس واقعی است ، اینطور نیست؟ بعلاوه ، من همیشه تصور می کردم اگر مدرک خود را به لطف برخی اشعار دریافت کنید ، نمی توانید محکوم شوید الان می دونم آنها باید به عنوان دو ایده کاملاً جداگانه تلقی شوند.

معلوم می شود که رن عروسک گردان پشت فیاسکو “کیسه مواد مخدر و پول” است و شما به شهر آمده اید و به دنبال کیسه های مواد مخدر و پول نقد هستید ، و اولین جایی که می روید شامی است که تونیا در آنجا دارد/ Meadow Soprano کار می کند ، درست همانطور که Cassie از Tonya بازجویی می کند که چرا قرار است خرید سام از دو بلیط رفت و برگشت به Cabo در شب ناپدید شدن او انجام شود. واضح است که تونیا بیشتر از آنچه فاش می کند می داند ، در مورد آن گیج است و به آن پاسخ نمی دهد. وقتی کاسی شام را ترک می کند ، او یک مکالمه کوتاه با رن دارد ، که سپس به تونیا/میدو روی می آورد و توضیح می دهد که او علاوه بر این او در مورد سام س questionsالاتی دارد. رین بعداً در آپارتمان تونیا/میدو حاضر می شود و قبل از ربودن او ، محل کیف های پر از مواد مخدر و پول نقد او را غارت می کند.

کاسی و جنی ، با درک اینکه پرونده آنها در حال همگرا شدن است ، تصمیم می گیرند با تونیا/میدو صحبت کنند و وقتی آنها ظاهر می شوند ، می بینند که او جابجا شده است.

افکار سرگردان:

  • آنها این هفته جری را مهار کردند و او را طوری تنظیم کردند که به نظر برسد او با لیندور در یک قرار ملاقات بوده است ، در حالی که در واقع ، این روش لیندور برای بدست آوردن اطلاعات در مورد نحوه ایجاد رابطه با کاسی بود. #عدالت برای جری!
  • جنی هویت پیراهن های باند جالبی دارد ، اینطور نیست؟ نامزدی؟ UB40 ؟؟ حتی برخی از تی شرت های “قرمز ، شراب قرمز” ، اما آن آلبوم 1984 را تبلیغ نمی کند جفری مورگانآلبومی بدون آهنگ آمریکایی یا حتی تک آهنگ؟ خوب جنی ، شما و پانک راک خود را ببینید ، طعم رگی متقابل!

  • آیا من هستم یا رابطه بین مادر مکس و T-Lock خارج از میدان چپ است؟ بسیار زیبا به نظر می رسد و فریبنده است. آنها حتی کجا ملاقات کردند؟ اوه ، من می دانم که آنها در “هیولاهایی که بستنی را بیرون می گذارند در حالی که آن را به صورت ناشناس می خورند” ملاقات کردند.

همه شما را هفته آینده هنگامی که دوباره در Big Sky Country ملاقات می کنیم ، می بینیم!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *