فعالیت های کاهش وزن در تابستان

آیا از باشگاه متنفرید؟

من نمی توانم دروغ بگویم. چند روزی هست که از رفتن به باشگاه متنفرم. هوا 80 درجه و بیرون آفتابی با کوچکترین نسیمی است. من می خواهم آنجا باشم، نه در زیرزمین. چگونه می توانم فعالیت های قلبی خود را در خارج از خانه انجام دهم؟ مردم به دویدن ثابت می‌شوند و تمام فعالیت‌های روزانه‌ای را که دوست داریم انجام دهیم فراموش می‌کنند، که به‌عنوان سوزاننده کالری شدید نیز انجام می‌شود. پس از مطالعه مقاله ای که توسط کلینیک مایو در مورد مصرف کالری منتشر شده بود، به این نتیجه رسیدم که باید بهترین راه ها برای لذت بردن از نور خورشید را به اشتراک بگذارم. و کالری بسوزانید در یک ساعت

بسکتبال

من 6’2 هستم، سفید خمیری، و هرگز در عمرم یک بازی بسکتبال واقعی انجام نداده ام. وسلی اسنایپس و وودی هارلسون را در “مردان سفید نمی توانند پرش کنند” را به خاطر دارید؟ داستان زندگی من. بسیاری از دوستان من در مدرسه دوست دارم به پارک سر بزنم و بازی های پیکاپ انجام دهیم. ما در وست فیلی هستیم، بنابراین همیشه یک بازی در جریان است.

کالری سوزانده شده

160 پوند: 584

200 پوند: 728

240 پوند: 872

قایق رانی

خانواده‌ام خیلی کمپ می‌زدند من و برادرم کوچک‌تر بودیم. قایق رانی ما هنوز زیر عرشه ما است، اما من قطعاً به یاد دارم که از بیرون رفتن در دریاچه و قایق رانی به بهترین نقاط ماهیگیری لذت زیادی بردم. بسیاری از بچه هایی که از PA ملاقات کردم، مرتباً با دوستانشان به کمپ می روند. مطمئن نیستم که در یک قایق رانی با قفسه 30 به آنها اعتماد کنم، اما شما باید کاری را که باید انجام دهید انجام دهید.

کالری سوزانده شده

160 پوند: 256

200 پوند: 319

240 پوند: 382

گلف بازی

سیگار، آبجو و گلف دست به دست هم می دهند. نوشیدن در حالی که بیرون از گرما و گلف بازی می‌کنید، اما برای هرکسی خودش، مضر است. من و دوستانم شروع به بازگشت به بازی کرده ایم. این یک راه خنک برای گذراندن یک روز بیرون از خانه با کمی رقابت است. کالری ذکر شده در زیر برای حمل چماق شما است، اما ارزش آن فقط 1 ساعت فعالیت است. فکر کنید چقدر طول می کشد تا یک دور بازی کنید. بله، این یک تمرین کوچک خوب است.

کالری سوزانده شده

160 پوند: 314

200 پوند: 391

240 پوند: 469

پیاده روی

من در جنگل یا هیچ چیز دیگری نیستم، اما بسیاری از مردم پیاده روی را در زمانی که بیرون خوب است دوست دارند. من شخصاً از خوردن زنده زنده متنفرم. پیاده روی می تواند یک تمرین عالی باشد زیرا شما در حال بالا رفتن از سطوح مختلف با شیب های مختلف هستید.

کالری سوزانده شده

160 پوند: 438

200 پوند: 546

240 پوند: 654

دویدن با سرعت 8 مایل در ساعت

من یک هفته دیگر دویدن گلی دارم. این بیماری Muck Ruckus MS نامیده می شود و برای یک دلیل عالی است. امروزه من با سرعت 7:30 روی سطوح هموار نمی دوم، بنابراین مطمئن هستم که با این سرعت در گل و لای رانندگی نمی کنم، اما دویدن همیشه انتخاب خوبی برای کاردیو تابستانی است.

کالری سوزانده شده

160 پوند: 861

200 پوند: 1074

240 پوند: 1286

سافت بال یا بیس بال

زندگی درست آن طرف خیابان از زمین های بیسبال و سافت بال در تمام عمرم به این معنی است که سهم من از لیگ های بزرگسالان را دیده ام که تا آخر شب بازی می کنند. این بچه‌ها و دخترها در آنجا هستند و اوقات خوبی را سپری می‌کنند و زمانی که رقابت کمی برای آن وجود دارد، در حالی که با دوستان خود نزدیک می‌شوند، تمرین مناسبی انجام می‌دهند.

کالری سوزانده شده

160 پوند: 365

200 پوند: 455

240 پوند: 545

شنا كردن

استخر من برای دور زدن به اندازه کافی بزرگ نیست، اما شنا یک تمرین شگفت انگیز است. من تا سال دوم دانشگاه هرگز واقعاً برای ورزش شنا نکرده بودم. فکر می‌کردم می‌خواهم در میانه راه در دور چهارم 50 متری خود به پایین فرو بروم. مطمئناً، من آنها را به سرعت می دویدم… اما هنوز هم بسیار رقت انگیز بود. آب فواید درمانی بسیار زیادی دارد و جایگزینی عالی برای فعالیت های قلبی پر تاثیر مانند دویدن است.

کالری سوزانده شده

160 پوند: 423

200 پوند: 528

240 پوند: 632

چگونه تناسب اندام خواهید داشت؟

هیچ پاسخ درستی برای این سوال وجود ندارد که “چگونه چربی کم کنم و/یا تناسب اندام داشته باشم؟” اگر می خواهید پایبندی خود را به برنامه خود افزایش دهید، باید فعالیت هایی را انجام دهید که مورد علاقه شما هستند. اگر از آب می ترسید، احتمالاً به مدت طولانی به یک روال شنا پایبند نخواهید بود. کاری را که دوست دارید انجام دهید، سخت کار کنید و نتیجه را خواهید دید.

مقاله کلینیک مایو در اینجا موجود است:

http://www.mayoclinic.com/health/exercise/SM00109