فعالیت ۸۰ گروه جهادی در شهرستان ساوه


به گزارش خبرگزاری فارس از ساوه، علیرضا مهدی عصر امروز در آیین تجلیل از فعالان جهادی بسیج سازندگی شهرستان ساوه با اشاره به سالروز تاسیس بسیج سازندگی گفت: همانطوری که بسیج سازندگی از نامش پیداست از مردم برای خود مردم است و مردم را برای سازندگی کشور بسیج می‌کند.

وی با بیان اینکه بسیج سازندگی از روز تاسیس تاکنون همواره خوش درخشیده است، افزود: هشتاد گروه جهادی هم اکنون در ساوه فعالیت می‌کنند و بدون در بوق و کرنا کردن برای خدا و رضایت مردم کار و تلاش جهادی می‌کنند.

فرمانده سپاه ناحیه ساوه اضافه کرد: بسیج سازندگی از بدو تاسیس تاکنون روز به روز بالنده تر شده و گروه های جهادی نیز شناسنامه دار شده اند و در عمل آتش به اختیار را تفسیر کرده اند.

مهدی با تاکید بر اینکه بسیجیان در مواقع مورد نیاز با هر ابزاری خود را به میدان عمل می‌رسانند، گفت: برای جهادگران بسیجی میدان جنگ و نبرد و خدمت رسانی در شهر و روستا تفاوتی ندارد و با توانایی های خود دشمنان را انگشت به دهان کرده اند.

وی افزود: دشمنان از ترس حضور و وجود بسیجیان جرات نگاه چپ کردن به این کشور را ندارند چراکه می دانند بسیجیان بدون توجه به حزب و گروه همواره برای نظام و انقلاب آماده جانفشانی هستند.

وی با بیان اینکه خون شهدا و تدابیر رهبر معظم انقلاب ما را همواره مقابل دشمن پیروز و سربلند کرده است، گفت : در این سالیانی که دشمنان همواره بدنبال سنگ اندازی با روش های مختلف بوده اند توانسته ایم از چالش ها فرصت بوجود آوریم همین امر خاری در  چشم دشمنان شده است.

فرمانده سپاه ناحیه ساوه در ادامه با بیان اینکه دولت در حال یک عمل جراحی مهم در کشور است گفت : اقدام اخیر دولت در ساماندهی یارانه های برخی کالاها برای از بین بردن فقر مطلق است و باید با کمی صبوری در تحقق این مهم همراه دولت باشیم.

وی با بیان اینکه دولت به تنهایی نمیتواند برنامه ها و اهداف خود را پیاده سازی کند گفت: عنصر مهم یعنی مردم باید در کنار دولت باشند و مردم ما که در 43 سال گذشته همواره ثابت کرده اند پای نظام و انقلاب هستند و هر روز با بصیرت تر میشوند باید در این برهه حساس هوشیار تر از گذشته عمل کنند. 

سرهنگ علیرضا مهدی گفت: اگر بصیرت خود را افزایش ندهیم دچار توطئه دشمنان می‌شویم و اکنون که صدای شکسته شدن استخوان دشمنان و استکبار را میشنویم باید بدانیم آنها برای برهم زدن آرامش و امنیت کشورمان از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد.

 مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه ساوهن نیز با بیان اینکه کار باید جهادی باشد گفت: نمونه بارز یک جهادگر شهید سلیمانی بود که نه در کشور خود بلکه در کشورهای منطقه نیز پای کار بود و همین روحیه خستگی ناپذیری شهید سلیمانی بود که وی را امروز زبان زد خاص و عام کرده است‌.

حجت الاسلام محمدی گفت: امروز کشور ما با روی کار آمدن دولت انقلای نیاز مبرم به روحیه جهادی مدیران دارد لذا باید در این راه همراه و کنار دولت باشیم.

وی با بیان اینکه برخی در داخل همسو با دشمنان خارج نشین بدنبال برهم زدن امنیت جامعه هستند گفت : همه مردم وظیفه داریم در شرایط فعلی که دولت در حال اصلاح وضعیت اقتصادی است آنان را یاری کنیم و مراقب باشیم که اسیر سوءاستفاده دشمنان نشویم.

گفتنی است در پایان این مراسم از گروه های جهادی شهرستان ساوه تقدیر و از لباس جدید جهادگران بسیجی رونمایی شد.

همچنین 17 سری جهیزیه به همت گروه های جهادی به نوعروسان نیازمند نیز اهدا شد.

انتهای پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

رژیم لاغری سریع