فعالیت 400 طلبه خواهر در مسیر پیاده روی نجف تا کربلا در عمود 1222


به گزارش خبرگزاری فارس، خانم ماندانا جلالی مسئول کمیته تبلیغی موکب بانوان فاطمیون به تشریح فعالیت های بانوان مبلغ در مسیر پیاده روی اربعین از نجف تا کربلا پرداخت و گفت: حدود 400 طلبه دختر حضور دارند. و زنان مبلّغ در راه هستند و اربعین حسینی مشغول تبلیغ خواهد بود.

وی به راهپیمایی 1222 عمودی بانوان فاطمی در جاده نجف – کربلا اشاره کرد و افزود: یکی از فعالیت های موکب تبلیغ چهره به چهره روی روش و سرکشی و تمجید از موکب های مختلف به ویژه موکب های عراقی است. زنان و کودکان در این زمینه به فعالیت مبلغان خواهر مشغول هستند.

مدیرکل مدرسه سوستران تبلیغ ادامه داد: طلاب سوستران در مسیر پیاده روی اربعین به تیم های 5 نفره تقسیم می شوند و هر تیم متشکل از یک کارشناس ارتباط چهره به چهره با کودکان، یک زبان آموز، یک مستندساز فیلم سازنده و نویسنده و مفسر شرعی.

خانم جلالی با بیان اینکه فعالیت این اکیپ های تبلیغی از 10 صفر تا اربعین حسینی تعیین شده است، گفت: هر تیم 5 روز را پیاده، وعظ و تکریم بانوان و کودکان می گذراند و هدایا و بسته ها، هدایای فرهنگی نیز اهدا می شود. موکب ها

وی در پایان گفت: یک تیم 5 نفره برای مبلغین خواهر در نظر گرفته شده است که آنها را در این مسیر همراهی می کنند و بسته ها و هدایایی را به این تیم ها تحویل می دهند.

انتهای پیام/78023
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.