فواید تمرینی یک کرونومتر خوب

اگر اهل ورزش هستید (یا دوست دارید باشید)، آیا مزیت استفاده از کرونومتر خوب در طول تمرینات خاص خود را دارید؟ در غیر این صورت، ممکن است بخواهید بدانید که چرا هنگام شرکت در فعالیت‌های پرانرژی و چربی‌سوز که نیاز به تمرکز شدید شما دارند یا حتی با فعالیت‌های کمتر سخت‌تر که می‌خواهید تلاش‌های خود را زیر نظر داشته باشید، استفاده از کرونومتر مفید است. کرونومتری که در هر لحظه به شما امکان می‌دهد دقیقاً بدانید چه مدت در چیزی کار کرده‌اید، کمک ارزشمندی است. شما ممکن است درگیر تمریناتی باشید که شامل دوی سرعت کوتاه اما شدید است که حداکثر تلاش بدنی را شامل می شود یا در یک تلاش طولانی و پایدار مانند ماراتن. در هر صورت، می توانید با تعیین میزان زمانی که با تلاش خود صرف می کنید، سود ببرید.

برخی از کرونومترها برای ذخیره اطلاعاتی طراحی شده‌اند که می‌توان آنها را بعداً برای مقایسه یا برای ارجاع مفید بازیابی کرد. تعدادی کرونومتر در بازار وجود دارد که می توانند به شما در راه هایی که بیشترین سود را برای نیازهای خاص شما دارند کمک کنند.

داده های علمی ثابت کرده اند که سطوحی از انرژی خروجی وجود دارد که برای یک فرد بهینه است زیرا آنها برای کاهش وزن، تقویت عضلات و به دست آوردن آمادگی کلی بهتر کار می کنند. بخشی از معادله درک سطح بهینه شما این است که بدانید دقیقاً چقدر زمان صرف تلاش خود می کنید. بسیار دشوار است، اگر نگوییم کاملاً غیرممکن است که به درستی مدت زمانی را که در یک تمرین می گذارید، بدون کمک دستگاهی که برای همین منظور طراحی شده است، اندازه گیری کنید.