فک افسر Rikers توسط یک زندانی که به جرم قتل بازداشت شد شکسته شد: سندیکا

فک افسر Rikers توسط یک زندانی که به جرم قتل بازداشت شد شکسته شد: سندیکا


انجمن افسران اصلاحی روز دوشنبه گفت که فک نگهبان جزیره رایکرز توسط یک زندانی شکایت کرده است که متهم به قتل است.

انجمن بازرگانی کانادا اعلام کرد که یک نگهبان در مجتمع زندان تحت محاصره یک قاچاقچی را در زندانی خود در روز جمعه آشکار کرد و هنگامی که افسر در حال حرکت مظنون به منطقه مسکونی مرکز آنا ام کراس بود ، مورد حمله قرار گرفت. یک بیانیه مطبوعاتی

“این زندانی که به جرم قتل درجه دو بازداشت شده است ، با مشت به صورت افسر ما زد و فک او را شکست. اتحادیه در بیانیه مطبوعاتی خود اعلام کرد که وی باید تحت عمل جراحی قرار گیرد ، اما مهاجم به سادگی به مرکز دیگری منتقل شده و همچنان باقی می ماند. در عموم مردم و بازداشت نشده است. ”

اتحادیه با اشاره به بحران اشتغال در زندان که شهردار می گوید: “این محیطی است که افسران ما باید روز به روز تحمل کنند ، در حالی که ما بدون مجوز و بزدع قربانی بحران ناشی از سهل انگاری شهردار دو بلاسیو می شویم.” گفت که وزارت اصلاحات پرتاب کرد او عدم آمدن سر کار افسران را مقصر دانست.

معترضان پس از چندین مورد مرگ و کمبود کارکنان ، خواستار تعمیرات اساسی در زندان Rikers Island شدند.
دنیس A. کلارک

اتحادیه خاطرنشان کرد که آخرین گزارش دولت شهردار نشان می دهد که طی یک سال گذشته 1200 افسر اصلاح طلب توسط زندانیان مورد تعرض قرار گرفته اند و آنها هنوز قربانی حملات “بی دلیل” هستند.

“قبل از [the mayor] بنی بوسیو جونیور ، رئیس COBA در بیانیه ای گفت: “او این هفته از رایکرز دیدن می کند ، باید تلفن را برداشته و شخصاً از افسر ما که قربانی این زندانی و سیاست های شکست خورده شهردار شده است ، عذرخواهی کند.”

“هر روز [de Blasio] ماندن آنها در مقام جان جان بیشتر افسران شجاع ما را در خطر جدی قرار می دهد. او نمی تواند به زودی پست خود را ترک کند! “

DOC بلافاصله به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *