فیلم فضایی عجیب کامالا هریس از بازیگران کودک استفاده می کند

فیلم فضایی عجیب کامالا هریس از بازیگران کودک استفاده می کند


ویدئویی با هدف فروش بچه ها به شگفتی های اکتشافات فضایی روز دوشنبه فاش شد که در آن کامالا هریس ، معاون رئیس جمهور ، در کنار پنج نفر از بازیگران کودک که برای نقش هایشان تست می گرفتند ، یک بازی به یاد ماندنی را ارائه کرد.

کارلو برناردینو ، پسر 13 ساله اش ، ترور ، یکی از جوانان شرکت کننده در این مطالعه بود ، به واشنگتن اگزامینر گفت: “هر پنج نفر از آنها بازیگر هستند.” “او یک بازیگر کودک است – او مدتی است سعی می کند چنین کارهایی را انجام دهد. بنابراین او یک مدیر و یک نماینده در لس آنجلس دارد و آنها برای او بازیگر می فرستند.”

ترور برناردینو به KSBW گفت که از او خواسته شده است که یک مونولوگ در مورد موضوعی که علاقه مند به آن است و همچنین سه س heالی که می خواهد از یک رهبر جهان بپرسد ، ارائه دهد. گام بعدی یک مصاحبه مجازی با تهیه کننده ویدئو بود ، اولین مورد در سری Originals YouTube “با هریس معاون رئیس کنجکاو شوید”.

این نوجوان به یاد می آورد: “سپس ، یک هفته بعد ، مامور من با من تماس گرفت و گفت:” هی ترور ، من آن را رزرو کردم. “

https://www.youtube.com/watch؟v=Wlxq4S-4CCY

به گزارش Examiner ، این ویدئو با حضور هریس ، ترور و همبازی هایش دریک بروکس دوم ، امیلی کیم ، ژوریل تاپو و سیدنی اشموک از 11 تا 13 آگوست در رصدخانه نیروی دریایی آمریکا در واشنگتن ، جایی که معاون رئیس جمهور در آن مستقر است ، فیلمبرداری شد. در همان زمان ، طالبان در جریان آخرین حمله خود در افغانستان بودند و هزاران مهاجر غیرقانونی در مرز آمریکا و مکزیک دستگیر شدند.

هریس ، که در ماه مه برای ریاست شورای ملی فضایی در سطح کابینه نامزد شده بود ، به دلیل حرکات اغراق آمیز و حالات چهره اش در این ویدئو و همچنین لحن بیش از حد چشمگیر او مورد انتقاد قرار گرفت.

یکی از راکرهای توییتر یک کلیپ فوق العاده از پیچیده ترین لحظه هریس را جمع آوری کرد و عنوان کرد: “من زمانی که یک دوز دقیق را اشتباه تشخیص می دهم و وسط روز به طور کامل شروع به کار می کنم.”

این ویدئوی رسمی که تا دوشنبه شب بیش از 142000 بار مشاهده شده بود ، نزدیک به 2000 “لایک” در یوتیوب و 5100 “لایک” نداشت. نظرات غیر فعال است

منتقدان معتقد بودند که این ویدئو آخرین نمونه ای است که هریس در برقراری ارتباط با گفتگوکنندگان دچار مشکل شده است – خواه سعی کرد به طنز خنده دار از لستر هولت ، مجری NBC Nightly News به س aboutالی در مورد مرزهای جنوبی پاسخ دهد یا از یک دانشجوی کالج که اسرائیل را متهم به “قومیت” کرد ، تجلیل کرد. . » نسل کشی “با گفتن” حقیقت “خود.

علی رغم انتقادات ویدئویی ، ترور برناردینو ملاقات با هریس را “هیجان انگیز” توصیف کرد.

او به معاینه کننده گفت: “هیچ چیز نمی تواند این را غلبه کند. صادقانه بگویم ، ما فقط نشستیم. او بسیار جذاب است. این همه چیز است که من در مورد او فکر می کردم ، به علاوه بیشتر.” “او به من احساس یکی از همسالان خود را داد ، ، احساس کردم فوق العاده است رو در رو با او صحبت می کردم. “

برخی از کودکان در فیلم نشان داده شده اند.
یوتیوب

ترور افزود که پاسخ قطبی به این ویدئو “چشم باز” بود و آن را “شرم آور” نامید ، زیرا من فکر می کنم این برای جلب توجه به برنامه فضایی عالی است.

با این حال ، اگر می توان به پدر کارلو اعتقاد داشت ، شاید آخرین بازیکن هریس و تیم پشتیبانی جوان او را ندیده باشیم.

برناردینو بزرگتر به Examiner می گوید: “این فیلم به من و پسرم به عنوان خلبان نشان داده شد.”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *