قابلمه فوق العاده: راز یک زندگی سالم

استفاده از زودپزها برای پخت و پز هر روز بهترین راه برای پخت سریعتر غذا ، همچنین حفظ مواد مغذی و صرفه جویی در انرژی است. اما اگر شما برنج خوار هستید و می خواهید نشاسته را از برنج حذف کنید ، چه می کنید؟ شما می توانید از قابلمه رژیمی یا اجاق گاز فولادی ضد زنگ استفاده کنید که شامل حذف تمام نشاسته از برنج است.

نشاسته از گلوکز ساخته شده و کربوهیدرات است. من فکر می کنم این جزء ذاتی رژیم غذایی افراد است ، اگر بیش از حد از آن استفاده کنید می تواند منجر به افزایش وزن شود. اگر دیابتی هستید ، بهتر است از برنج نشاسته ای دوری کنید. بهترین راه برای انجام این کار استفاده از اجاق گاز فوق العاده رژیمی است که حاوی پاک کننده نشاسته است. چقدر راحت است ، درست است؟ و البته سالم

اگر از تابه سنتی برای پخت برنج استفاده می کنید ، که برای زمانهای مدرن چندان مناسب نیست ، به دلیل کمبود وقت ، مزیتی وجود داشت. نشاسته وقتی برنج می جوشید بیرون می آید. با این حال ، در یک تابه فشار معمولی فولاد ضد زنگ نشاسته را حذف نمی کند.

موج رژیم چگونه کار می کند؟

در چنین سناریویی ، چرا انتخاب کنیم؟ معرفی یک موج رژیم غذایی که بهترین روش را برای شما به ارمغان می آورد. این تابه های رژیمی شامل پاک کننده نشاسته با سوراخ هایی در پایین می باشند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که از برنج استفاده کنید ، آب بریزید و منتظر سوت باشید. پس از سرد شدن اجاق گاز ، می توانید پاک کننده برنج حاوی نشاسته را برداشته و متوجه شوید که تمام نشاسته به ته اجاق گاز ریخته است. این یک روش سنتی است که از مفهوم مدرن پخت سریع استفاده می کند. علاوه بر این ، پاک کننده یا ظروف نشاسته شامل یک دسته کامل است که ظاهر سبدی به آن می بخشد ، بنابراین نگه داشتن آن و بیرون آوردن آن از آشپزخانه آسان است.

زودپز از جنس استنلس استیل دارای پایه چسبانده شده ای است که باعث می شود آشپزی بسیار سریع و یکنواخت شود. پایه اطمینان می دهد که غذا به آن نمی چسبد یا نمی سوزد.

این کالری ها را کاهش دهید!

با استفاده از دیگ رژیمی ، می توانید بدون زحمت حداقل 30 کالری در هر وعده غذایی را حذف کنید. آیا این یک گام بزرگ برای رژیم غذایی سالم و برنامه کاهش وزن نیست؟ برنج پخته با فشار معمولی کالری زیادی دارد زیرا تمام نشاسته در برنج پخته مجددا جذب می شود.

جنبه های دیگری که باید در مورد اجاق گازهای فشاری مورد توجه قرار گیرد شامل مواد تشکیل دهنده بدنه آشپزخانه و شیر ایمنی است. همچنین پایان گلدان رژیمی را چه در داخل و چه در خارج (یک آینه در بیرون و یک روکش ساتن در داخل) ، مواد مورد استفاده و غیره را کشف کنید. به طوری که موجی از رژیم غذایی کامل را از هر لحاظ به خانه بیاورید.

همچنین از گارانتی و اعتبار آن مطلع شوید. مطمئن شوید که روش پخت و پز ذکر شده در دفترچه راهنما را دنبال کرده و نظارت منظم را انجام دهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *