قانونگذاران نیویورک بار دیگر مهلت تخلیه را تا 15 ژانویه 2022 تمدید کردند


قانونگذاران ایالت نیویورک بار دیگر رای دادند که مهلت تعلیق تخلیه منازل مسکونی و تجاری را تا 15 ژانویه 2022 تمدید کند ، به این ترتیب که دو تصمیم دیوان عالی این کشور باعث مسدود شدن برنامه ایالتی و مهلت قانونی فدرال شد.

فرماندار کتی هوچول ، که روز چهارشنبه جلسه ویژه ای را برای تصویب تمدید مجلس قانونگذاری ایالتی برگزار کرد ، صبح پنجشنبه این لایحه را در کنار یونس در کنار رهبر اکثریت سنای ایالتی آندریا استوارت کازینز امضا می کند.

توقف جدید به طور بالقوه صدها هزار مستاجر را از تخلیه محافظت می کند ، در حالی که به صاحبخانه ها قدرت بیشتری می دهد تا مستاجران را که شک دارند با مشکلات مالی روبرو هستند ، به چالش بکشد.

در حال حاضر صاحبخانه ها حق دارند در دادگاه مسکن تقاضای رسیدگی کنند تا ادعای هر مستاجر با مشکل مالی که آنها را در برابر تخلیه محافظت می کند ، به چالش بکشد. دیوان عالی کشور معتقد بود که سیاست قبلی ، که به مستاجران اجازه می داد خود را برای مقابله با مشکلات مالی ارزیابی کنند ، نقض احتمالی حق صاحبخانه در مراحل قانونی بود. یک تصمیم جداگانه دیوان عالی با لغو مهلت قانونی تخلیه فدرال ، حمایت از مستاجران در نیویورک را از بین برد.

این تمدید برای نیویورکی ها که در انتظار پایان مهلت قانونی 31 آگوست بودند ، تسکین دهنده بود.

شریس تورین ، 42 ساله ، که حتی برای ماندن در خانه خود در Crown Heights حتی قبل از همه گیری تلاش می کرد ، گفت: “این ماه گذشته شکنجه بوده است ، اما با شیوع همه گیر شغل خود را در یک شرکت حقوقی از دست داد.” “به من فرصت دهید تا نفس بکشم. نفس نمی کشیدم سیستم عصبی من در حالت مبارزه ، مبارزه و یخ زدگی بوده است. فکر می کردم هر روز همه چیز ما را در خیابان بگذارند. “

استراحت چهار ماهه قبل از افزایش دادگاه های مسکن به ایالت اجازه می دهد تا زمان بیشتری را برای پراکندگی وجوه اجاره فدرال برای صاحبان خانه هایی که مستاجران آنها 2.2 میلیارد دلار اجاره دولتی بدهکار هستند ، تسریع کند. بیشتر پرونده های تخلیه جدید از مارس 2020 ، زمانی که دولت اولین تعلیق تخلیه را به تصویب رساند ، متوقف شده است.

انجمن تثبیت اجاره ، یکی از شاکیانی که شکایت خود را که در دیوان عالی به پایان رسید ، ارائه کرده است ، وعده داد که دوباره شکایت خواهد کرد.

جوزف استراسبورگ ، رئیس انجمن گفت: “قانونگذاران آلبانی نمی توانند تصمیم بگیرند که کدام بخش از حکم دیوان عالی کشور را رعایت می کنند و کدام بخش را نادیده می گیرند ، یا کدام قسمتها معتبر هستند و می توانند نادیده بگیرند.” “دیوان عالی کشور اهمیت دارایی و حقوق مالکان را در مراحل قانونی تشخیص داد و تصمیم گرفت که خسارت به مالکان آنقدر زیاد است که آنها باید خود را در برابر قانون مصون نگه دارند.”

در زمان فرماندار سابق اندرو کوئومو ، برنامه نیویورک کندترین برنامه برای توزیع بودجه در سراسر کشور بود ، ممیزی حسابرس دولتی پیدا شد ، اگرچه روند در حال تسریع است. هوچول متعهد شده است روند واگذاری وجوه فدرال به نیویورکی ها را تسریع کند. به گفته دفتر کمک موقت و معلولان که این برنامه را اداره می کند ، از 23 آگوست ، این ایالت حدود 7 درصد (کمی بیش از 203 میلیون دلار) از 2.7 میلیارد دلار بودجه فدرال را به صاحبخانه هایی که مستاجران آنها باید اجاره پرداخت کنند ، توزیع کرده است. به

طرفداران می گویند بزرگترین مانع پیش رو این است که مطمئن شویم صدها هزار نفر از نیویورکی هایی که واجد شرایط برنامه اجاره هستند این برنامه را می شناسند و ابزار لازم برای حرکت در سیستم برنامه را دارند. تنها در حدود 176،000 خانوار تا 23 آگوست درخواست داده اند ، اگرچه طبق برآورد National Equity Atlas ، 700،000 خانوار نیویورکی پشت 2.2 میلیارد دلار در پرداخت اجاره هستند.

“چه تبلیغاتی را در مترو قرار می دهیم ، چه تبلیغاتی را در اتوبوس ها قرار می دهیم؟ چه چیزی را در صندوق های پستی و صندوق های پستی افراد قرار می دهیم؟” سیا ویور با Housing Justice for All تعجب کرد. “آنچه ما برای سرشماری انجام دادیم باید برای آن انجام دهیم ، در غیر این صورت مردم خود را اخراج می کنند.”

اسکناس های جدید حدود 400 میلیون دلار بودجه ایالتی و فدرال جدید برای تلاش های ایالت در اجاره اجاره و اطلاعات بیشتر برای مستاجران ارائه می دهد. برخی از بودجه برای وکلای مستأجر در نظر گرفته شد ، در حالی که صندوق دیگری برای افرادی که بیش از 80 درصد از درآمد متوسط ​​منطقه را به دست می آوردند ، یا 95000 دلار برای یک خانواده چهار نفره در شهر نیویورک ، حفر شد. (رقم 95000 دلار کاهش قبلی برای دریافت کمک بود).

جمهوریخواهان در مجلس سنا و مجلس علیه این تمدید اعتراض کردند و استدلال کردند که این پوشش بیشتری را برای دولت فراهم می کند تا پراکندگی وجوه اجاره را به خطر مالکین بکشد.

روبرت اورت ، رهبر اقلیت سنای ایالت ، که نگرانی خود را از زمان بسیار کمی برای بررسی قوانین اعلام کرد ، گفت: “تنها کاری که ما انجام می دهیم این است که به آن اشاره کنیم ، ما در ماه ژانویه قوطی را در طول راه پرتاب کردیم.” “من فکر می کنم این موضوع مربوط به حذف اخراج ها به دلایل خوب است ، من فکر می کنم این موضوع مربوط به تضعیف حقوق صاحبان خانه ، حقوق مالکیت … و ایجاد یک وضعیت فاجعه بار در طول راه است.”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *