قدرت ذهنی و عادات: رژیم نوم می تواند بازی را در ماموریت کاهش وزن شما تغییر دهد

یکی از بزرگترین چالش هایی که در طول برنامه کاهش وزن با آن روبرو می شوید ، داشتن انگیزه است. این اتفاق می افتد زیرا شما نمی خواهید عادات خود را تغییر دهید یا فقط نمی خواهید از نیروی ذهنی خود برای رسیدن به هدف خود استفاده کنید. استفاده از قدرت ذهن می تواند عامل اصلی تغییر در چربی سوزی یا ماموریت تناسب اندام شما باشد. اگر بدانید چگونه می توانید مغز خود را فریب دهید و باور کنید که عادات خوب کلید موفقیت در مبارزه با چاقی هستند ، آنقدرها هم که به نظر می رسد سخت نیست. این همان چیزی است که رژیم نوم انجام می دهد.

ترفندهای کلیشه ای که کار می کند- کارهای ساده آسان نیستند

شما باید دل داشته باشید یا بخوانید که برای رسیدن به هر هدف بزرگ ، ابتدا باید اهداف کوچکتر را تعیین کنید. هنگامی که شروع به دستیابی به اهداف کوچک می کنید ، سرعت را برای اهداف بالاتر تعیین کنید و در نهایت به هدف نهایی برسید. این حکمت هزار ساله صرف نظر از هدف آن همچنان معتبر است. در مورد کاهش وزن ، تعیین اهداف حتی ساده تر از انتخاب گام های کوچک برای اهداف دیگر مانند مالی ، مربوط به شغل یا هر هدف خاص دیگر است. با این حال ، کارهای ساده اغلب آسان نیستند. به عنوان مثال ، زود بیدار شدن آسان است ، اما آسان نیست. ترک سیگار آسان است ، اما آیا واقعاً آسان است؟ خیر

ترک عادت های بد آسان است ، اما آسان نیست. برده عادت های خود نباشید

نیازی به گفتن نیست که شما اغلب از عادات غذایی معمول ، عادت های خواب و شیوه زندگی کلی خود پیروی می کنید. این همان چیزی است که رسیدن به هدف کاهش وزن را دشوار می کند. شما ناخودآگاه برده عادات یا عادات بد خود هستید. کسانی که می توانند عادات بد خود را ترک کرده و عادات سالم را به سرعت انتخاب کنند ، کسانی هستند که به راحتی و به سرعت به اهداف خود می رسند. وقتی نوبت به تغییر عادات می رسد ، قدرت ذهن شما نقش بزرگی دارد و افزایش قدرت ذهن به چالش واقعی تبدیل می شود. آن وقت است که شما به چیزی یا کسی نیاز دارید که به شما انگیزه دهد.

با استفاده از فناوری عادات خود را تغییر دهید

لحظه ای که در مورد فناوری صحبت می کنیم ، اغلب به کامپیوتر ، تلفن های همراه و برنامه ها فکر می کنیم ، درست است؟ بله این درست است. بنابراین چرا از فناوری برای رهایی از عادات بد غذایی که شما را چاق ، چاق و پر از مشکلات سلامتی می کند ، استفاده نکنید؟ چندین برنامه بهداشتی وجود دارد که برای تناسب اندام به شما کمک و پشتیبانی می کنند. برخی از این برنامه ها همچنین مربی شخصی ارائه می دهند تا بتوانید برنامه های رژیم غذایی شخصی و برنامه های ورزشی متناسب با نیازهای دقیق ، نوع بدن و شیوه زندگی کلی خود را دریافت کنید.

آیا برنامه های کاهش وزن مبتنی بر برنامه م effectiveثر هستند؟

آیا برنامه WhatsApp یا uber کار می کند؟ بله ، آنها کار می کنند زیرا شما از آنها آنطور که تصور می شود استفاده می کنید. هنوز می توانید از روش های سنتی برای ارسال پیام یا رزرو تاکسی با تلفن استفاده کنید ، اما برای این منظور از برنامه استفاده می کنید. همین امر در مورد برنامه ها و برنامه های سلامتی نیز صدق می کند. با این حال ، شما باید برنامه ای را انتخاب کنید که توسط یک تیم انسانی واجد شرایط پشتیبانی شود تا به شما کمک های شخصی ارائه دهد. یکی از این برنامه ها Noom است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *