تصویر نارنجی

قدرت ویتامین ها برای پوست سالمآیا می دانید چرا ویتامین C برای زیبایی و سلامت مهم است؟

پوست سالم و بدون مشکل نتیجه عادات و شیوه زندگی روزانه است. با توجه به آنچه می خورید ، مانند نحوه مصرف ویتامین ها و مرور برنامه ، می توانید روزهای خود را با دقت بیشتری صرف کنید تا از خشن شدن پوست جلوگیری کرده و به تمیز نگه داشتن پوست خود کمک کنید.

برای پوست صاف:

ویتامین B: حمایت تغذیه ای متعادل برای بهبود و جلوگیری از زبری پوست ضروری است. محتوای رژیم غذایی روزانه شما نیز برای تشکیل سلول های سالم پوست مهم است. به ویژه ، مصرف ویتامین هایی مانند ویتامین B به جلوگیری از شفافیت بیشتر پوست کمک می کند.

ویتامین B2:که “ویتامین پوست زیبا” نامیده می شود ، بیشترین ترکیب را با سلامت پوست دارد. با مشارکت در متابولیسم پروتئین ها ، چربی ها و کربوهیدرات ها (مواد قندی) که موادی هستند که پوست را تشکیل می دهند ، از گردش خون جلوگیری می کند. باعث تجدید سلول ها می شود و پوست صاف و سالم را تغذیه می کند. افرادی که غذاهای چرب و کمبود ویتامین B2 را هنگام خستگی از ورزش یا کار شدید یا در دوران بارداری دوست دارند ، بنابراین بیشتر مراقب باشید.

ویتامین B6: این در پیشگیری از درماتیت کار می کند ، این یک جزء ضروری است. سبوم را با ویتامین B2 کنترل می کند و آکنه را بهبود می بخشد. ویتامین های گروه B محلول در آب هستند و به راحتی در بدن تجمع نمی یابند ، بنابراین مکمل روزانه ضروری است. علاوه بر این ، گفته می شود که تأثیر را می توان با مصرف جامع B1 ، B2 ، B6 و غیره به راحتی بدست آورد. مکمل های ویتامین و مکمل نیز زمانی توصیه می شود که تشخیص هر وعده غذایی دشوار باشد.

ویتامین سی: این ماده برای تولید کلاژن عمل می کند و در صورت مصرف با اسید پانتوتنیک ، ماده ای که پوست زیبا را حفظ می کند ، ایمنی را تقویت می کند. ویتامین A که دارای خاصیت آنتی اکسیدانی است و ویتامین E که باعث گردش خون می شود ، همچنین منجر به درخشندگی پوست می شود.

ملزومات تمیز کردن پوست:

مراقبت جامع مرطوب کننده: پوست برهنه در تماس مداوم با هوای بیرون خشک و تحریک می شود. عادت ارائه مراقبت های جامع مرطوب کننده در خارج از تبخیر آب جلوگیری می کند و از پوست صاف محافظت می کند. برای لوازم آرایشی ، نوعی با قدرت مرطوب کنندگی بالا انتخاب کنید ، مقدار زیادی آب را با لوسیون بمالید و سپس از کرم یا لوسیون شیری استفاده کنید تا از نفوذ رطوبت به داخل جلوگیری شود. پس از شستن صورت ، آب و چربی پوست از بین می رود ، بنابراین آن را به آرامی با یک حوله فشار دهید و بلافاصله آن را با لوازم آرایشی تمیز کنید.

در مورد آکنه و جوش ، خشک شدن یک عامل وخیم است. می توانید انتظار داشته باشید که با مرطوب کردن مناسب تعادل را بدون چسبیدن به آن بهبود دهید زیرا چسبناک است.

هنگام بیرون رفتن در طول روز مراقب اشعه ماوراء بنفش باشید که می تواند به پوست شما آسیب برساند. اگر پوست حساسی دارید ، کرم ضد آفتابی را انتخاب کنید که کمتر تحریک کننده است و بیشتر تکرار کنید.

خواب خوش: پوست ما با تکرار تقسیم سلولی و تجدید در طول خواب هر روز ترمیم می شود که برای جلوگیری از خشن شدن پوست بدون ترک آسیب دیدگی در طول روز ضروری است. گفته می شود که خواب بین ساعت 22:00 تا 2:00 روز بعد زمان طلایی پوست است ، اما نکته مهم این است که همزمان بخوابید. خوابیدن در زمان های منظم ساعت بدن شما را کنترل می کند و ترشح هورمون های رشد را که پوست شما را تغذیه می کنند ، آسان تر می کند. شما باید سعی کنید حداقل 6 ساعت در روز بخوابید و از خوابیدن در تعطیلات و بیدار ماندن دیر خودداری کنید.

نور از تلفن هوشمند: رایانه های شخصی ، تلویزیون ها و غیره نه تنها مانع خواب می شوند ، بلکه می توانند باعث پیری عکس نیز شوند. سعی کنید قبل از خواب از نگاه کردن خودداری کنید. ویتامین B2 و ویتامین B6 اعصاب را شل کرده و به خواب کمک می کند.


حفظ محیط تمیز می تواند از حمله باکتری ها جلوگیری کند:

هجوم باکتری های مختلف از جمله گرده و آلاینده های هوا به پوست ، منجر به زبری پوست ، خارش و درماتیت می شود. همیشه حوله ، دستمال و ملافه را تمیز نگه دارید. من دوست دارم اتاق را مرتب تمیز کنم. استفاده از دستگاه تصفیه هوا یا تمیز کننده فوتون نیز مثر است.

بلافاصله پس از بازگشت از محل کار ، صورت و دستان خود را بشویید تا تمیز شود. مهم است که صورت خود را تمیز کنید تا چربی و عرق پوست شما نیز تحریک کننده باشد ، اما مراقب باشید که آن را زیاد مالش ندهید یا زیاد شستشو ندهید ، زیرا این می تواند باعث زبری پوست شود.

ویتامین موثر برای پوست های خشن:

مکمل ها ، نوشیدنی ها و غذاها. ویتامین E و C باعث بهبود پوست خشن می شود. ویتامین باعث بهبود پوست خشن از داخل بدن می شود! مراقبت های داخلی اساس ایجاد پوست زیبا است. ویتامین C و ویتامین E برای پوست های خشن ، مکمل ها و نوشیدنی ها و غذاهای توصیه شده که می خواهید انتخاب کنید ، مثر است.


ویتامین C برای حفظ زیبایی و سلامت ضروری است:

بسیاری از لوازم آرایشی و مکمل های حاوی ویتامین C در ژاپن و سراسر جهان راه اندازی شده است ، و در درماتولوژی زیبایی ، تزریق ویتامین C برای سفید شدن ، زیبایی پوست و تقویت سیستم ایمنی مورد توجه قرار گرفته است و در حال حاضر دوباره در حال بررسی است.

کمبود ویتامین C: این باعث کمبود کلاژن ، از بین رفتن خاصیت ارتجاعی ، استحکام ، درخشندگی ، افتادگی و شکنندگی عروق خونی می شود و باعث آسیب به پوست و بدن می شود. ویتامین C نقش بسیار مهمی در تشکیل کلاژن در بدن ایفا می کند ، بنابراین مصرف مثبت آن بسیار مهم است. ویتامین C در بدن ساخته نمی شود و بیشتر ویتامین C پس از حدود 4 هفته در پلاسما وجود دارد.

تا زمانی که زنده هستید ، باید آن را به طور منظم از طریق غذا دریافت کنید. علاوه بر این ، ویتامین C شکننده است و به راحتی متابولیزه می شود ، بنابراین مقدار کافی از آن را مصرف کنید.

عکس

این نظریه وجود دارد که لازم است بیش از دو برابر مقدار روزانه غذا بخورید.
با این حال ، از آنجا که ویتامین C بیشتر توسط اندام های داخلی استفاده می شود ، برای پوست کافی نیست. ممکن است تحویل مقدار ممکن نباشد و این ممکن است باعث زبری پوست شود.

برای داشتن پوستی زیبا: مهم است که ویتامین C را مستقیماً روی پوست بمالید. با توجه به هدف خود ، مشتق از ویتامین C را انتخاب کنید که مناسب پوست شما باشد. ویتامین C برای پوست مهم است ، اما قوام کمی دارد و به راحتی جذب پوست نمی شود.

چشم انداز برای سفید کردن و ضد پیری: یافته های اخیر تحقیقات همچنین نتایج امیدوار کننده ای را در بهبود عملکرد مانع نشان می دهد. مشتقات ویتامین C برای پوست کمتر تحریک کننده است و می توان با اطمینان در بهبود پوست حساس ، خشک و آسیب دیده بزرگسالان از آن استفاده کرد.

علاوه بر این ، از پوست محافظت می کند ، از آکنه جلوگیری می کند ، از اسکار آکنه مراقبت می کند ، ترشح سبوم را برای کاهش منافذ کاهش می دهد ، از تشکیل رنگدانه های ملانین جلوگیری می کند ، از لکه ها و کک و مک ها جلوگیری می کند و دارای اثر آنتی اکسیدانی است ، بنابراین از پیری نیز جلوگیری می کند.

تحقیقات در مورد این ترکیبات برتر و مشتقات ویتامین C هنوز ادامه دارد و در سالهای اخیر ، با افزایش تولید سرامیدها ، آنها می توانند عملکرد سد پوستی را بهبود بخشیده و تولید اسید هیالورونیک را که برای آبرسانی به پوست ضروری است ، افزایش دهند.

همچنین انتظار می رود که بر تشکیل پایه پوست تأثیر ضروری داشته باشد. اگر پوست حساسی دارید که تمایل به پوسته پوسته شدن دارد ، ویتامین C را به خوبی مصرف کنید و پوست سالم را هدف بگیرید ویتامین C برای پوست مهم است ، اما سفتی آن ضعیف است و به راحتی جذب پوست نمی شود.

اگر بیش از دو برابر مقدار روزانه مصرف نکنید ، پوست خشن می شود؟

ویتامین C در بدن ساخته نمی شود ، بنابراین تا زمانی که زنده هستید ، باید آن را به طور منظم از غذا دریافت کنید. علاوه بر این ، ویتامین C شکننده است و به راحتی متابولیزه می شود ، بنابراین به اندازه کافی غذا بخورید. سپس ، این نظریه وجود دارد که لازم است بیش از دو برابر مقدار روزانه غذا بخورید. با این حال ، از آنجا که ویتامین C بیشتر توسط اندام های داخلی استفاده می شود ، برای پوست کافی نیست.

ممکن است تحویل مقدار ممکن نباشد و این ممکن است باعث زبری پوست شود.

برای داشتن پوستی زیبا ، مهم است که ویتامین C را مستقیماً روی پوست بمالید. با توجه به هدف خود ، مشتق از ویتامین C را انتخاب کنید که مناسب پوست شما باشد. ویتامین C برای پوست مهم است ، اما قوام کمی دارد و به راحتی جذب پوست نمی شود.


کلید دستیابی به جلوه زیباتر روی پوست نحوه تامین و فعال شدن ویتامین C در پوست است. آنچه در آنجا متولد شد “مشتق ویتامین C” بود که دو برابر ویتامین C را بهبود می بخشد. این مشتق از ویتامین C است که نفوذ ویتامین C را به پوست آسان می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *