قدرت چربی سوزی معجزه آسای پیاز

در حالی که پیاز و سایر غذاهای خانواده پیاز می توانند شما را مجبور کنند که چند نعناع را به رژیم غذایی خود اضافه کنید، این محصولات به طور معجزه آسایی به چربی سوزی بدن کمک می کنند! ارزش آن را دارد که با چند کالری اضافی برای نفس تازه معامله کنید، زیرا مزایای چربی سوزی زیادی را که از رژیم غذایی غنی از پیاز حاصل می شود، تجربه می کنید.

پیاز و فواید چربی سوزی

پیاز، همراه با برخی از غذاهای دیگر خانواده پیاز، به دلیل غنی بودن طبیعی از کروم، به کاهش وزن کمک می کند. کروم یک ماده مغذی ضروری است که اثربخشی انسولین را در جریان خون بهبود می بخشد. با الگوی آزادسازی انسولین پایدارتر، بدن می‌تواند سطح قند خون را حفظ کند و در نتیجه احساس پایداری انرژی و استقامت ایجاد می‌کند. در حالی که افزایش انرژی مطمئناً یک مزیت است، مزایای بیشتر انرژی پایدار و سطوح قند ناشی از توانایی بدن برای دوری از هوس و گرسنگی است. با داشتن سطح انرژی و قند پایدار، بدن کمتر احتمال دارد درد گرسنگی را ارسال کند، زیرا بدن اغلب هوس غذاهای شیرین و ناسالم می کند تا منابع انرژی کوتاه مدت را تجربه کند. هنگامی که افراد غذاهایی را مصرف می کنند که منجر به تولید بیش از حد انسولین می شود، بدن دچار کمبود انرژی می شود و مسیر گرسنگی را ادامه می دهد. با تامین کروم بدن، پیاز به مصرف‌کنندگان کمک می‌کند تا برای مدت طولانی‌تری احساس انرژی و سیری بیشتری داشته باشند و به مصرف‌کنندگان این امکان را می‌دهد که به راحتی کالری دریافتی خود را محدود کنند و در عین حال چربی‌های ذخیره شده را برای بهبود عملکرد بدن بسوزانند.

پیاز چربی سوز

تنها با 35 کالری در هر نصف فنجان پیاز، این سبزی خوش طعم را می توان به بسیاری از غذاها و غذاهای خوش طعم اضافه کرد. برای جلوگیری از عوارض بوی بد دهان، افرادی که رژیم دارند می توانند مقداری جعفری نیز مصرف کنند که نشان داده شده است با برخی از عوارض بوی بد دهان مقابله می کند.

پیازچه – یک غذای خوشمزه چربی سوز

یکی دیگر از جایگزین های خوشمزه در خانواده پیاز، پیازچه را می توان به صورت پخته یا خام مصرف کرد. پیازچه را به یک سالاد یا یک نشاسته سالم مانند سیب زمینی اضافه کنید، یا حتی پیازچه را با گوشت چرخ کرده بدون چربی (مانند بوقلمون) مخلوط کنید تا طعم کم کالری و چربی سوز را تقویت کنید. علاوه بر این، از آنجایی که پیازچه به راحتی رشد می‌کند، مصرف‌کنندگان می‌توانند دانه‌های پیازچه را به باغ خود اضافه کنند یا حتی پیازچه را در نزدیکی پنجره‌ای با نور مناسب بکارند تا سبزیجات چربی سوز ریز همیشه در دسترس باشند!

کاهش وزن با تره فرنگی 

برای جایگزینی شیرین تر برای چربی سوزی، سعی کنید تره فرنگی را به برخی از وعده های غذایی خود اضافه کنید. تره فرنگی با طعم شیرین‌تری نسبت به سایر سبزیجات پیاز، می‌تواند به سوپ‌ها و خورش‌ها طعم بدهد و در عین حال به غذاهای دیگر مانند سرخ‌کرده نیز اضافه شود.

در فرانسه محبوب است، بسیاری از کارشناسان تغذیه حتی مصرف سوپ تره سمی را تبلیغ می کنند، زیرا تره سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی است. بهتر از همه، این سبزی کوچک و بامزه توانایی بدن شما را برای سوزاندن چربی های ذخیره شده افزایش می دهد، زیرا تنها حاوی 25 کالری در نصف فنجان است!

پیاز بهار برای از دست دادن پوند

مانند پیازچه، پیازچه را می توان خرد کرد و به انواع غذاها و غذاها اضافه کرد. پیاز بهار که معمولا در سالاد و سیب زمینی استفاده می شود، فواید چربی سوزی مشابه بسیاری از سبزیجات دیگر خانواده پیاز را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.

موسیر – یک غذای شیرین چربی سوز

یکی دیگر از گزینه های شیرین تر پیاز، مشابه تره فرنگی، موسیر، سبزیجات پیاز ریز هستند که طعم کمتری دارند. موسیر با طعم ملایمی که دارد، می تواند به غذاهای متنوعی برای افزایش چربی سوزی مصرف کنندگان اضافه شود. موسیر که با سایر سبزیجات یا گوشت پخته شده است، مصرف کننده را قادر می سازد تا از فواید پیاز بدون «طعم پیاز» شدید بهره مند شود. همچنین در خارج از کشور محبوب است، تقریبا تمام موسیرهای مصرفی در ایالات متحده از فرانسه می آیند.

رژیم لاغری سریع