مبتلا: صدرنشینی استقلال شانسی نیست/سپاهان در فاز هجومی شرایط خیلی خوبی دارد


پیروز مبتلا در گفتو‌گو همراه خود خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص شرایط حال خدمه استقلال گفت: ‌باید قبول کنیم استقلال الان کاملترین خدمه لیگ است. این خدمه در حمله را انتخاب کنید و انتخاب کنید حفاظت دارای بالانس را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مزیت در صدرجدول قرار گرفته است. همراه خود احترام به همه خدمه‌ها، استقلال اجتناب کرده اند همه بیشتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید فنی‌تر ورزشی می‌تدریجی.

وی افزود: فنی ورزشی کردن به معنای انصافاً ورزشی کردن نیست. یعنی خواهید کرد توانسته‌اید در فاز حمله را انتخاب کنید و انتخاب کنید حفاظت تیمتان بالانس هر دو شبیه به تعادل را برقرار کنید. شاید اول فصل متنوع به فرهاد مجیدی خرده می‌گرفتند کدام ممکن است بازیکنانی گرفته کدام ممکن است در مرحله استقلال نیستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید… با این حال الان می‌بینیم همین گیمرها خوب خدمه خیلی خوشایند را تشکیل دادند را انتخاب کنید و انتخاب کنید صدرنشین هستند. هیچ اتفاقی بی علت نیست. امیدوارم {در این}  6هفته آخر هم استقلال همراه خود شبیه به هدف اصلی اول فصل را داشته باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید قهرمان لیگ شود.

کاپیتان اسبق استقلال با اشاره به ورزشی مهم هفته بیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید پنجم مقابل سپاهان کدام ممکن است باید همراه خود پرسپولیس نیز ورزشی تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید به معنای واقعی کلمه هستند نقشی کلیدی در تصمیم گیری مسیر قهرمانی دارد، اظهار داشت: ورزشی سختی است. باید قبول کنیم سپاهان در فاز هجومی گیمرها خیلی خوبی دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید خدمه فوق العاده خوبی است. همراه خود اینحال مشکلاتی در فاز دفاعی دارند. بالانسی کدام ممکن است استقلال دارد را سپاهان ندارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید یکی اجتناب کرده اند تمایز‌های 2 خدمه در فصل جاری همین است.

وی افزود: {افرادی که} فنی هستند می‌دانند بالانس یعنی چه را انتخاب کنید و انتخاب کنید این مساله خوب نکته فوق العاده حیاتی است. شناخته شده به عنوان مثال خدمه لیورپول متعادل‌ترین را انتخاب کنید و انتخاب کنید بالانس‌ترین خدمه دنیا است. به همین خاطر در 4 تورنمنت مدعی می‌شود. الان استقلال بالانس‌ترین خدمه لیگ اجتناب کرده اند تذکر تاکتیکی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود مزیت صدر نشین شده، کسی نمی‌تواند بگوید استقلال شانسی صدرنشین است. 9، اینطور نیست. این خدمه بالانس دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید توسعه نسبتاً را انتخاب کنید و انتخاب کنید معقولی را هم طی کرده است. سپاهان در فاز حمله فوق العاده خوشایند است با این حال در فاز دفاعی چنین شرایطی ندارد. همین مساله نکته خوبیست. ان‌شاءالله استقلال اجتناب کرده اند آن استفاده تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید راهی پیدا کند به دست آورد ورزشی شود.

انتهای پیام/
این مطلب را برای صفحه اول توصیه شده کنید