قرص رژیمی Trim Spa: آنا نیکول اسمیت و هوارد استرن از Trim Spa استفاده می کنند

در حال حاضر ، تقریباً همه در جهان می دانند که آنا نیکول اسمیت با استفاده از مکمل TrimSpa 60 تا 70 پوند وزن کم کرده است ، اما این فقط یک قرص کاهش وزن بیش از حد تخمین زده شده است یا چیزی است که واقعاً کار می کند. هوارد استرن نیز هنگام استفاده از محصول Trim Spa نتایج بسیار خوبی را گزارش کرد. یکی از راه های تعیین اثربخشی قرص های رژیمی TrimSpa ، ارزیابی ترکیبات فعال است

اولین ماده ای که در Trim Spa بررسی می کنیم ، گلوکومنان است. گلوکومنان از گیاه کنیاک گرفته شده است. در حال حاضر تنها چیزی که گلوکومنان دارد این است که یک فیبر طبیعی بسیار قوی است و وقتی گلوکومنان را مصرف می کنید ، صدها برابر وزن خود در آب جذب می کند ، همانطور که آب را جذب می کند ، در معده و دستگاه گوارش منبسط می شود. این گسترش به شما کمک می کند تا سیر بمانید.

ماده بعدی Hoodia Gordonii است. هودیا گوردونی با این کار باعث می شود مغز شما فکر کند شما سیر هستید. Hoodia با عمل مانند قله گلوکز به این نتیجه می رسد ، این قله گلوکز باعث می شود مغز شما فکر کند که شما فقط یک وعده غذا خورده اید. هنگامی که مغز این سیگنال را دریافت می کند ، به طور خودکار آن را به معده ای که شما سیر هستید ارسال می کند. ترکیب این دو ماده باعث ایجاد یک حمله دو طرفه به عادات غذایی شما می شود. در کنار هم واقعاً م effectiveثر هستند.

دوز روزانه Trimspa به شرح زیر است: روزانه 4 قرص ، 2 صبح ، 1 بعد از ظهر و 1 شب بخورید. هنگام مصرف این محصول ، نوشیدن 8 اونس آب با هر وعده مهم است. چندین رقبای با کیفیت در Trimspa وجود دارند که می توانند در هزینه شما صرفه جویی کرده و احتمالاً م moreثرتر باشند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *