قرص های چربی سوز – نحوه استفاده ایمن و موثر از آنها

آیا به مکمل رژیم غذایی که به سختی به دست آورده اید با یک قرص لاغری فکر می کنید؟ اگرچه استفاده نادرست از قرص های لاغری نتایج قابل توجهی به همراه نخواهد داشت، زیرا هیچ قرص جادویی وجود ندارد، استفاده صحیح از قرص های لاغری علاوه بر یک رژیم غذایی جامد باعث افزایش چشمگیر چربی سوزی می شود – گاهی اوقات دو یا سه برابر سریعتر. در صورت استفاده صحیح، افزایش متابولیسم، انرژی، انگیزه و همچنین کاهش اشتها شایع است. با این حال، قرص‌ها و مکمل‌های لاغری خطرات زیادی دارند. شما باید محصولی با مواد ایمن انتخاب کنید. شما باید از موارد زیر اجتناب کنید:

هر چیزی که حاوی افدرا باشد باید فوراً حذف شود. این برای چندین سال حذف و از بازار رژیم ممنوع شد و یافتن آن را دشوار می‌کرد، اما متأسفانه همچنان باقی مانده و مکرراً ظاهر می‌شود. افدرا با افزایش چشمگیر ضربان قلب شما کار می کند که به نوبه خود متابولیسم و ​​سرعت چربی سوزی شما را به روش های ناایمن افزایش می دهد. روشی که افدرا در کاهش وزن کار می کند می تواند باعث ایجاد بیماری های قلبی مانند حمله قلبی، ایست قلبی و سکته شود. اگرچه اکثر مردم بدون دردسر زیادی از آن استفاده کردند، موارد زیادی که ممنوع شد اتفاق افتاد. افدرین، مربوط به افدرا، به همان اندازه خطرناک است.

اگرچه اینها خطرناک هستند، اما مواد و محصولات مختلفی وجود دارد که بدون عوارض جانبی هم بی خطر و هم مؤثر هستند. به عنوان مثال چای سبز است که با افزایش ملایم انرژی و انگیزه، افزایش متابولیسم و ​​کاهش اشتها عمل می کند. اگر چای سبز را امتحان نکرده اید (یا به طور کامل آن را امتحان نکرده اید)، باید به طور جدی به آن فکر کنید.

یکی دیگر از داروهای گیاهی موثر هودیا است. هودیا هزاران سال است که توسط قبایل آفریقایی برای رفع اشتهای خود در طول شکار طولانی و طاقت فرسا استفاده می شود تا بتوانند تمرکز کنند. اخیراً به غرب برده شد و به عنوان یک محصول رژیمی مورد استفاده قرار گرفت – و بسیار موثر – هر فرد به طور متوسط ​​1000 کالری کمتر در روز در حالی که مکمل هودیا مصرف می کند، می خورد.

رژیم لاغری سریع