«قزوین» همچنان در صنف اداری استان استاندار ندارد!/ «مدیریت آب» به معنای سدسازی نیست.


به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، عصر امروز که نشست خبری نمایندگان قزوین، البرز و آبیک لطف الله سیاهکلی در سالن باغ جهاد کشاورزی در کمیته کاری شورای اسلامی برگزار شد.

سیاه کولی در ابتدای این نشست گفت: من با شعار خدمت به مردم در انتخابات شرکت کردم و ایرادی که در استان دیدم این بود که مطالبات از مردم کمتر به چشم می خورد.

وی افزود: رسانه باید عدالت و نجابت را در دستور کار خود قرار دهد و از این دو مولفه استفاده کند تا راه خود را طی کند.

به گفته سیاهکلی، در طول دوران کاری خود به دلیل اعتقاد به کار درست و نادرست رسانه از رسانه ها گلایه و گلایه نداشت.

به گزارش خبرگزاری فارس، اکنون وقت پرسش و پاسخ رسانه ها بود و مقرر شد کسانی که سؤال دارند سؤالات خود را از نماینده مجلس مطرح کنند.

اولین سوال مربوط به حوزه مدیریت آب بود که این گردشگر به مشکلات حوزه آب اذعان داشت: مدیریت آب در استان قزوین باید جدی گرفته شود و این به معنای ساخت سد نیست.

اما نماینده قزوین، البرز و آبیک در شورای اسلامی از حل مشکل آب شرب استان ابراز خرسندی کرد و گفت: شرکت برنده مزایده به زودی اعلام می شود.

وی در پاسخ به انتقاد یکی از خبرنگاران از قوانین نامناسب آب گفت: نمی دانم قوانین آب نامناسب است یا خیر.

بلک فورت در خصوص نوسانات بازار خودرو گفت: بارها نسبت به واردات خودرو، نوسانات قیمت و حمایت از مصرف کننده هشدار داده ام اما از آنجایی که نظر دوستان در برخی کلمات مهم اشتباه است، به همین دلیل است که وزیر گفته است. سکوت در پاسخ به بازار خودرو دلیل آن وضعیت بد اقتصادی مردم است که خودرو می خرند تا ارزش پولشان کم نشود.

نماینده قزوین، البرز و آبیکی در شورای اسلامی گفت: تصور غلطی که وجود دارد این است که خودرو یک سرمایه است، در حالی که خودرو تبدیل به کالای اساسی زندگی شده و امروز جزء کالاهای خانگی محسوب می شود.

وی گفت: مشکل بازار هر چه که باشد، کلید واژه رقابت، عرضه و تقاضا است.

او گفت: «این مهم است. اکثر مشکل ما در بازار خودرو، عرضه و تقاضا است، افزود: زمانی که رقابت وجود نداشته باشد و بازار برای دو شرکت فراهم باشد، با مشکل مواجه می شویم، بنابراین با افزایش تولید و تولیدکنندگان و واردکنندگان می توان با حمایت این امر را تا حد زیادی بهبود بخشید. مشکل حل شد.

مرد سیاه پوست وی در پاسخ به انتقاد یکی دیگر از خبرنگاران مبنی بر اینکه سطح مدیران ضعیف شده است، گفت: به نظر من مدیران ضعیف نشده اند و به این نتیجه نمی رسم، زیرا شکایت از افراد در دفترم کاهش یافته است. نشان دهنده توانایی مدیریتی مدیران است.

وی افزود: بله، ممکن است نظر من در مورد انتصاب مردم مانند استاندار نباشد، اما بنا به دستور مقام معظم رهبری می توان در مورد انتصابات مشورت کرد، اما اصرار بر انتصاب مردم شرعی نیست. “.

بلک کول همچنین خاطرنشان می کند: برخی افراد این موضوع را مطرح می کنند که چرا افراد خود را استخدام نمی کنید و افراد دیگر قرار ملاقات ها را به من مربوط می کنند.

وی گفت: انتصاب مدیرکل آموزش و پرورش به اینجانب منتسب شده است و اگر بنده ایشان را معرفی می کردم به عنوان یکی از سه نفر اول معرفی می کردم که سه نفر اول رد شدند. در میان چهار مورد دیگر

نماینده قزوین، البرز و آبیکه در شورای اسلامی گفت: طی نامه ای از مجمع نمایندگان از استاندار درخواست کرده ایم که گزارشی از فعالیت های یکساله استاندار ارائه کند که ارائه خواهم کرد. و انتقادات.

وی افزود: معتقدم قزوین بعد از استان شدن استانداری در صنف اداری استان نداشت و در سطح استانداری اداره می شد.

نماینده قزوین، البرز و آبیک در شورای اسلامی گفت: اگر استانداران ما در کلاس اداری خوبی بودند نباید شاهد بیکاری در استان بودیم.

سیاهکلی یادآور شد: در قزوین فرصت شغلی در حوزه کسب و کار وجود دارد و فقط برای افراد دارای مدرک فوق لیسانس و دکترا مشکل اشتغال داریم.

مرد سیاه پوست وی در پاسخ به انتقاد خبرنگاران از بودجه مصوب استان قزوین در سال جاری گفت: امسال متوجه نشدم بودجه چه زمانی تصویب شده است و فکر می کنم سایر نمایندگان هم مثل من هستند!

وی ادامه می دهد: شهرک تولید محتوا در سفر ریاست جمهوری تصویب شد و در صورت اجرایی شدن آن، فارغ التحصیلان زیادی مشغول به کار خواهند شد.

وی در پاسخ به انتقاد خبرنگار مبنی بر نصب تصویر اصفهان در دفتر نماینده گفت: اصفهان از قزوین اصفهان شد اما ما هنوز قزوینی هستیم بنابراین این تصویر را نصب کردم تا یادآوری کنم که هنوز با اصفهان فاصله داریم.

وی در پاسخ به خبرنگاری مبنی بر اتلاف وقت مجلس در انتقاد از دو رسانه معتبر گفت: من گفتم چون رسانه ای هستم رسانه ها دروغ نگویند.

سیاه کولی در بخشی دیگر از سخنان خود از پرواز هواپیماهای ماهان به قزوین خبر داد که یکی از مصوبات سفر ریاست جمهوری است.

پس از آن نماینده قزوین، البرز و آبیکی گفت: مشکلات زیادی در حوزه میراث فرهنگی در استان قزوین وجود دارد.

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، در این نشست موضوعات دیگری از جمله طرح ملی مسکن، نارضایتی از نرخ اینترنت، انتقاد اصحاب رسانه در خصوص عدم موضع گیری نماینده مجلس در خصوص موضوع جنگل زدایی در باغستان و… مورد بررسی قرار گرفت. ، نیز مورد بحث قرار گرفت.

پایان پیام/