برداشتن شدن آنلاین در اوکراین {به دلیل} حمله سایبری


به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری فارس، نمایندگی مخابرات اوکراین گفتن کرد کدام ممکن است آنلاین این ملت {به دلیل} خوب حمله سایبری عظیم برداشتن شده است.

افسران اوکراینی مدعی هستند کدام ممکن است روسیه پایین حمله ها سایبری به این ملت است.

در پاسخ به اقدام ارتش روسیه، کشورهای غربی صدها تحریم هایی را علیه اکثر موسسات پولی، بخش نشاط را انتخاب کنید و انتخاب کنید نخبگان سیاسی در مسکو اعمال کرده اند، اجتناب کرده اند جمله برداشتن سیستم پیام رسانی فوری بانکی چندین موسسه مالی روسی.

روسیه در 24 فوریه اصل حمله ارتش به اوکراین را صادر کرد. این اقدام تعدادی از روز پس اجتناب کرده اند آن صورت خواهد گرفت کدام ممکن است مسکو رسما استقلال جمهوری های دونتسک را انتخاب کنید و انتخاب کنید لوهانسک در شرق اوکراین را به رسمیت محبوبیت. ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه ذکر شد هدف اجتناب کرده اند عملیات ارتش او “خلع سلاح اوکراین” را انتخاب کنید و انتخاب کنید “خلع سلاح نازی‌ها” این ملت است.

روسیه علاوه بر این گفتن کرد کدام ممکن است اوکراین به تعهدات شخصی بر مقدمه توافقات مینسک کدام ممکن است در سال های 2014 را انتخاب کنید و انتخاب کنید 2015 برای رفع مناقشه بین جدایی طلبان را انتخاب کنید و انتخاب کنید کی یف منعقد شده بود، حرکت نکرده است.

انتهای پیام
این را برای صفحه اول هدایت دهید