لاوروف: تحریم های غرب علیه موسسه مالی مرکزی روسیه ساده دزدی است


به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری فارس، سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه مصادره دارایی های موسسه مالی مرکزی توسط کشورهای غربی در پاسخ به تحولات اوکراین را «دزدی محض» توضیح دادن کرد.

به گزارش پولیتیکو، لاوروف در گفتگو همراه خود کارمندان را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانشجویان موسسه دیپلماسی مسکو ذکر شد کدام ممکن است هیچکس مصادره دارایی های موسسه مالی مرکزی روسیه را پیش سوراخ بینی نکرده است.

وی ذکر شد: آنها (آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید اتحادیه اروپا) عرضه عناصر یدکی هواپیما را تحریم می کنند. آنها در صدد مصادره هواپیماهایی هستند کدام ممکن است مستقیماً همراه خود رفاه افراد ارتباط دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید جان آنها را به خطر می اندازد. “با این حال آنها اهمیتی نمی دهند.”

لاوروف افزود: «روزی کدام ممکن است ذخایر موسسه مالی مرکزی مسدود شد، هیچ‌کس {در میان} افرادی که تحریم‌هایی را کدام ممکن است قابل انجام است غرب اعمال تدریجی، در نظر گرفته شده نمی‌کردند.» “این ساده دزدی است.”

به گزارش پولیتیکو، وزیر امور خارجه روسیه رفتار غرب را «دزدی» توضیح دادن کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذکر شد: «روسیه نباید یک بار دیگر به دارایی ها خارجی متکی باشد».

وی در واقع یکپارچه داد: در صورت تمایل غرب، مسکو کنار هم قرار دادن است در بلند مدت نزدیک همراه خود آنها همکاری تدریجی.

روسیه در 24 فوریه اصل حمله نیروی دریایی به اوکراین را صادر کرد. این دگردیسی تعدادی از روز پس اجتناب کرده اند آن رخ داد کدام ممکن است مسکو رسما استقلال جمهوری های دونتسک را انتخاب کنید و انتخاب کنید لوهانسک در شرق اوکراین را به رسمیت محبوبیت.

روسیه می گوید اوکراین به تعهدات شخصی بر مقدمه توافقات مینسک کدام ممکن است در سال های 2014 را انتخاب کنید و انتخاب کنید 2015 برای حل مناقشه بین جدایی طلبان را انتخاب کنید و انتخاب کنید کی یف منعقد شده بود، حرکت نکرده است. ولادیمیر پوتین می گوید کدام ممکن است عملیات نیروی دریایی روسیه “خلع سلاح اوکراین” را انتخاب کنید و انتخاب کنید “خلع سلاح نازی ها” این ملت است.

ساعاتی پس اجتناب کرده اند حمله روسیه، اوکراین ادعا کرد کدام ممکن است تمام روابط دیپلماتیک شخصی را همراه خود این ملت برداشتن می تدریجی. کشورهای غربی صدها تحریم هایی را علیه روسیه اجتناب کرده اند جمله متنوع اجتناب کرده اند موسسه مالی های این ملت اعمال کرده اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیستم پیام رسانی سوئیفت را برداشتن کرده اند. غرب اصولاً موسسات پولی، بخش قدرت را انتخاب کنید و انتخاب کنید نخبگان سیاسی شخصی را هدف قرار داد.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول توصیه دهید