لاک پشت سرخ: رژیم غذایی

داشتن رژیم غذایی مناسب و سالم برای لاک پشت پای قرمز شما شاید مهمترین بخش مراقبت شما باشد. رژیم غذایی مناسب باعث می شود که لاک پشت پای قرمز شما به درستی رشد کند ، قوی بماند ، بیرون بیاید و حتی کیفیت رنگ لاک پشت را تعیین کند.

اساساً رژیم غذایی لاک پشت قرمز می تواند به سه قسمت برگ سبز ، میوه ها و مکمل ها تقسیم شود.

همچنین به یاد داشته باشید که لیست زیر کامل نیست ، اما راهنمای دقیقی برای رژیم لاک پشت شما ارائه می دهد.

سبزیجات

سبزیجات برگ دار یک عنصر اساسی بسیار مهم در رژیم لاک پشت شما هستند و به دلیل مواد مغذی موجود در آنها باید بیشتر رژیم لاک پشت شما باشد. برخی از سبزیجات برگ دار که ممکن است دوست داشته باشید در رژیم لاک پشت خود بگنجانید عبارتند از کاهو ، کلارد ، خردل ، کلم و گهگاه اسفناج.

میوه ها

میوه ها یکی دیگر از بخشهای مهم رژیم لاک پشت پای قرمز شما هستند. این میوه ها شامل گوجه فرنگی ، توت فرنگی ، توت آبی ، توت سیاه ، سیب ، خربزه ، پاپایا و موز است.

میوه ها به دلیل شیرین بودن فقط باید دو یا سه بار در هفته تغذیه شوند. اگر یک لاک پشت قرمز پا از میوه زیاد تغذیه کند ، تنها چیزی است که می خواهد بخورد و مواد مغذی حیاتی را که از برگهای آن تامین می شود دریافت نمی کند.

مکمل

مکمل های غذایی برای بهبود رژیم لاک پشت شما استفاده می شوند که مهمترین آنها مکمل کلسیم است. مکمل کلسیم بسیار مهم است زیرا رشد سالم و قوی استخوان ها و پوسته ها را تضمین می کند. این مکمل های کلسیم را می توانید در هر فروشگاه حیوان خانگی با بخش خزندگان یا به صورت آنلاین خریداری کنید. به آرامی وعده های غذایی لاک پشت های خود را با مکمل کلسیم به طور نیمه منظم بپاشید.

غذاهایی که باید از آنها اجتناب کرد

یکی از اشتباهات رایج صاحبان لاک پشت های جدید خرید و تغذیه لاک پشت هایشان از قرص است. غذاهای قرص مواد مغذی ضروری رژیم لاک پشت شما را ندارند و همچنین حاوی محصولات دانه ای هستند که عامل پوسته لاک پشت هرمی هستند.

همچنین ، همه غذاهای دیگر انسان نباید با لاک پشت شما تغذیه شوند به جز موارد ذکر شده در این مقاله و منابع دیگر.

اب

همچنین مهم است که منبع ثابت آب را برای لاک پشت پای قرمز خود در دسترس نگه دارید. من یک کاسه کم عمق آب را در زیستگاه لاک پشت خود نگه می دارم. مطمئن شوید ظرف آنقدر بزرگ است که لاک پشت شما جا بیفتد زیرا می تواند مانند ماهیتابه خم شود.

حتماً آب را به طور مرتب تعویض کنید زیرا خاک و سایر مواد زائد به طور مرتب وارد آن می شوند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *