لوئیس سورینو از یانکی ها در بولپن شروع به رشد کرد

لوئیس سورینو از یانکی ها در بولپن شروع به رشد کرد


درست همانطور که یانکی ها امیدوار بودند ، لوئیس سورینو در آخرین بازیهای بزرگ در فنوی پارک در میانه یک مسابقه لوازم جانبی بازی می کرد.

او در تاکتیک ها همیشه از کوره در نیامده بود ، اما با این وجود سورینو در این نقش پیشرفت کرد و به یانکی ها کمک کرد تا 5-3 مقابل رد ساکس در روز شنبه پیروز شوند.

Severino دو دور به عقب پرتاب کرد ، چهار ضربه زد و یک Fastball را با سرعت 98 مایل در ساعت در دومین گردش پس از غیبت تقریباً دو سال پس از عمل جراحی تامی جان پمپ کرد.

آرون بون ، سرمربی تیم ملی گفت: “شما می توانید بگویید که او از حضور در چنین فضایی و این نوع مسابقه در شرایط خطرناک لذت می برد.” یک گام بزرگ دیگر برای او در راه بازگشت. “

ساورینو با نشان دادن نوع سلاحی که یانکی ها می توانند در طول زمین و احتمالاً در مرحله پلی آف داشته باشند ، اولین برد خود را از 22 سپتامبر 2019 کسب کرد.

لوئیس سِورینو پس از ضربه زدن به جی دی مارتینز جشن گرفت تا هشتمین دور پیروزی 5-3 یانکی ها در برابر رد ساکس به پایان برسد.
نیویورک پست: چارلز ونزلبرگ

سویورینو گفت: “من دیر در آن مسابقه حضور داشتم و چگونه آن را به من دادند ، واقعا عالی بود.” “من آنجا بودم ، آرام بودم ، مشت می زدم. این اصلی ترین چیز بود.”

بون سِورینو خواستار آغاز هفتمین دور بازی شد و رد ساکس با نتیجه 2-1 پیش افتاد. پس از ضربه زدن به بابی دالبک روی لغزنده ، او با کوین پلایوکی راه می رود. اما او برگشت تا خوزه ایگلسیاس را به تیم منتخب هدایت کند ، سپس روی تغییر کیکی هرناندز را ضربه زد.

پس از اینکه جانکارلو استانتون بر یانکی ها برتری 5-2 گرند اسلم را کسب کرد و یک ضربه نزدیک را پشت سر گذاشت ، Severino دوباره در بالای هشتم قرار دارد. هانتر قبل از ضربه زدن به پشت رافائل دیورز روی بخاری 97 مایل در ساعت به رنفرو ضربه زد. اما او باعث شد تا Xander Bogaerts درست در مقابل هیولای سبز پرواز کند و سپس JD Martinez را با تغییر دیگری در سی و هفتمین قسمت خود به رشته Devers در ابتدا برد.

“الان مشمئز کننده است. Severino در مورد تغییری که ایجاد کرد گفت. “مثل دیوانه وار حرکت می کرد ، بنابراین گفتم:” چرا از آن استفاده نمی کنی؟ “این تیم من را می شناسد. ما بازی های زیادی انجام می دهیم و من می دانم که این بازی سریع/اسلایدر خواهد بود. بنابراین من می خواستم این تغییر را ایجاد کنم زیرا آنها مدتی است آن را ندیده اند.”

روز سه شنبه مقابل رنجرز ، سورینو دو بازی بدون گل در یک بازی شش زمانه انجام داد ، به طور متوسط ​​94.5 مایل در ساعت و 95.3 را پشت سر گذاشت.

اگر اهرم فشار روز شنبه افزایش یابد ، Fastball’s Fastball م herثرترین او بود ، به طور متوسط ​​95.5 مایل در ساعت و بالاتر از 97.9.

سویورینو گفت: “در واقع ، من حتی فکر نمی کردم که به مسابقه بروم که اینقدر محکم پرتاب کنم.” “من فکر می کردم اوضاع یکسان است. اما پس از چند نمایش ، گفتم:” خوب ، من خیلی خوب هستم. “

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *