لورا کرن از نامه های پیش از انتخابات با بودجه مالیات دهندگان استفاده می کند

لورا کرن از نامه های پیش از انتخابات با بودجه مالیات دهندگان استفاده می کند


همانطور که من می گویم عمل کنید نه مانند من.

لورا کران ، مدیر اجرایی شهرستان ناسائو ، که برای رای گیری مجدد در حال رای گیری است ، پس از امضای لایحه ای در اوایل ماه جاری برای سرکوب تمرینات نزدیک ، بسیار مستمر ، نامه هایی با بودجه دولتی برای مالیات دهندگان با نام خود ارسال می کند و مکان های رای گیری زودهنگام را اعلام می کند.

کورن ، دموکرات ، در 4 اکتبر لایحه ای را امضا کرد که ارسال نامه های سراسر کشور را تا 45 روز پس از انتخابات بعدی ممنوع می کرد ، اما او فقط هفته گذشته برگه ای با علامت V شکل ارسال کرد که کلمه “رای” را نوشته است. “به فاصله یک سانت از نام او.

بروس بلکمن ، عضو شورای همپستد ، بروس بلکمن ، رقیب جمهوری خواه کوران گفت: “آخرین نامه پستی لورا کران توسط مالیات دهندگان مردم را وادار می کند تا با هزینه مالیات دهندگان به او رای دهند. این کاملاً سیاسی است و احتمالاً غیراخلاقی است.”

یک منبع به The Post گفت که او از کمپین وی خواسته است تا تحریم را فوراً جبران کند – هزینه ارسال کننده آن حدود 80،000 دلار بود و بدون در نظر گرفتن وابستگی حزبی به 350،000 خانواده رسید.

هیئت انتخاباتی دو حزبی شهرستان همچنین می تواند نامه ای با اطلاعات مربوط به مکان های رای گیری زودهنگام قبل از انتخابات 4 نوامبر ارسال کند.

ریچارد نیکوللو ، رئیس قوه مقننه شهرستان ناسائو گفت: “آخرین پیام رای گیری زودهنگام لورا کوران یک قطعه تبلیغاتی آشکار است که مالیات دهندگان برای آن هزینه می کنند. این به وضوح سیاسی است و نقض مالیات است.”

بروس بلکمن ، عضو شورای همپستد ، از کوران خواست تا خسارت شهرستان ناسائو را جبران کند.

اکثریت جمهوری خواهان ناسائو از کمپین اجرایی شهرستان می خواهند که بلافاصله هزینه کامل نامه را به مالیات دهندگان ناسائو بازپرداخت کند. ”

جمهوری خواهان در حال حاضر اکثریت 11 کرسی را در قانونگذاری منطقه نسبت به دموکرات ها دارند که 8 کرسی دارند.

کرران ، 53 ساله ، اولین زن اجرایی شهرستان ناسائو است و برای اولین دوره در سال 2018 انتخاب شد.

او قبلاً در قانونگذاری شهرستان ناسائو خدمت می کرد و پیش از آن به عنوان خبرنگار نیویورک دیلی نیوز و پست کار می کرد.

نیوزدی در آن زمان گزارش داد که در اولین نمایش خود ، تعهد کرد که استفاده از نامه های مالیاتی که توسط مالیات دهندگان پرداخت می شود را لغو کند و آن را اتلاف “وحشتناک” پول نامید.

کوران پس از پیروزی در اولین دوره در سال 2018 به دنبال انتخاب مجدد است.
کوران پس از پیروزی در اولین دوره در سال 2018 به دنبال انتخاب مجدد است.
دنیس A. کلارک

بلکمن گفت که او طرحی را در نظر گرفته است که حداکثر 10 هزار دلار جریمه برای هر مقام منتخبی که این قانون را نقض کرده باشد در نظر گرفته است ، اما هیچ تغییری اعمال نکرده است.

او به روزنامه گفت: “کوران گفت که نامه های مالیاتی مالیاتی مالیات دهندگان را برای مقاصد سیاسی متوقف می کند ، اما او فقط نامه ای با نام مالیات پرداخت شده توسط مالیات دهندگان ارسال کرده است که از رای دهندگان خواسته است تا شرکت کنند. شما نمی توانید به گفته های لورا کران اعتماد کنید.”

شلبی ولتز ، سخنگوی Curran ، دفاع کرد: “واقعیت این است که این اعزام استاندارد است و برای همه افراد در استان بدون در نظر گرفتن طرف انجام شده است.”

وی با اشاره به گزارش اخیر در Citi و افشای ایالت مبنی بر اینکه بلکمن ادعا می شود از کارمندان سابق به عنوان رانندگان شخصی استفاده کرده است ، افزود.

بلکمن 65 ساله در گذشته نامزد شهرداری نیویورک ، کنگره و سنای آمریکا شده بود.

لورا کران ، مدیر اجرایی شهرستان ناسائو ، بلافاصله پس از امضای لایحه ممنوعیت این عمل ظرف 45 روز قبل از انتخابات نوامبر ، از نامه های مالیاتی مالیات دهندگان استفاده می کند.
یک منبع به The Post گفت که احتمالاً نامه گیرنده به 350،000 خانوار در این شهرستان برسد.

در همین حال ، Curran 1.3 میلیون دلار در صندوق جنگ مبارزات انتخاباتی خود دارد ، در مقایسه با Blackman که طبق آخرین سپرده های بودجه کمپین توسط Newsday ، تقریبا 552،000 دلار دارد.

بر اساس وب سایت هیئت انتخابات ایالتی ، بیش از 389،400 رای دهنده فعال ثبت نام شده دموکرات در این شهرستان ، 301،600 جمهوریخواه و 248،000 رای دهندگان خالی وجود دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *