لونگوریا ، غول ها در صدر داجرز قرار دارند تا رهبری را بر عهده بگیرند

لونگوریا ، غول ها در صدر داجرز قرار دارند تا رهبری را بر عهده بگیرند


لوس آنجلس-ایوان لونگوریا در پنجمین مسابقه ماکس شرزر را شکست داد و سانفرانسیسکو گاینتز دوشنبه شب در یک بازی متوالی با نتیجه یک بر صفر لس آنجلس داجرز را شکست داد تا در سری NL با نتیجه 2-1 صعود کند.

لس آنجلس تقریباً با دو گروه موسیقی را برای گروه نهم به هم نزدیک کرد ، هنگامی که گاوین لوکس ، دیسک ساز ، سوار طولانی در سمت چپ مرکز شد. اما باد او را زمین زد و توپ را در مسیر زنگ خطر گرفت و لوکس را در ناباوری رها کرد.

این دومین بسته غول ها در پنج پلی آف برتر پس از پیروزی 4-0 در بازی افتتاحیه بود.

در صورت لزوم ، بازی 4 روز سه شنبه در ورزشگاه داجر و بازی 5 در سان فرانسیسکو برگزار می شود.

داجرز غولها را با نتیجه 9 بر 2 شکست داد و برنده بازی 2 شد ، اما تنها 5 ضربه به ثمر رساند. قهرمان باتلاگ NL تریا ترنر و موکی بتس هر دو 0 بر 4 و کوری سیگر با پیاده روی 0 بر 4 شدند.

لونگوريا با شوت خود در سمت چپ مرکز از شكست 0-23 خارج شد. او در 40 ناک اوت گذشته خود تنها دو ضربه داشت. این اولین خانه پس از فصل او از ALDS 2013 با Tampa Bay بود.

پس از آن ، شرزر شش بازیکن آخر خود را بازنشسته کرد. اما داجرز برای اولین بار در 13 بازی خود با تیم پس از دریافت آنها از واشنگتن در مهلت معاملاتی 30 ژوئیه شکست خورد.

تنها اجراي ايوان لونگوريا در خانه تنها اجرايي بود كه غولها به آن نياز داشتند.
USA Today Sports

شرزر می گوید: “اگر به مرحله بعد از فصل برسید ، همیشه می توانید با یک زمین شکست بخورید. این به کار می آید. من امشب آن را در یک زمین از دست دادم.”

دو آهنگ دیگر غول ها تک آهنگ های باستر پوزی و کریس برایانت بود. 15 مهاجم آخر بازنشسته شدند ، از جمله در نهم زمانی که داجرز از کنلی به کنلی جانسن نزدیک شد.

الکس وود بازیکن سانفرانسیسکو دو ضربه بیش از 4 و 2/3 ضربات تیم تیم قبلی خود را مجاز کرد. دست چپش چهار ضربه زد و دوبار راه رفت. تایلر راجرز با 1 و 2/3 نوبت استراحت به پیروزی رسید. کامیلو دووال یک ضربه دو زمانه عالی برای مقابله کرد.

بادهای طوفانی و سرد پرچم های میدان مرکزی را کوبیدند و باعث شد شرزر یک شب با هوای نزدیک به پارک اوراکل در سانفرانسیسکو در یک نمایش اولیه تصادف کند.

دستمال کاغذی ، کیسه های بادام زمینی و کیسه های پلاستیکی در مسیر هشدار دهنده و روی سکوها منفجر شد. مه غلیظ چشم انداز زیبای کوههای سان گابریل را پنهان کرد و مانع ظاهر شدن پل هوایی به جز روی صفحه ویدیو شد. یک کلاه سفید از پنکه بیرون آمد و از روی سکوها پرواز کرد و در نیمه دوم به زمین افتاد.

بادهای شدید در طول مسابقه به طور مداوم از چپ به راست می وزید و شلوار تیراندازان را از تپه به پایین تکان می داد.

شرزر در آخرین جلسه بازی خود قبل از بازی سوم مکانیک های خود را تغییر داد. شما قبول شدید. او ریتم گمشده ای در سه شروع اخیر خود داشت ، هنگامی که با رانندگی خود مشکل داشت ، از جمله در یک بازی با کارت وحشی NL در مقابل St.

او بین 10 تک آهنگ پوزی در اول و تک آهنگهای برایانت در چهارم 10 بار بازنشسته شد. برایانت اولین فصل خود را برای غول ها انجام داد.

غول ها
الکس وود
گتی ایماژ

شرزر در باخت خود یک ضربه و سه ضربه در هفت نوبت رها کرد. برنده سه دوره Cy Young 10 گرفت – پنجمین ضربات دو رقمی حرفه ای او پس از پایان فصل – و یک پیاده روی در 110 زمین انجام داد.

تنش در نقش های بعدی مشهود بود.

استیون سوزا جونیور و ویل اسمیت در هفتمین دور ، اولین ضربه های متوالی داجرز در بازی ، از زیر دریایی راجرز ، تک نفره کسب کردند. آستین بارنز با یک دیسک چرخان به ضربه زننده ضربه می زند.

در حالی که جمعیت بلوف 53299 نفر روی پای خود سر می دادند و شعار می دادند ، “برو ، داجرز!” ، بیتس با ضربه محکم و ناگهانی در دستکش براندون کرافورد برخورد کرد که با توقف کوتاه به تهدید پایان داد.

داجرز در سه نوبت سه ضربه – همه تک آهنگ – زدند.

اولین ضربه آنها از خفاش آلبرت پوژولز 41 ساله بود ، که وی را در 75 مین بازی پس از فصل خود به تنهایی به سمت راست سوم برد. به همراه پوجول ها ، داجرز شرزر 37 ساله و جاستین ترنر 36 ساله در رده سوم قرار گرفتند.

این اولین شروع و موفقیت پوجولز در مرحله پلی آف پس از ALDS 2014 با فرشتگان لس آنجلس بود. MVP NL در طول فصل معمولی سه بار .294 در ضربات چپ به ثمر رساند.

پوجولز مجدداً برای پنجمین بار مجرد شد تا اینکه بیلی مک کینی دونده سرعت جایگزین او شد. این اولین بازی چند مرحله ای پس از بازی پس از سه ضربه ای او در بازی 3 مسابقات جهانی سنت لوئیس 2011 بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *