لپتوپریل چیست؟ یک قرص کاهش وزن

لپتوپریل یک قرص رژیم غذایی چربی سوز است که به طور خاص برای افرادی ساخته شده است که دارای اضافه وزن یا چاق هستند، به این معنی که شاخص توده بدنی بالاتر از 27 دارند و/یا نیاز به کاهش حداقل 20 پوند دارند.

یکی از راه های اصلی عملکرد لپتوپریل کاهش قند خون فرد پس از هر وعده غذایی است. اعتقاد بر این است که این به نوبه خود باعث استفاده بدن از ذخایر چربی موجود برای تامین انرژی از دست رفته و مورد نیاز می شود.

ماده فعال اصلی لپتوپریل L-Tyrosine است که یکی از 20 اسید آمینه بدن است که در جذب پروتئین های غذایی استفاده می شود. این امر باعث می شود که فرد بتواند مقادیر کمتری غذا بخورد تا بتواند پروتئین کافی روزانه خود را دریافت کند. ال-تیروزین همچنین در عملکرد تیروئید اساسی است که به نوبه خود مسئول تنظیم متابولیسم است.

لپتوپریل همچنین حاوی ترکیبی اختصاصی از بسیاری از گیاهان و مواد طبیعی است که در چربی سوزی، افزایش متابولیسم، افزایش انرژی و سایر خواص کاهش وزن مفید است. از جمله آسپرین، چای سبز، دامیانا، گوارانا، آجیل کولا، ما هوانگ، زردچوبه و یربا میت هستند.

لپتوپریل همچنین کلسیم، مس و نیاسین اضافی بدن را تامین می کند.

تعدادی از ترکیبات موجود در لپتوپریل حاوی کافئین است که با افزایش متابولیسم و ​​افزایش انرژی اضافی برای کاهش وزن مفید است، جایی که کاهش مصرف غذا ممکن است سطح انرژی را کاهش دهد.

می‌توانید لپتوپریل را پیدا کنید که به شکل نام تجاری (به عنوان Leptoprin-SD) با قیمت دو برابر لپتوپریل عمومی فروخته می‌شود، اگرچه فرمول‌ها و اثرات اساساً یکسان هستند.