لیگ برتر والیبال با پیروزی در خانه مقابل آملیاس/دوم نیان از انتهای جدول فرار کرد


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، پس از پایان هفت دیدار هفته چهارم والیبال قهرمانی باشگاه های کشور مردان، امروز (یکشنبه 3 مهرماه) هفت دیدار در شهرهای سرجان، اردکان، مریوان برگزار می شود. ، گنبد ، ارومیه ، اصفهان پخش می شود. و آمل بدون تماشاگر.

در اولین دیدار این هفته تیم های حرز آمل و مس رفسنجان در سالن شهر آمل به مصاف حریف حضرت اکرم رفتند و شاگردان بهروز عطایی سه بر صفر و با اقتدار حریفان خود را شکست دادند. .

در این دیدار تیم لبنیات هراز امیر با امتیازهای 25 بر 14، 25 بر 12 و 25 بر 17 حریف خود را شکست داد و سومین برد خود در این رقابت ها را جشن گرفت تا همچنان بدون شکست باقی بماند.

مس رفسنجان با قبول شکست، سومین شکست فصل خود را متحمل شد و با سه امتیاز به کار خود پایان داد.

حمید حقبین، علی یاوری، وحید پورکاشیان و علیرضا قریب به ترتیب به عنوان ناظر فنی، ناظر داور، داور اول و داور دوم به مدت 80 دقیقه نظارت و قضاوت این دیدار را بر عهده داشتند.

تیم شهرداری گنبد موفق شد در هفته چهارم در سالن المپیک با نتیجه 3 بر صفر نیان الکترونیک خراسان را شکست دهد و با اولین برد خود از قعر جدول صعود کند.

شاگردان صمدی سرمربی نایان در این دیدار چهارمین شکست خود را در سه ست متوالی متحمل شدند و با امتیازهای 25 بر 17، 25 بر 19 و 25 بر 21 نتیجه را واگذار کردند.

ناظران فنی و قضاوت این دیدار که 82 دقیقه به طول انجامید بر عهده یونس حسن زاده و احمد بندری بودند.

امید فولادی واندا و سجاد خان بابازاده داوران اول و دوم این دیدار بودند که هیچ کارت زرد و قرمزی دریافت نکردند.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.