مادر الکسیا ایچواراریا ، ستاره “RHOM” در روز عروسی خود درگذشتالکسیا ایچاوراریا ، بازیگر زن “خانه دار واقعی میامی” فاش کرد که مادرش در روز عروسی این ستاره واقعیت درگذشت.

ستاره واقعی براوو در اینستاگرام ادای احترام قلبی را به مادر مرحومش تقسیم کرد و گفت که همان روزی که قرار بود با نامزدش تاد نپولا ازدواج کند ، نبرد خود را با COVID-19 شکست داد.

“صبح زود من مادرم را به دلیل COVID-19 وحشتناک و مرگبار از دست دادم. دو روز گذشته برای من یک غلتک احساسات بود. من در راه ازدواج با مرد رویایی بودم که مجبور شدم همه چیز را متوقف کنم. مادر من در حال بیماری شدن بود. “او در کنار مجموعه ای از عکسهای خود و مادرش نوشت.

“آنچه قرار بود امروز شادترین روز زندگی من باشد ، غم انگیزترین بود.”

ایچواریا ، 54 ساله ، گفت که مادرش زنی “قوی و زیبا” بود که به عنوان “بهترین دوست” و “روانپزشک” او عمل می کرد.

او می گوید: “مادرم از زنانی بود که مورد احترام ، تحسین ، الهام و پیش از زمان خود بود.” او در بسیاری از جنبه های زندگی پیشتاز بود. “

Bravolebrity گفت که مادرش یک پناهنده سیاسی کوبا بود که می توانست به دانشکده پزشکی تسلیم شود و سه فرزند بزرگ کند.

ایچواریا نوشت: “من همیشه داستانهای شما ، خرد شما ، قدرت شما و میل شما به زندگی را گرامی می دارم.” من همیشه عشق شما را به برقراری ارتباط با مردم تحسین خواهم کرد و همیشه در عشق به سرزمین دوم شما ، اسپانیا شریک خواهم بود. “

Echevarria ادای احترام خود را با تشکر از مادرش برای همه چیز و درخواست از او برای مراقبت از خانواده خود بست.

او می نویسد: “گفتن دلم برایت تنگ می شود احساس من را برآورده نمی کند ، هیچ اشکی نمی تواند دردی را که هنگام از دست دادن تو احساس می کنم بیان کند ، اما باز هم از شما متشکرم که افتخار این را داشتید که تمام زندگی خود را با من به اشتراک بگذارید.”

Echevarria در سه فصل اول “RHOM” بازی کرد ، تا اینکه این نمایش در سال 2013 پخش شد.

این سریال در فصل چهارم باز می گردد که روی آن طاووس پخش می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *