مارک ریدوین ، پدری که پسرش را به خاطر تصاویر بت پرست خود کشت ، 48 ساله می شود

مارک ریدوین ، پدری که پسرش را به خاطر تصاویر بت پرست خود کشت ، 48 ساله می شود


یکی از پدران کلرادو که پس از آنکه این نوجوان تصاویر مشرکانه خود را پیدا کرد ، به قتل پسرش محکوم شد ، روز جمعه حداکثر به 48 سال زندان محکوم شد.

مارک ردوین ، 60 ساله ، در ماه جولای به جرم قتل درجه دوم و کودک آزاری منجر به مرگ محکوم شد ، پس از آنکه دادستان گفتند وقتی پسر 13 ساله اش دیلن تصاویری از او را پوشید که لباس زیر زنانه می خورد و مدفوع می خورد ، عصبانی شد. پوشک ، KKTV گزارش داد.

گزارش شد که دیلن در نوامبر 2012 از خانه ردواین والسیتو ناپدید شد ، یک روز پس از سفر شکرگزاری به دستور دادگاه برای دیدار پدرش. یکی از دوستانش در ماه ژوئن شهادت داد که این نوجوان پس از پیدا کردن عکس های شرم آور “واقعاً نمی خواست برود”.

KKTV گزارش داد که برادر بزرگتر دیلن ، کوری ردوین ، در جریان محاکمه پنج هفته ای شهادت داد که این نوجوان قبل از ناپدید شدن عکس ها را پیدا کرده است.

مارک ردوین (سمت راست) به عنوان رئیس دادگستری جفری آر. ویلسون در دادگاه لا لا پلاتا در دورانگو ، کلرادو در 16 ژوئیه 2021 قرائت می کند.
جری مک براید/دورانگو هرالد از طریق AP ، Pool
مارک ردوین برای اولین بار در مقابل دادگاه منطقه ای در دورانگو ، کلرادو ظاهر می شود.
مارک رادوین پیشتر کشتن پسرش دیلن را در “دکتر فیل” در سال 2013 تکذیب کرده بود.
AP

وکلای وی به Durango Herald گفتند که ردوین ، که در جلسه دادرسی صحبت نکرده است ، قصد تجدیدنظر دارد. دادستان ها حداکثر مجازات را برای راننده سابق کامیون که تا ژوئیه 2017 دستگیر نشده بود – چند روز پس از محکومیت او توسط هیئت منصفه بزرگ در شهرستان لا پلاتا ، درخواست کردند.

قاضی جفری ویلسون در گفتگو با ردواین ، که بین 16 تا 48 سال زندان دارد ، می گوید: “به سختی می توانم یک متهم محکوم را به خاطر بیاورم که نسبت به آنچه انجام داده است ابراز پشیمانی کرده است.”

وکلای مدافع ردوین گزارش دادند که او در 19 نوامبر 2012 به خانه بازگشت ، اما نتوانست پسرش را پیدا کند ، اما یک کاسه غلات روی میز و یک تلویزیون برای Nickelodeon دید.

پرتره ای از مارک ردوین.
پرتره ای از مارک ردوین.
شهرستان لا پلاتا / اخبار اسپلش
دیلان ردواین
گفته می شود که مارک ردوین هنگامی که پسرش دیلن عکس های “سازنده” را کشف کرد ، عصبانی شد.
سایت شبکه اجتماعی فیس بوک

وکلای مدافع معتقدند که دیلن ممکن است توسط غریبه ای ربوده شده باشد یا هنگام پیاده روی مورد حمله حیوانات وحشی قرار گرفته باشد. این روزنامه نوشت که بقایای جزئی نوجوان برای اولین بار در ژوئن 2013 در چند مایلی خانه ردواین پیدا شد و چند کوهنورد بعداً در نوامبر 2015 جمجمه او را در فاصله یک مایلی پیدا کردند.

مادر دیلن ، ایلین هال ، روز جمعه به قاضی گفت که شوهر سابق او پسری از دوران جوانی خود را “سرقت” کرده است.

هال گفت: “تمام زندگی او پیش از او بود.” “او این کار را انجام می داد و به خوبی انجام می داد.”

خانواده و دوستان دیلن ردوین در دادگاه منتظر شنیدن حکم مارک ردوین پس از محکوم شدن وی به قتل درجه دوم در 16 ژوئیه 2021 هستند.
خانواده و دوستان دیلن ردوین در دادگاه منتظر شنیدن حکم مارک ردوین پس از محکوم شدن وی به قتل درجه دوم در 16 ژوئیه 2021 هستند.
جری مک براید/دورانگو هرالد از طریق AP ، Pool
مارک ردوین به عنوان کارآگاه شهردار سابق یادداشت می کند و در جریان محاکمه اش در دورانگو ، کولو شهادت می دهد.
بر اساس گزارشات محلی ، مارک ردوین قصد دارد از 48 سال زندان خود تجدید نظر کند.
AP

این روزنامه گزارش داد که برادر بزرگتر دیلن گفت که نه سال گذشته بدون او “کمتر از بدبخت” بوده است.

کوری ردوین به ویلسون گفت: “من نمی توانم دیلان را برگردانم.” “من نمی توانم با او صحبت کنم ، بنابراین برای او دعا می کنم. من در مورد او خواب می بینم … دیلن قهرمان من است و در سن 13 سالگی بیشتر از مارک در 60 سالگی مرد شد.”

دیلان ردواین
بقایای جزئی دیلن ردوین در ژوئن 2013 کشف شد.
سایت شبکه اجتماعی فیس بوک
دیلان ردواین
وکلای مدافع مارک ردوین گفتند دیلن در حین پیک نیک توسط حیوانات وحشی کشته شد.
عکس خانوادگی

در سال 2013 ، Redwine و خانواده در یک قسمت دو قسمتی از “Dr. فیل ، چون دخالت خود در مرگ دیلن را تکذیب کرد ، اما از انجام آزمایش تشخیص دروغ خودداری کرد.

ردواین در این برنامه گفت: احتمالاً اکنون زمان انجام آزمایش تشخیص دروغ نیست.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *