مازندران 25 درصد سبد غذایی کشور را تامین کند/ تلاش برای مقابله با دخالت دروغین دشمن


به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان بهشهر، سید محمود حسین پور شامگاه پنجشنبه در جمع علما در مسجد سجادیه بهشهر شرق مازندران اظهار داشت: انقلاب اسلامی ما با رهبری و هدایت شما به این نقطه رسیده است. امام راحل به عنوان یک عالم وارسته مسلمانان در سراسر جهان مدیون این عالم دینی بی نظیر هستند.

وی به نام و یاد سردار شهید کابلی و همه شهدا ادای احترام کرد و نام آنان را مایه افتخار کشور و امت اسلام که مایه افتخار همه جهان هستند خواند.

استاندار مازندران نیز با قدردانی از حضور حجت الاسلام حسینی مازندرانی مسئول مدرسه شهرری گفت: این عالم دینی خدمات بزرگی برای جامعه، انقلاب و اسلام انجام داده که جاودانه خواهد بود.

حسینی پور راه امام و رهبری را به تعبیر عاشوری و راه امام حسین (علیه السلام) درک کرد و خاطرنشان کرد: راه عاشورای حسینی توسط امام خمینی (ره) ادامه یافت و رهبری در کشور مستقر شد. و در دنیا چند برابر شد و اکنون تئوری آنها این است که همزمان با راه اندازی انقلاب، همچنان با دقت پیشروی می کنند.

استاندار مازندران با بیان اینکه رهبری باید با بصیرت خود خط قرمز شهادت و عاشورا را به عمق راهبردی دشمن ببرند، یادآور شد: رهبر انقلاب اسلامی قدرت گسترش و ایجاد خط عاشورا را دارد، رهبری است. برجسته ترین در انجام دادن یک جبهه مقاومت در منطقه برجسته است و با هوشمندی و مدیریت متمایز است.

وی بیان کرد: روحانیون پیشتازان نهضت عاشورا هستند و دشمن سعی در تضعیف روحانیت و ایجاد تفرقه دارد و با وجود همه نیروهای تأثیرگذار سعی در حمله به انقلاب داشت اما ناکام ماند.

استاندار مازندران با اعلام اینکه جوانان ما با رهبری و مربیگری زمان پیش می روند، گفت: امروز در کشور مشکل قدرت نداریم و مشکل اقتصاد داریم و مشکلات اقتصادی باید حل شده. .

وی افزود: با همه تلاش‌های 43 ساله در برخی بخش‌ها از جمله اقتصاد تحت نفوذ دشمن پیشرفت خوبی حاصل نشده و الگوی حکمرانی اسلامی و ایرانی در اقتصاد نهادینه و اجرا نشده است. اکنون با توجه به شرایط موجود، الگوی جدید حکومت داری اسلامی در دستور کار دولت است، در کنار کار دولت در مازندران، معتقدیم همه مسائل باید توسط مردم حل شود.

به گفته حسینی پور، گروه ها و باندهایی در مازندران شکل گرفتند که سهم خود را حفظ کردند و سهم مردم را فراموش کردند و اکنون با پاکسازی نهادها درصدد رفع مشکلات استان هستیم.

وی افزود: ابتکارات جدی در حوزه کشاورزی در دستور کار قرار گرفته است زیرا اولویت اصلی مازندران به دلیل آب و خاک و اقلیم مناسب است و با توجه به اینکه 11 درصد سبد غذایی کشور را در اختیار داریم باید آن را به 25 درصد برسانیم. برای مازندران.” تبدیل شدن به یک مرکز کشاورزی با پیوندهای اقتصادی با کشورهای همسایه.

استاندار مازندران گفت: با توجه به دیدگاه رهبری در جنگل و دریای مازندران در زمینه گردشگری، با توجه به ظرفیت های استان می توانیم 400 میلیون نفر از شیعیان جهان را به استان بیاوریم که هدف ما است

حسین پور مهمترین برنامه دشمن را طرح موضوع بی کفایتی مسئولان عنوان کرد و گفت: راهبرد رهبری جهاد شفافیت است و یکی از مهمترین ارکان ما در این اداره علما هستند کسانی که بازار دارند. و دشمن سعی دارد در فضای مجازی با جنگ نابرابر، آن را وارونه نشان دهد و علما کمک کنند تا ما به عنوان سرباز ارتش و ولی قانونی در رکاب رهبری باشیم.

انتهای پیام/86002/ج
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.