متابادرین با افدرا – یک ابزار کلاسیک و موثر برای سوزاندن چربی

متابادرین با افدرا یک قرص لاغری شناخته شده است که طی سالیان متمادی مورد استفاده افراد زیادی قرار گرفته است. این یکی از معدود قرص های رژیمی است که هنوز موجود است که حاوی افدرا گیاهی است. این قرص لاغری موثر می تواند توسط افراد سالمی که می خواهند وزن اضافی ناخواسته خود را کاهش دهند، استفاده شود. در اینجا مروری بر این است که این قرص لاغری چیست و چه نیست و از استفاده از این محصول چه انتظاری باید داشت.

متابادرین حاوی فرم گیاهی افدرا است که به عنوان گیاه چینی Ma-huang نیز شناخته می شود. این یک چربی سوز خالص است. Ma-huang با تحریک سیستم عصبی سمپاتیک متابولیسم را سرعت می بخشد. Ma-huang یک فرمول استاندارد 4 درصدی است که 10 میلی گرم آلکالوئید افدرا تولید می کند. این با کافئین حاصل از عصاره گوارانا و چای سبز و همچنین سالیسین از پوست درخت بید سفید ترکیب می شود. نتیجه این ترکیب، پشته کلاسیک ECA (افدرا، کافئین، آسپرین) است که برای سال ها ابزار موثر چربی سوزی در صنعت بدنسازی بوده است.

این فرمول همچنین حاوی ویتامین B5 است که به تبدیل کالری پروتئین، کربوهیدرات و چربی به انرژی به جای ذخیره چربی کمک می کند. عصاره پرتقال تلخ به دلیل اینکه حاوی سینفرین و اکتوپامین است شامل می شود. این مواد شیمیایی به روشی مشابه افدرا روی بدن عمل می کنند و تحریک متابولیک را افزایش می دهند.

اثر متابادرین همراه با افدرا در افرادی که میزان متابولیسم پایه پایینی دارند یا ترموژنز رژیم غذایی آنها کاهش یافته است، بیشتر است. ترموژنز تبدیل مستقیم غذای خورده شده به گرمای بدن است. یک فرد لاغر می تواند تا 40 درصد گرمای بیشتری بعد از غذا تولید کند. از سوی دیگر، یک فرد دارای اضافه وزن ممکن است 10 درصد افزایش تولید گرما بعد از غذا داشته باشد. در یک فرد دارای اضافه وزن با کاهش ترموژنز غذایی یا نرخ متابولیسم پایه پایین، انرژی غذا به جای تبدیل شدن به گرمای بدن و انرژی قابل استفاده به چربی ذخیره شده اضافی تبدیل می شود. سیستم عصبی سمپاتیک سطح تولید گرما را در بدن کنترل می کند. از آنجایی که افدرا سیستم عصبی سمپاتیک را فعال می کند، سرعت متابولیک گرمازایی افزایش می یابد و نتیجه آن کاهش وزن است.

لطفاً در این بررسی توجه داشته باشید که این قرص رژیمی حاوی هیچ گونه مواد سرکوب کننده اشتها نیست. بسیاری از مردم دریافتند که ترکیب افدرا و کافئین به اندازه کافی اشتها را سرکوب می کند. با این حال، برخی از افراد به یک سرکوب کننده اشتها با این مکمل چربی سوز نیاز دارند. متابادرین با افدرا بیش از یک دهه است که شهرت خود را به عنوان یک قرص رژیمی موثر به دست آورده است. صرف نظر از قرص لاغری انتخاب شده، بهترین نتایج همیشه در ترکیب با یک رژیم غذایی با کالری محدود و برنامه ورزشی به دست می آید.

رژیم لاغری سریع