متاموسیل برای کاهش وزن

Metamucil یک محصول عالی با مزایای سلامتی بزرگ است. از کاهش کلسترول گرفته تا کنترل سطح قند خون ، متاموسیل بسیار بیشتر از یک مکمل برای کمک به دفع مدفوع است. اما منطقه ای که Metamucil در آن عالی نیست کاهش وزن است.

با توجه به مزایای فراوانی که متاموسیل برای میز غذا به ارمغان می آورد ، تمایل طبیعی این است که فکر کنید که این مکمل برای کاهش وزن نیز مفید خواهد بود. مطمئناً ، نمی تواند بدتر از برخی از قرص ها و مدهای موجود باشد. اما برای درک اینکه آیا Metamucil به عنوان یک مکمل کاهش وزن عمل می کند ، ابتدا باید توجه داشته باشید که هدف اصلی آن چیست.

کل فیبرهای غذایی توصیه شده توسط FDA روزانه حدود 25 گرم است. وزن فنجان کلم بروکلی حدود 2.5 گرم است. وزن یک موز متوسط ​​بیش از 3 گرم است. یک فنجان سوپ نخود شکسته حدود 16 گرم وزن دارد. عدس نیز فیبر بالایی دارد. اما حقیقت این است که برای “متوسط” آمریکایی دارای اضافه وزن ، دریافت فیبر کافی یک کار است.

و چرا فیبر مهم است؟ در یک کلمه (یا دو) ، در مورد سلامت دستگاه گوارش است. فیبر همه چیز را به جلو می برد. وقتی زباله در زیرساخت های گوارشی شما جمع می شود ، هیچ چیز خوبی نمی تواند از آن خارج شود. این می تواند خطر ابتلا به سرطان روده بزرگ را افزایش دهد و مطمئناً شما را دچار یبوست کند. فیبر به تمیز نگه داشتن دستگاه گوارش کمک زیادی می کند.

باکتری های خوب روده را تغذیه می کند. فیبر همچنین هضم غذا را کند می کند. که به ویژه در مورد موضوع قند بسیار مهم است. با کاهش جذب قند ، فیبر می تواند به دستیابی و حفظ سطح قند خون سالم کمک کند.

بنابراین Metamucil چگونه کار می کند؟ اول ، فیبر پوسته پسیلیوم شما. هنگامی که هضم می شود ، این پوسته های پسیلیوم در دستگاه گوارش شما گسترش می یابد و به یک “لکه” ژلاتینی تبدیل می شود. این باعث می شود روده منقبض شود و شروع به هل دادن این لکه کند. متاموسیل زندگی خود را به عنوان ملین ، برای تحریک اجابت مزاج و کاهش علائم یبوست و شاید اسهال آغاز کرد.

در طول راه ، FDA به این نتیجه رسید که رژیم غذایی سالم که کم چربی اشباع ، کلسترول و فیبر زیاد دارد می تواند خطر بیماری های قلبی را کاهش دهد. علاوه بر این ، برخی آزمایشات نشان داده است که فیبر در کنترل سطح قند خون تأثیر مثبت دارد. خوب بود و هست از آنجا که متاموسیل فیبر است ، متاموسیل از مزایای این خبر خوب برخوردار شد.

اما پیگیری کاهش وزن آنطور که برخی تصور می کنید مشخص نیست. این تصور که متاموسیل می تواند یک مکمل موثر برای کاهش وزن باشد در دو قسمت آمده است. اول ، نوشیدن قبل از غذا به شما احساس سیری می دهد. در نهایت ، پوسته پسیلیوم در معده منبسط می شود. و این احساس سیری به معنی خوردن کمتر است. از این نظر ، متاموسیل می تواند اشتهای خوبی را کنترل کند. و نیازی به گفتن نیست ، تا زمانی که اشتهای خود را کنترل نکنید ، نمی توانید شروع به کاهش وزن کنید.

دوم ، متاموسیل همه چیز را حرکت می دهد. از جذب قندها جلوگیری کرده و مواد زائد را دفع می کند. به عنوان یک نکته جانبی ، متاموسیل نه تنها مانع جذب قندها می شود ، بلکه می تواند جذب چیزهای مختلف مانند داروها و مکمل های دیگر را نیز مسدود کند. متاموسیل توصیه می کند که 2 ساعت قبل یا بعد از نوشیدن متاموسیل دارو مصرف کنید یا با پزشک خود مشورت کنید.

این مهم است زیرا هرچه کمتر جذب شود ، کمتر به چربی شکم می رسد. اما متاموسیل جذب را کند می کند. این مانند Orlistat نیست که میزان چربی جذب شده در روده را کاهش می دهد. فیبر در یک مفهوم کلی کار می کند. به نوعی ، فیبر بیشتر مربوط به تعادل است.

در واقع ، Metamucil یک ابزار است. برای کاهش وزن ، اصل کلی ساده است. این برای دستیابی به کسری کالری پایدار است. برای کاهش وزن هوشمندانه ، یعنی از راه سالم ، هدف این است که غذای تمیز همراه با ورزش هوازی بخورید تا سیستم قلبی عروقی تقویت شود و تمرینات استقامتی برای حفظ توده عضلانی انجام شود.

Metamucil یک ابزار عالی برای کمک به کنترل اشتها است. هنگامی که رژیم غذایی خود را از دست می دهید شکاف فیبر را کاهش می دهد. سلامت گوارشی را افزایش می دهد. اگرچه مصرف متاموسیل به وضوح برای سلامتی شما مفید است ، اما متاموسیل خود به شما در کاهش وزن کمک نمی کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *