محصول جدید باورنکردنی کاهش وزن: مغز شما!

می خواهم یک محصول جدید و باورنکردنی کاهش وزن را به شما معرفی کنم: مغز شما…

کمی تاریخ

من یک تکنیک ذهنی بسیار منحصر به فرد را برای کاهش وزن سال ها پیش از یک معلم بزرگ New Thought، دکتر، کشف کردم. جوزف مورفی. وقتی چند سال پیش آن را در انجمن تجاری خود پست کردم، اعضای آن مدت کوتاهی بعد به طور عمومی از من برای کاهش وزنشان تشکر کردند.

در سال 2005، تصمیم گرفتم آزمایش رسمی این روش را با گروهی از شرکت کنندگان داوطلب انجام دهم تا اثربخشی این روش را که برای جریان اصلی آشکار نشده بود، اثبات کنم تا به طور بالقوه آن را به کتابخانه برنامه های شکوفایی خود اضافه کنم. اما در ابتدا، من می خواستم به اندازه کافی نتایج مثبت از عموم مردم برای حمایت از آن ببینم.

من پیشرفت‌های خودم را بر اساس دانش گسترده‌ام از ضمیر ناخودآگاه به تکنیک اضافه کردم و نتایج آن چالش ارزش این فرآیند را ثابت کرد. این تجربه از اعتقاد من حمایت کرد که برای رسیدن به موفقیت در هر زمینه ای از زندگی خود، ابتدا باید پایه درونی – طرز فکر را ایجاد کنیم. بدن ما آینه حالات ذهنی، عاطفی و روحی ماست. و خبر خوب این است که ما می توانیم این بازتاب را تغییر دهیم!

من معتقدم که چه بیشتر مردم متوجه شوند یا نه، گرسنگی عمیقی برای این دانش وجود دارد (خوب، جناس احتمالاً مورد نظر) – حلقه مفقوده و تغییر در آگاهی که راه حل های سریعی را در همه زمینه های زندگی ایجاد می کند، از جمله آنچه که من به آن اشاره می کنم. به عنوان “شکوفایی بدن”. همه بر روی راه حل های بیرونی تمرکز می کنند بدون توجه به آن پایه مهم حیاتی که پیشرفت و نتایج آنها را تضمین می کند – درونی راه حل ها

و نماهای فعلی

با استفاده از قوانین ذهنی، می توانید وزن خود را به روشی طبیعی و بدون زحمت کاهش دهید – با جابجایی آرام افکار غالب در ضمیر ناخودآگاه خود و دیگر فکر نکنید که مجبور به کاهش وزن هستید. شما تمرکز آگاهی خود را به آنچه می خواهید به جای آنچه نمی خواهید تغییر می دهید. تا زمانی که به چیزهایی که نمی خواهید فکر کنید، آنچه را که نمی خواهید بیشتر نشان خواهید داد. این ماهیت ضمیر ناخودآگاه و اساس قانون ذهنی است.

شما باید هر گونه اعتقاد به “رژیم” بودن یا مجبور به “کاهش وزن” را از بین ببرید و به جای آن یک فکر غالب جدید در ذهن بدنی متناسب و سالم ایجاد کنید. ضمیر ناخودآگاه شما باور جدید شما را می پذیرد و اجباراً شما را راهنمایی می کند تا هر کاری را که برای رسیدن به آن نتیجه لازم است انجام دهید.

یک مجسمه ساز اصلاً به خرد کردن سنگ یا مرمر یا گل فکر نمی کند… من معتقدم که او (یا او) تصویر چیزی را که می خواهند خلق کنند – چشم انداز نتیجه نهایی – در چشم ذهن خود می بیند. و این کاری است که قرار است با بدن خود انجام دهید. شما دیگر بر روی “از بین بردن” چیزی تمرکز نخواهید کرد. شما روی نتیجه دلخواه متمرکز خواهید شد. شما بدنی را می سازید که می خواهید به جای اینکه برای بدنی که نمی خواهید ناله کنید.

ممکن است مجبور شوید مقدار زیادی وزن کم کنید یا شاید لازم باشد حداقل وزن کم کنید. شما در هیچ دسته ای تنها نیستید و بسیاری دیگر چالش شما را به اشتراک می گذارند. این چیزی است که این روند را بسیار جالب می کند. یک معلم بزرگ یک بار گفت: “قانون به افراد احترام نمی گذارد.” این بدان معناست که قوانین ذهنی و روحی برای همه یکسان عمل می کند، مهم نیست که چه کسی هستید و در چه وضعیتی هستید. همه ما از یک ذهن و روح ساخته شده ایم. همانطور که گرانش برای همه به طور یکسان کار می کند، این قوانین ذهنی نیز اگر خود را با آنها هماهنگ کنید، کار می کنند.

با القای افکار بذری جدید در ضمیر ناخودآگاه، مجموعه جدیدی از باورهای اصلی را ایجاد خواهید کرد و این باورها به نوبه خود شفا و شرایط جسمانی جدیدی را ایجاد خواهند کرد.

قرص جادویی

آنچه جالب است این است که تعداد آنها به طور روزافزونی وجود دارد رژیم غذایی کتاب‌های موجود در بازار، بیش از هر زمان دیگری در مورد تغذیه و سلامتی در دسترس ما است، احتمالاً تعداد باشگاه‌ها و مراکز تناسب اندام در کشور ما بیشتر از هر زمان دیگری است. با این حال، ملت ما «چاق‌تر» از همیشه است (و ما باید از سرزنش همه چیز به خاطر نشستن پشت رایانه دست برداریم).

گسترش برنامه ها و تجهیزات کاهش وزن که در اینترنت، در تمام رسانه های سنتی و به طور خاص در تلویزیون به بازار عرضه می شوند، گویای جستجوی عمومی برای جستجوی جدید و بهتر است. قرص جادویی.

اینجا چیزی معنا ندارد. نظر من این است که ما در تلاش هستیم تا مشکل را از بیرون حل کنیم در حالی که آنچه واقعاً باید انجام دهیم ایجاد یک است پایه در داخل نیز

تمام کتاب‌ها، دانش، رژیم‌های غذایی و تجهیزات موجود در جهان به شکوفایی «بدن» شما منجر نمی‌شود مگر اینکه ابتدا ذهنیتی برای داشتن بدنی متناسب و سالم داشته باشید. تنها در این صورت آن ابزارهای دیگر به شما کمک خواهند کرد. اگر ذهنیتی ندارید، به طور خودکار به شواهد ملموس اعتقاد اصلی خود باز می گردید. بنابراین، “یویو” بسیار آشنا.

به کار بردن قوانین ذهن و روح نزدیک ترین چیزی است که تا به حال به یک قرص جادویی پیدا می کنید – این مشکل را حل می کند و راه حل را در سطح اصلی باور ارائه می دهد که پایه و اساس هر چیزی است که ما می خواهیم در زندگی ایجاد کنیم. و آنچه منحصر به فرد و با طراوت است این است که این فرآیند هیچ رژیم غذایی یا ورزش خاصی را ترویج نمی کند – شما تلاش آگاهانه ای را برای انجام وظیفه خود انجام می دهید و ضمیر ناخودآگاه شما بقیه را انجام خواهد داد. هر گونه تغییر در عادات یا روال شما از درون به بیرون الهام می گیرد… به طور طبیعی… نه از قدرت اراده یا اقدام اجباری.

تمام هدف شرطی سازی ناخودآگاه این است که آگاهی خود را به نقطه پذیرش این موضوع برسانیم که در حال حاضر در جایی هستیم که می خواهیم باشیم. سپس ضمیر ناخودآگاه اجباری است و به طور شهودی ما را به سمت غذاهای مناسب، ورزش یا هر چیزی که برای تحقق آن چشم انداز لازم است راهنمایی می کند. اما ما باید پیام درست را در سطح اصلی به ذهن خود القا کنیم.

استفاده از تکنیک های ذهنی «جایگزین» عادات غذایی سالم نیست. آنها را ایجاد می کند! این کل ایده است. ناخودآگاه جایگاه عادت است. و از شهود. با طرز فکر صحیح، عادات شما به همان اندازه تبدیل می شوند – سالم عادات – به جای آنهایی که اجباراً ناسالم هستند.

اگر وضعیت وزن شما نتیجه عادات غذایی اشتباه نیست، پس ناخودآگاه شما پاسخ را می‌داند و می‌تواند تنظیمات لازم را برای رسیدن به اهدافتان ایجاد کند. آن انبار جهانی دانش وجود دارد که همه حکمت است و همه پاسخ ها را می داند – تنها کاری که ما باید انجام دهیم این است که با هماهنگ کردن خود با قوانین به آن بگوییم چه می خواهیم – و می داند چگونه ما را به آنجا برساند.

بنابراین، دوباره از ذهن خود استفاده می کنیم تا ایده، فکر و تصویر یک فرد سالم و متناسب با وزن ایده آل خود را بپذیریم. هنگامی که آن ایده در ذهن تلقین شد، شما به طور خودکار به تمام آنچه برای تحقق آن چشم انداز لازم است هدایت و هدایت خواهید شد. شما به طور شهودی غذاهای مناسب را می خواهید و غذاهای نادرست را منتقل می کنید. عادات ورزشی مناسب را اتخاذ خواهید کرد. برای نشان دادن ایده ناخودآگاه خود به مربی یا اطلاعات تغذیه ای مناسب هدایت خواهید شد. این باید اتفاق بیفتد زیرا این قانون است – طبیعت ذهن.ذهن همیشه بر اساس فکر بذر خلق خواهد کرد.

وقتی تخیل و اراده در تضاد باشند، تخیل همیشه پیروز است. – امیل کو

طرز فکر “دیتر” بودن

در اینجا چیزی است که می خواهم به دقت در مورد آن فکر کنید. من از شما می خواهم که این را در نظر بگیرید و تا زمانی که آن را به طور کامل درک نکنید به آن توجه کنید. این یک عامل بسیار مهم در راه حل شما خواهد بود.

اگر شما ذهنیت رژیمی بودن، کاهش وزن را دارید، اگر این همان چیزی است که به طور مداوم احساس می کنید، ناخودآگاه شما عادت های خود را برای انطباق با آن ایده تنظیم می کند. این باعث می‌شود که «رژیم‌گیرنده» یا «در رژیم غذایی» باشید. ناخودآگاه نه فکر می کند و نه استدلال می کند، فقط دستور می گیرد. این دستورات افکار و احساسات شماست.

به عبارت دیگر، زمانی که موفق به کاهش وزن می‌شوید، اعتقاد اصلی شما به رژیم‌گیر بودن باعث می‌شود دوباره وزن خود را افزایش دهید تا بتوانید رژیم‌گیر باشید زیرا این همان چیزی است که ضمیر ناخودآگاه شما فکر می‌کند شما هستید و فکر می‌کند که می‌خواهید.

وقتی مدام بدن خود را به خاطر وزنش مورد انتقاد و محکومیت قرار می دهید، همان چیزی را که نمی خواهید تقویت می کنید. ذهن شما این شرایط را تداوم می بخشد زیرا ذهن شما فکر می کند این همان چیزی است که شما می خواهید.

آیا شما این را دریافت می کنید؟

شما اکنون بین آنچه در سطح خودآگاه میل دارید و آنچه ضمیر ناخودآگاه شما فکر می کند می خواهید – ایده های متضاد – تضاد دارید. آن معلم بزرگ دکتر مورفی گفت که اگر به یک راننده تاکسی بگویید به دو آدرس مختلف برود، هرگز به مقصد خود نخواهید رسید.

آیا من صلاحیت انجام چنین ادعاهایی در مورد این روند ذهنی را دارم؟ من به شما اجازه می دهم تصمیم بگیرید. اما عکس‌هایی که از من در فضای مجازی ظاهر می‌شوند در چند سال گذشته گرفته شده‌اند و با نوسانات جزئی، من این بدن را برای بیشتر عمرم حفظ کرده‌ام. من سالم، آراسته، تناسب اندام و 20 سال جوان تر از سال هایم به نظر می رسم. با این حال، من از یک خانواده “چاق” هستم. مادر من فقط اضافه وزن نداشت، او چاق بود و وقتی در دهه 80 فوت کرد، از الان جوانتر بود. خواهر کوچکترم هم رفته است. اما فکر نکنید نمی توانم به راحتی وزن اضافه کنم. اوه، بله می توانم، اما ذهنم اجازه نمی دهد. من از نظر ذهنی ناخودآگاهم را شرطی کرده ام که هرگز اجازه ندهد از یک وزن خاص فراتر بروم و تناسب اندام و سلامتم را حفظ کنم. من به این فکر نمی‌کنم که برای حفظ آن چه کاری باید انجام دهم، ذهنم این کار را برای من انجام می‌دهد – وزنه می‌زنم، غذاهای سالم می‌خورم و می‌توانم غذاهای چاق‌کننده را به صورت پراکنده و بدون عواقب زیاد مصرف کنم. خلبان اتوماتیک. آیا تکنیک ذهنی برای شما مفید خواهد بود؟ من می گویم … چه چیزی برای از دست دادن دارید؟ ضمانت برگشت بدن.

کلمه “رژیم غذایی” را فراموش کنید. این روشی طبیعی است که ما خلق شده ایم تا از ذهن خود استفاده کنیم – سازنده و همسو با قوانین جهانی.

پاورقی

من به عنوان معلم قوانین ذهنی و معنوی، این قوانین جهانی و اصول رفاه را از باهوش ترین معلمان اندیشه نو، بسیار جلوتر از زمان خود آموختم. زمان آن فرا رسیده است که این دانش باطنی ارزشمند بیشتر به جریان اصلی تبدیل شود. آیا آماده هستید که مطالعه موردی خودتان شوید؟

این برای یک ایده بازاریابی چگونه است: کلینیک های کاهش وزن ذهنی به نام “Brain Watchers International”.