محققان استراتژی م PPثرتری برای PPE برای COVID-19 نشان دادند

محققان استراتژی م PPثرتری برای PPE برای COVID-19 نشان دادند


خبر – تحقیقات دانشگاه ساوتهمپتون و بیمارستان دانشگاه ساوتهمپتون نشان می دهد که یک پوشش تنفسی تازه توسعه یافته ، یک نوع ایمن از تجهیزات حفاظتی شخصی (PPE) برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و کارکنان پشتیبانی خط مقدم است. علاوه بر اینکه بیماران و کارکنان ماسک های استاندارد را ترجیح می دهند ، آنها فرصت های صرفه جویی در هزینه را برای NHS فراهم می کنند و با مسائل مربوط به زنجیره تامین مواجه نشده اند که PPE های یکبار مصرف در اوایل همه گیری آن را تجربه کرده اند.

در آغاز همه گیری ، همکاری بین کارکنان دانشگاه و بیمارستان و شرکای صنعتی ، نمونه اولیه ای از دستگاه های تنفس قابل استفاده مجدد با باتری (PerSo) را به عنوان جایگزینی برای تجهیزات محافظ شخصی برای ماسک های استاندارد یکبار مصرف ایجاد کرد. پس از آزمایشات اولیه ، انتشار گسترده تصویب شد. در موج اول ، بیش از 1500 PeRSos و در موج دوم بیش از 3500 مورد استفاده قرار گرفت که همه به صورت جداگانه توسط کارکنان مورد نیاز بود.

دستگاه های تنفس دارای یک باتری قابل شارژ روی کمر هستند که هوا را به طور م filثر فیلتر می کند و سپس هوای تمیز را با یک محافظ شفاف به یک کاپوت شل و باد می دهد. آنها برای استفاده در بیمارستان ها در طول همه گیری مورد تأیید نهادهای نظارتی قرار گرفته اند.

نتایج اصلی این مطالعه در منتشر شد مرزها در فناوری پزشکی تنفس کننده ها توسط پرسنل بسیار ترجیح داده می شدند ، زیرا احساس می کردند ایمن تر و راحت تر هستند ، و توسط بیمارانی که می توانند چهره کامل مراقبین خود را ببینند ترجیح می دهند ، و ارتباط را بسیار آسان تر می کند.

تجزیه و تحلیل اقتصادی نشان داد که استفاده گسترده از PeRSo برای صرفه جویی در هزینه ها پس از حدود ده هفته ، و از آنجا که قابل استفاده مجدد است ، مسائل زنجیره تامین که دسترسی به تجهیزات حفاظتی شخصی را محدود می کند ، حل شد. تأثیر محیطی تجهیزات حفاظتی یکبار مصرف نیز کاهش یافته است. علاوه بر این ، استفاده گسترده منجر به غیبت نسبتاً کم کارکنان در موج دوم همه گیری شده است و بیش از 80 درصد از کارکنان درخواست کرده اند که فرم های شخصی خود را برای هرگونه افزایش موارد در آینده ذخیره کنند. تجهیزات محافظ شخصی بهبودیافته برای همه کارکنان ، از جمله نظافتچی ها ، باربرها ، فیزیوتراپیست ها و دستیاران مراقبت های بهداشتی ارائه شد.

بنابراین تیم به این نتیجه رسید که PeRSos یک شکل جایگزین از تجهیزات محافظ شخصی برای محافظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی در برابر عفونت با ویروس کرونا است.

پل الکینگتون ، پروفسور طب تنفسی در دانشگاه ساوتهمپتون و مدیر پروژه ، گفت: “ما نشان دادیم که استفاده گسترده از PeRSo به کارکنان این توانایی را می دهد که سطح PPE خود را که توسط کارکنان و بیماران ترجیح داده می شود ، انتخاب کنند. این رویکرد ضایعات عظیم تجهیزات حفاظتی را کاهش می دهد و هزینه ها را کاهش می دهد زیرا دستگاه های تنفس مجدد قابل استفاده مجدد هستند. “

دکتر ترور اسمیت ، معاون مدیر ارشد پزشکی در بیمارستان دانشگاهی ساوتهمپتون ، می گوید: “این یک نمونه بارز از همکاری بیمارستان های محلی ، دانشگاه ها و صنایع برای ارائه راه حلی خلاقانه برای بحران است که به نفع بیماران و کارکنان است. می تواند به NHS وسیع تر کمک کند تا بتواند تجهیزات حفاظتی شخصی را بهبود بخشد زیرا ما وارد زمستان سختی می شویم. “دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *