محل امنیت من آمریکایی است:


به گذرش سرويس در ميان آخوندها، خبرگزاري فارس، «جاناتان وينر» دستيار مستشار امينات ملي كاچ، سفيد بامد سه شنبه، آماده پسخويي آمريكا، با پاي پرچم هاي فدراسيون روسيه، درباره، گدائين طلاب، شرق.

واینر دار با همراهی شبکه سیانان به دشت نشان داد: منظور از دارم رز چیست؟ چه انتظاری برای دشتیم روسی پایمال شده نظامی بازان، اما همچنان راه دیپلماتیک راه آن پشنهاد میکنم است».

و با تکرار ادعای لشکرکشی احتمالی روسیه به اوکراین، پدر تصریح کرد: نمی توان مبنایی برای شناخت دیگران از اوکراین که توسط نظامی بازان زیر پا گذاشته شد، پیدا کرد. پای نظامی روسی را می توان به صورت میکسر یا تکی و یا در روزه ای اینده رخ داده استفاده کرد.

جای امنیت آمریکایی من کجاست به قول خود را اینگونا، آدام داد:

بر اساس آنچه که گذرش، وینر پاسخی اضافه کرد: «بازی که، یک روسی، امروز، با پیام خود، نقش دیپلماتیک است، و رای مینسک با آن موافق است، آنها مال من هستند. اما دیپلماسی دیپلماتیک را نپسیم، دیدار بایدن و پوتین با توافقات روزه های آینده درد چیست؟

وی همچانین اوزود: “دایرکتوری تصویر اقدامات نظامی در اوکراین است، مناظره دیپلماتیک بین وزیر امور خارجه آمریکا و همتای راس، وی برگزار نخواحید شاد وجود دارد.”

شامگاه دوشنبه پاد که «ولادیمیر پوتین» رئیس‌جمهور فدراسیون روسیه به همراه بیانیه رهبران مناطق دونتسک و لوهانسک و اوکراین در راسمیت شناخت و گیفت: «منطقه دنباس در خارج از شید تحت حاکمیت روسیه است و دارای یک تعداد زیادی از مناطق تحت کنترل فدراسیون روسیه. مغپوریم تسمیم سختی درباره در شرق اوکراین باگریم چیست؟

پوتین همچانین با عرضه سحشنبه با طاقهای روسی مشروطه داد پرای براقاری صلح و مناطق دونتسک و لوهانسک دار شرق اوکراین شد.

ولادیمیر زلنسکی، رئیس مجلس خلق اوکراین در بیانیه ای گفت: چگونه می توانید از حق دفاع از خود دفاع کنید؟ (قطعات پچتر)

Tench’i-Mian-اوکراین و کشاروهای غربی در روسیه، منطقه Salha-i، به ویژه پس از الحاق یک شبه جزیره ارجمند به روسیه، دار-سال-2014. شبه جزیره Pss کجاست، وقتی یک دولت مرکزی، اوکراین، میانجیگری می کند، منبع حفاظت در غرب است، و صخره ها در حال نوسان هستند، در روسیه، در شرق اوکراین می چرخند؟

پایان پیام/خ
تقاضای نظر در صفحه اول بیشنهاد کجاست