محمود عباس: زمان پایان دادن به اسرائیل فرا رسیده است.


به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین شامگاه شنبه میزبان هیئت آمریکایی به سرپرستی «باربارا لیف» دستیار وزیر امور خارجه آمریکا در امور شرقی بود.

به گزارش خبرگزاری وفا، آخرین تحولات، وضعیت خطرناک در سرزمین های فلسطین و همچنین تشدید تنش ها بین رژیم موقت صهیونیستی علیه مردم فلسطین در بیت المقدس و اماکن مقدس آن بررسی شد.

عباس گفت: هدف ما خلاص شدن از شر اسرائیل بر اساس قطعنامه های بین المللی است. بیت المقدس شرقی پایتخت ابدی فلسطین بوده و خواهد ماند. ما در مورد اصول ملی خود سازش نخواهیم کرد.»

او گفت: “ما روی پای خود خواهیم ایستاد و زمان فرار اسرائیل فرا رسیده است.”

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین همچنین گفت که رهبران فلسطینی می خواهند برای مقابله با رژیم صهیونیستی گام بردارند. زیرا جامعه جهانی رژیم صهیونیستی را مجبور به دست کشیدن از فعالیت های جنایتکارانه و متجاوزانه خود نکرد.

وی با انتقاد از سکوت آمریکا در قبال پاکسازی قومی توسط صهیونیست ها، خواستار حذف سازمان آزادیبخش فلسطین از لیست گروه های به اصطلاح تروریستی آمریکا شد.

لیف همچنین مدعی شد که دولت بایدن راه حل دو کشوری را دنبال می کند و ماموریت این هیئت آماده سازی برای سفر بایدن و یافتن راه هایی برای کاهش تنش در منطقه است.

اظهارات عباس در حالی بیان می شود که تشکیلات خودگردان فلسطین با رژیم صهیونیستی هماهنگی امنیتی دارد و رام الله با وجود مخالفان و مردم فلسطین، این هماهنگی را لغو نکرده است.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.