مدارس دولتی نیویورک پاییز امسال فقط آزمایشات تصادفی COVID را روی دانش آموزان واکسینه نشده انجام می دهند


شهردار بیل د بلازیو و سرپرست مدرسه اعلام کردند نیویورک قصد دارد امسال 10 درصد از جمعیت واکسینه نشده هر مدرسه را امسال به صورت تصادفی دوبار در سال جاری آزمایش کند تا از انتقال ویروس کرونا جلوگیری شود.

استراتژی آزمایش به روز شده با توجه به پروتکل قبلی که آزمایش هفتگی کل جمعیت مدرسه هر مدرسه را انجام می داد ، به طور قابل توجهی برمی گردد ، اما مطابق توصیه های مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است.

امسال نیز این شهر برای تعطیلی مدرسه تعداد آستانه موارد ابتلا به COVID را تعیین نکرده است. در عوض ، اداره آموزش و پرورش می گوید ، شهر تنها در صورت تعطیلی در نظر می گیرد. سال گذشته ، هر بار که دو یا چهار مورد COVID-19 در کلاس های مختلف در یک هفته گزارش می شد ، مدارس تعطیل می شدند که در یک نمایشگاه شناخته شده در مدرسه حضور داشتند.

بلاسیو گفت ، در حال حاضر ، تعطیلی مدارس “مورد به مورد” خواهد بود ، اما در خلاصه ای که توسط DOE منتشر شده است ، تعریفی برای انتقال گسترده مشخص نشده است. CDC محدودیت خاصی برای تعطیلی برنامه ریزی نشده مدارس ارائه نمی دهد ، اما پنج شهرداری در حال حاضر بیش از 100 مورد در هر 100،000 ساکن را تجربه می کنند. CDC این را به عنوان نرخ انتقال جامعه “بالا” طبقه بندی می کند.

این شهر همچنین قصد دارد اختلال در تعطیلی کلاس ها و قرنطینه را با پروتکل های به روز شده محدود کند ، از جمله تشخیص اینکه دانش آموزان قرنطینه شده آموزش از راه دور دریافت خواهند کرد.

پورتر گفت استراتژی های متعددی وجود دارد که در پاییز امسال موردی از COVID-19 در دانش آموز رخ می دهد:

  • برای مدارس ابتدایی ، با دانش آموزان زیر 12 سال که واجد شرایط واکسیناسیون نیستند ، تشخیص مثبت COVID-19 در کلاس درس به این معنی است که همه دانش آموزان در حین دریافت آموزش از راه دور به مدت ده روز در قرنطینه خواهند بود.
  • در کلاس های راهنمایی و دبیرستان ، دانش آموزان واکسینه شده و کارکنان که در معرض موارد تایید شده قرار دارند اما بدون علامت هستند ، ممکن است به مدرسه بروند و سه تا پنج روز پس از مواجهه احتمالی ، برای انجام آزمایش COVID-19 “تشویق” می شوند.
  • دانش آموزان و کارکنان واکسینه شده کاملی که علائم را نشان می دهند به مدت ده روز قرنطینه می شوند و در حین قرنطینه به آموزش از راه دور دسترسی خواهند داشت.
  • دانش آموزان دبیرستانی و دبیرستانی بدون واکسینه به مدت 10 روز تقویمی به قرنطینه خواهند رفت. اما آنها می توانند پس از هفت روز با آزمایش منفی COVID-19 که در پنجمین روز قرنطینه انجام شده است ، از آن خارج شوند.

پورتر گفت ، دانش آموزان ابتدایی هنگام آموزش در قرنطینه ، “آموزش آنلاین آنلاین” از معلمان تمام وقت کلاس درس دریافت خواهند کرد.

دانش آموزان دبیرستانی و دبیرستانی در دوران قرنطینه “به آموزش از راه دور” دسترسی خواهند داشت ، اگرچه هنوز مشخص نیست که آیا این آموزش با کلاس های حضوری ناهمگام یا همزمان خواهد بود یا خیر. همچنین در صورت عدم واکسیناسیون کودکان در کلاس های درس و ادامه تحصیل به آنها ، معلوم نیست که چه کسی “آموزش آنلاین آنلاین” یا “آموزش از راه دور” را به دبیرستانی ها و قرنطینه کودکان دبیرستانی آموزش می دهد.

پورتر گفت که DOE برای دانشجویانی که سرگرمی های پزشکی دارند ، برنامه آموزش خانگی موجود را توسعه داده است. او گفت که این برنامه ممکن است شامل آموزش حضوری فردی یا “آموزش فردی و گروهی توسط معلمان دارای مجوز از طریق بسترهای دیجیتالی” باشد.

لیست گسترده ای از شرایط واجد شرایط شامل: سرطان فعال ، بیماری مزمن کلیه ، بیماری سلول داسی شکل ، بیماری گاسترو / کرون ، تالاسمی ، سرطان خون ، اختلالات متابولیک ، بیماری های قلبی ، دیستروفی عضلانی ، اختلال آدرنال ، فیبروز کیستیک ، بیماری کبد ، تومور ، بیماری ریوی مادرزادی ، بیماری مادرزادی قلب ، لنفوم ، آتاکسی مغزی ، تشنج ، سکته مغزی و مولتیپل اسکلروزیس.

دی بلاسیو بارها به پروتکل های COVID-19 شهر در مدارس و واکسن ها به عنوان کلید موفقیت در سال تحصیلی اشاره کرده است ، از جمله افزایش قابل توجه تعداد واجدین شرایط واکسیناسیون در تابستان امسال. وی روز پنجشنبه گفت 66 درصد از مردم نیویورک 12 ساله و بالاتر واکسن کووید -19 استفاده کرده اند.

این جزئیات و سایر جزئیات همزمان با انتشار دفترچه راهنمای وزارت آموزش و پرورش برای والدین و مراقبین دانش آموزان با عنوان “DOE Homecoming 2021: تعهد ما به سلامت و ایمنی شما” است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *